sk en de hu

Spoločnosť LVL Armory, s.r.o., činná od roku 2007, je oficiálnym distribútorom produktov spoločnosti DEP Photonis. Spoločnosť DEP Photonis dodáva od roku 2013 datasheety svojich meničov v elektronickej podobe na CD a ich pravosť si zákazník môže overiť na oficiálnej stránke výrobcu DEP Photonis www.photonis.com
Pre kompletný sortiment produktov nočného videnia navštívte prosím našu stránku www.nocne.sk 
Využite možnosť nákupu tovaru na splátky so spoločnosťou QUATRO.

Laser Devices DBAL-A3Laser Devices DBAL-A3
Kimber Eclipse Target .45 ACPKimber Eclipse Target .45 ACP
Accuracy International AX .308 Win aAccuracy International AX .308 Win
slide 1
AR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LRAR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LR
Laser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag ArmsLaser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag Arms
Laser Devices DBAL A2Laser Devices DBAL-A2
slide 2
slide 3
MKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LEDMKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LED
Sphinx 3000 CompactSphinx 3000 Compact

POV. 1.5

Informujte sa o cene

Výrobca: V.I.O.

pov1_7b87295769c862da08532cc02304fca7.jpg
 

POV.1.5  bola vyvinutá, rovnako ako jej predchodca POV.1, pre zhotovovanie hands-free záznamov v DVD kvalite. POV.1.5 je ďalším evolučným stupňom vychádzajúcim z POV.1. Podobne ako u POV.1 je záznam je vyhotovovaný z pohľadu užívateľa, pričom je maximálne zjednodušená jeho následná editácia a on-line distribúcia.  Všetky komponenty sú rovnako ako u POV.1 sú starostlivo zapuzdrené, čo má teda za následok  ich  plnú vodotesnosť, nárazuvzdornosť ako aj odolnosť voči prenikaniu nečistôt, a prachových častíc. Súčasťou zásielky je samotná digitálna kamera so zorným poľom 110°, integrovaný videorekordér s LCD displejom umožňujúcim živý náhľad, diaľkové ovládanie (bezdrôtové) s dosahom od 1metra do  maximálne 5. metrov, software pre úpravu záznamu, sadu montážnych riešení a káblov. Kamera je určená predovšetkým k uchyteniu na prilbu užívateľa, pričom odolnosť všetkých komponentov činí kameru značne rezistentnou voči vonkajším vplyvom i počas zhotovovaniu záznamov extrémnych športovcov, príslušníkov ozbrojených zborov alebo operátorov  súkromných spoločností. Kamera je určená pre hands-free operácie, ale je možné ju ovládať i jednou rukou. Set úchytov umožňuje stabilné upevnenie kamery na prilby, športové náčinie, dopravné prostriedky a podobne. Záznamové zariadenie neobsahuje žiadne pohyblivé prvky, čo ho činí plne rezistentným voči otrasom. Dĺžka záznamu môže dosahovať až 6 hodín pri použití 1GB SD karty a nízkej hodnoty rozlíšenia.

Využitie v bezpečnostnom a záchranárskom sektore:

Vojaci, policajti, súkromní operátori, hasiči alebo záchranári – krátky a iste neúplný výpočet pracovníkov, u ktorých zhotovovanie záznamu má kritický význam pre účely následného rozboru zásahu, študijné a výcvikové účely, dokumentácia zásahov môže doložiť oprávnenosť zásahu alebo prípadnú neprimeranosť či nezhodu s platnou legislatívou. Súčasne títo pracovníci operujúci v tímoch musia mať bezpodmienečne obe ruky voľné, čo pri používaní klasickej záznamovej techniky nebýva možné. Táto technika je často veľmi náchylná voči environmentálnym vplyvom, ktoré bývajú u týchto zložiek veľmi intenzívne. Pre zhotovenie záznamu je potom nutné vyčleniť jedného operátora a degradovať ho na pozíciu kameramana, pričom jeho podiel na prebiehajúcej akcii je výlučne pasívny. Navyše jedno záznamové médium postihne len úzky priestor a neposkytuje možnosť podchytiť všetkých členov zásahovej jednotky počas celej doby zásahu.  Dokonalým riešením problémov súčasných techník je vybavenie príslušníkov individuálnymi kamerami POV.1. Výnimočná odolnosť, nízka hmotnosť, vysokokvalitný záznam v DVD kvalite, dlhá doba záznamu a široké zorné pole činia tento prostriedok voľbou číslo 1 medzi prilbovými kamerami.

Prednosti digitálnych kamier VIO POV.1 priniesli i ich využitie pri bezpečnostných a vojenských operáciách na bojiskách Blízkeho východu v radoch US Army. POV.1 môžeme zaradiť medzi produkty, ktoré sa osvedčili na modernom bojisku a plne si zaslúžia prívlastok battle-proof.

POV.1.5 môže operátor využiť pri pohľade za roh, pričom v reálnom čase je schopný situáciu monitorovať na integrovanom LCD displeji. Využitie pre dokumentačné, výcvikové a prípadné následné legislatívne účely je zrejmé.

Výrazná redukcia korupčného alebo arogantného konania príslušníkov polície je zrejme úmyslom britského a českého ministerstva vnútra, kde sa tieto prilbové systémy už intenzívne využívajú.

Športové využitie:

Možnosť zhotoviť si vlastný záznam zo svojho výkonu je určite túžbou každého, nielen profesionálneho športovca. Vysoká hmotnosť, rozmery – z toho súvisiace problémy s upevnením a chúlostivosť záznamovej techniky však vylučuje natočiť si športový výkon zo svojho pohľadu. POV.1.5 vďaka úplnej vodotesnosti, odolnosti voči otrasom a prenikaniu nečistôt môže byť využívaná pri vodných, zimných, leteckých aj extrémnych športoch. Kamera môže byť uchytená na prilbe, ale aj na športovom náradí či dopravnom prostriedku.

Kamera môže bť vítaným doplnkom ponuky spoločností ponúkajúcich zákazníkom adrenalínové vyžitie. Mať záznam zo “svojho” zoskoku padákom je vždy niečo iné, ako si pozrieť zoskok profi parašutistu, hoc technicky dokonalejšie prevedeného. Jednoducho to už nie je ono. Pôžitok z paintballu alebo airsoftového súboja určite zvýši jeho následné pozretie, či už v kolektíve alebo osamote. Vychutnať si jazdu dopravným prostriedkom (autom, motorkou, buginou, štvorkolkou) možno vďaka videozáznamu opakovane. Možnosť podeliť sa so zážitkami z prehliadky ťažko dostupnej krasovej jaskyne so svojimi blízkymi alebo priateľmi, atď.

Okrem emocionálnych zážitkov prináša záznam možnosť poučiť sa so svojich chýb, zlepšiť výkon, odstrániť prípadné nedostatky v tímovej spolupráci a študovať či učiť sa na chybách iných – čím sa výrazne posilňuje kolektívna pamäť, redukuje sa prípadné riziko a samozrejme sa zvyšuje bezpečnosť.  To rozširuje využitie POV.1.5 nielen pre samotných športovcov, športové kluby ale aj na spoločnosti zaoberajúce sa parašutizmom, bungee jumpingom, požičovne motokár, jácht, airsoftových a paintballových zbraní (na ktorých POV. 1.5 môže byť priamo upnutá) a podobne.

Popis:

POV.1.5  je high-endová digitálna kamera určená do extrémneho prostredia. Všetky komponenty sú zapuzdrené, plne vodotesné – stupeň IP 67 (úplné zabránenie prieniku i najmenších prachových častíc a prístroj znáša úplné ponorenie do hĺbky 1 metra), nárazuvzdorné (v pádových testoch z výšky 1 metra 10 cyklov – kamera musí byť plne funkčná), odolná voči vibráciám a otrasom. Na rozdiel od POV.1  je kamera POV.1.5 pevne prepojená s káblom, má kompaktnejšie rozmery a inú povrchovú úpravu.

VIDEO parametre:

Záznam je zhotovovaný vo voliteľných frekvenciách zhotovovania:

30 snímkov za sekundu (30 fps)
25 snímkov za sekundu (25 fps)
24 snímkov za sekundu (24fps)
15 snímkov za sekundu (15 fps)

a voliteľných hodnotách rozlíšenia:

720x480, 720x400, 640x480, 360x240

Záznam je zhotovovaný v digitálnom MPEG4 AVI (DivX Codec) a analógovom NTSC/PAL formáte.

POV.1.5 má automatické nastavovanie expozície a vyvažovania bielej.

Hardware:

Nahrávanie je možné realizovať v 2 módoch: LOOP – v tomto móde sa nahrávajú kľúčové videosekvencie prednastavenej dĺžky. CLIP mód je klasické kontinuálne nahrávanie pokračujúce do zaplnenia pamäte alebo zastavenia nahrávania. Nahrávanie, prehrávanie a nastavenia parametrov je realizované pomocou tlačidiel na POV. 1.5 videorekordéri.

Pokročilý CMOS senzor s elektronickou uzávierkou
Dynamický rozsah: 75-110 dB
Citlivosť: farebný senzor – 5 luxov
Monochromatický senzor – menej ako 0,1 lux
Riadiaci procesor: 32 bitový MIPS procesor, 12-bitové spracovanie obrazu

Optické parametre:

Zorné pole kamery: 110°
Efektívna ohnisková vzdialenosť: 2,97 mm
Sensitivity: F/#2.0, Relative Illumination at full field 90%

Dĺžka záznamu na 1 GB SD kartu:

Rozlíšenie               Kvalita video záznamu          Čas záznamu
720x480                Vysoká                               42 minút
720x400                Vysoká                               51 minút
640x480                Vysoká                               48 minút
360x240                Vysoká                               162 minút
320x240                Vysoká                               472 minút pri 15 fps 

Pri zázname dlhšom ako 399 minút je nutné POV.1.5 vypnúť, aby sa zabránilo automatickému vypnutiu POV.1 a potencionálnej strate videosekvencie.

Pre 2 GB SD kartu je potrebné hodnoty násobiť 2-mi. Maximálna použiteľná veľkosť SD karty je 8 GB. Výrobca doporučuje požívať SDHC karty kategórie mnimálne Class4. Class 2 a SDHC karty s vyššou kapacitou ako 8GB môžu viesť k nekvalitnému až nepoužiteľnému videozáznamu.  Záznamové médium neobsahuje žiadne pohyblivé časti, čo je parciálnou príčinou rezistencie voči otrasom, vibráciam a nárazom.

AUDIO parametre:

Mikrofón: s plošnou celokruhovou citlivosťou integrovaný v kábli
Citlivosť: -40 dB pri 1 kHz
Rozlíšenie: 16 bit half-duplex
Vzorkovacia rýchlosť: 32 kHz
Signal to Noise Ratio – pomer signálu k šumu: 80 dB
Reproduktor: mono, 8 ohm, s mylar membránou, max. výkonom 0,7 W

SOFTWARE:

POV. 1.5 dokáže spolupracovať s akýmkoľvek zariadením spĺňajúcim nasledujúce nároky:

USB port alebo čítačka SD kariet, OS Microsoft Windows XP alebo Vista a CD ROM, Macintosh OS X 10.4.7 alebo vyšší.

Input/output porty:

USB port
Slot na SD/SDHC kartu
Mikrofónový vstup
Analógový NTSC/PAL video výstup

 

 

ROZMERY A HMOTNOSŤ:

Dĺžka x priemer hlavy: 58 x 23 mm, hmotnosť: 58 g
Dĺžka x šírka x výška videorekordéra: 168x60x37, hmotnosť: 328 g
Napájanie: 2xAA batéria, je možné i napájanie z autobatérie pomocou voliteľnej autonabíjačky

Odoslať požiadavku

Meno: *
Adresa: *
Mesto: *
PSČ: *
Email: *
Telefón: *
Poznámka:
* Povinné údaje

informujte ma o novinkách na stránke prostredníctvom emailu

captcha
Overovací kód:


Odoslaním požiadavky klient vyjadruje súhlas s použitím ním poskytnutých kontaktných údajov za účelom komunikácie so spoločnosťou LVL Armory, s.r.o. a taktiež vyjadruje súhlas s obchodnými podmienkami spoločnosti LVL Armory, s.r.o.


Týmto vyhlasujem, že som ako sa ako dotknutá osoba v súlade s  zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov oboznámil/a s informáciami o ochrane osobných údajov a bol/a som poučená o svojich právach.

spat na zoznam
2110670
0.15751099586487