sk en de hu

Spoločnosť LVL Armory, s.r.o., činná od roku 2007, je oficiálnym distribútorom produktov spoločnosti DEP Photonis. Spoločnosť DEP Photonis dodáva od roku 2013 datasheety svojich meničov v elektronickej podobe na CD a ich pravosť si zákazník môže overiť na oficiálnej stránke výrobcu DEP Photonis www.photonis.com
Pre kompletný sortiment produktov nočného videnia navštívte prosím našu stránku www.nocne.sk 
Využite možnosť nákupu tovaru na splátky so spoločnosťou QUATRO.

Laser Devices DBAL-A3Laser Devices DBAL-A3
Kimber Eclipse Target .45 ACPKimber Eclipse Target .45 ACP
Accuracy International AX .308 Win aAccuracy International AX .308 Win
slide 1
AR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LRAR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LR
Laser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag ArmsLaser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag Arms
Laser Devices DBAL A2Laser Devices DBAL-A2
slide 2
slide 3
MKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LEDMKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LED
Sphinx 3000 CompactSphinx 3000 Compact

Beretta - predaj produktov

Lasery Crimson Trace pre pištole Beretta

sú takisto neodmysliteľnou súčasťou výrobného portfólia tejto prémiovej americkej spoločnosti. Úspech Beretty v asi najsledovanejšom a najprestížnejšom verejnom obstarávaní krátkej strelnej zbrane v 20. storočí vyvolal reakciu i u producentov doplnkov. Beretta 92 ako zástupca "Wonder Nines" prenikla nielen do americkej armády ale i do stoviek lokálnych ozbrojených zborov v USA a samozrejme zamierila i do súkromného vlastníctva tisícov privátnych majiteľov zbraní. Postupne došlo k rozšíreniu produkcie Crimson Tracu nielen pre zbrane služobných veľkostí typu Beretta 92, ale aj pre kompaktné zbrane Beretta.

Výrobca laserov Crimson Trace produkuje vysokokvalitné laserové zámerné systémy ako napríklad lasery zakomponované do pažbičiek krátkych zbraní. Uznanie ako výrobca kvalitných produktov si získal nielen u koncových zákazníkov – či už amatérskych alebo profesionálnych užívateľov, ale aj u výrobcov zbraní.

Výhodou týchto zámerných systémov je, že nevyžadujú ďalšie investície do holstrov alebo púzdier, nakoľko sa nemenia vonkajšie obrysy ani rozmery zbraní. Rovnako navýšenie hmotnosti je minimálne. Dosah laseru je minimálne 14 metrov za najsilnejšieho slnečného  svitu. Dosah za súmraku sa zvyšuje za súmraku na niekoľko sto metrov.

Výrobca:
10339970