sk en de hu

Spoločnosť LVL Armory, s.r.o., činná od roku 2007, je oficiálnym distribútorom produktov spoločnosti DEP Photonis. Spoločnosť DEP Photonis dodáva od roku 2013 datasheety svojich meničov v elektronickej podobe na CD a ich pravosť si zákazník môže overiť na oficiálnej stránke výrobcu DEP Photonis www.photonis.com
Pre kompletný sortiment produktov nočného videnia navštívte prosím našu stránku www.nocne.sk 
Využite možnosť nákupu tovaru na splátky so spoločnosťou QUATRO.

Laser Devices DBAL-A3Laser Devices DBAL-A3
Kimber Eclipse Target .45 ACPKimber Eclipse Target .45 ACP
Accuracy International AX .308 Win aAccuracy International AX .308 Win
slide 1
AR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LRAR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LR
Laser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag ArmsLaser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag Arms
Laser Devices DBAL A2Laser Devices DBAL-A2
slide 2
slide 3
MKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LEDMKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LED
Sphinx 3000 CompactSphinx 3000 Compact

Daniel Defense MK 18 Pistol 10,3"

Informujte sa o cene


daniel-defense-mk18-pistol-103-zbrane-rifles_3fb22e146111401d748351aa15e34dc8.jpg
 

Fotogaléria produktu:

 

Daniel Defense dlhé zbrane

Spoločnosť Daniel Defense je tradičnou americkou „rodinnou“ spoločnosťou. Patrí medzi kvalitatívne najlepších producentov zbraňových platforiem typu AR-15 a AR-10. Excelentné strojové vybavenie a predovšetkým tvorivá invencia a značná dávka konštruktérskeho umu umožnila koncept zbraní AR15 a AR 10 ďalej rozvinúť. Samozrejmosťou sú iba prvotriedne materiály a excelentné spracovanie. U mnohých zbraní došlo i k pomerne rozsiahlym konštrukčným zmenám, prípadne vylepšeniam už existujúcej konštrukcie. Výsledkom sú zbrane, ktoré patria k najpresnejším, najľahším, najodolnejším produktom vo svojej kategórii, pričom si tieto vlastnosti zachovávajú po celú dobu svojej nadpriemerne dlhej životnosti.
Základom každej zbrane je hlaveň. Tohto základného pravidla sú si samozrejme vedomí i v Daniel Defense a výrobe i spracovaniu hlavní venujú obrovskú pozornosť. Hlavne sú vyrábané kovaním za studena, pričom obrábací proces prebieha súčasne na vývrte i komore. Výsledkom je dokonalá súososť oboch dielov a toho rezultujúca presnosť v dôsledku odstránenia drobných výrobných odchýlok bežných u ostatných výrobcov a nimi používaných výrobných procesov. Tŕne používané pri kovaní sú vymieňané ešte pred dosiahnutím medzných výrobných tolerancií. Povrch vývrtu hlavne i komory je ďaleko hladší a bez defektov bežných u tradičnej výroby hlavní. To je veľmi dobre viditeľné pri porovnaní vývrtu buď optickou alebo ultrazvukovou detekciou výrobných vád. Výsledkom sú superhlavne radiace sa k svetovej špičke v oblasti presnosti, pevnosti, životnosti a odolnosti. Navyše vývrt pre zvýšenie odolnosti voči mechanickému opotrebeniu a korózii je pokrytý hrubou ale presne nanesenou vrstvou tvrdochrómu. Hlavným materiálom je hlavňovina z kvalitnej oceľovej zliatiny s prímesami chrómu, molybdénu a vanádia. Vonkajší povrch hlavne je chránený fosfátovaním v kvalite presahujúcej vojenské normy. Nábojové komory disponujú nábehovými rampami typu M4, ktoré sú presne obrobené a následne zaleštené pre zabezpečenie spoľahlivej funkcie zbrane v polo i plne automatickom režime. Ten je samozrejme pre civilné zbrane nedostupný, avšak všetky konštrukčné diely sú dimenzované pre full auto režim, ktorý je pre zbraň ďaleko namáhavejší a viac zaťažujúci ako semi auto. Avšak zámena týchto dielov z dôvodu tvarovej a rozmerovej odlišnosti nie je možná. Hlaveň je zakončená tlmičom plameňa. Ten je vyrobený z odolného typu nehrdzavejúcej ocele 17-4, ktorá je následne elektrolyticky nitridovaná. Výsledkom je vynikajúca odolnosť presahujúca niekoľkonásobne životnosť zbrane napriek extrémnej mechanickej, chemickej i tepelnej záťaži vznikajúcej počas streľby. Opäť ide o diel dimenzovaný pre dlhodobé použitie v režime full auto.
Bolt Carrier Group – BCG alebo závorník spolu so svojím nosičom a ďalšími drobnými konštrukčnými dielmi tvoriacimi záver a zabezpečujúcimi spoľahlivú samonabíjaciu funkciu zbrane je v súlade s vojenskými normami podrobený testu MPI alebo Magnetic Particle Inspection. Ide o prúd elektricky a magneticky nabitých častíc detekujúcich drobné nepravidelnosti prípadne mikrotrhliny v kove i pod povrchom. Zamýšľaným účelom je selekcia a následné použitie len výberových komponentov bez defektov.
Predpažbie je upevnené prostredníctvom matice upevňujúcej hlaveň k upperu (hornej časti puzdra záveru). V žiadnom bode sa nedotýka hlavne, čo umožňuje jej voľné kmitanie počas streľby. Zároveň hlaveň nie je ovplyvňovaná streleckou pozíciou, tlakom pri streľbe z dvojnožky či inak opretou hlavňou, ani ťahom popruhu či váhou príslušenstva upevneného na predpažbí. Takéto predpažbie sa nazýva free float – voľne plávajúce – a predstavuje zásadný prínos pre presnosť streľby a prevenciu prenosu bodu zásahu pri rôznom zaťažení či rôznych spôsoboch streľby z ruky či s oporou. Predpažbie disponuje 4-mi presnými Picatinny railami s indexovanými portami. Ústie zásobníkovej šachty je výrazne rozšírené, čo uľahčuje a zrýchľuje prebíjanie zbrane i v stresových podmienkach.
Pažba je novo navrhnutá s originálnym dizajnom. Konštrukčným materiálom je polymér vystužený skleným vláknom, čo zabezpečuje pažbe vysokú odolnosť a dlhú životnosť. V miestach určených pre kontakt s telom strelca má pažba na lícnici obojstranne mäkké gumené plochy s príjemnou textúrou. Pažba je dodávaná s dvomi typmi gumených pätiek líšiacimi sa hrúbkou. To spolu s teleskopickým nastavením zabezpečuje adaptáciu na všetky anatomicko-fyziologické proporcie strelca. Pažba disponuje obojstranne rýchloupínateľnými bodmi pre upevnenie streleckého popruhu.
Pažbička je rovnako novo navrhnutá s originálnym dizajnom. Vyznačuje prirodzenejším zakrivením chrbta, čo zlepšuje ergonómiu úchopu. Konštrukčným materiálom je polymér vystužený skleným vláknom, čo zabezpečuje pažbe vysokú odolnosť a dlhú životnosť. Prakticky 2/3 plochy pažbičky sú pokryté mäkkou gumovou vrstvou s výraznou a na dotyk príjemnou textúrou. Záštita spúšte je výrazne oblúkovito tvarovaná, čo umožňuje streľbu i v hrubých zimných rukaviciach.             
M4 MK 18 Pistol je výnimočnou zbraňou z portfólia spoločnosti Daniel Defense. Hlavnou odlišnosťou je, že z hľadiska slovenskej ale aj americkej legislatívy ide o krátku samonabíjaciu zbraň, teda pištoľ. MK 18 Pistol disponuje ťažkou hlavňou heavy barrel, ktorá je samozrejme kovaná za studena a opatrená vrstvou tvrdochrómu. Dĺžka hlavne je 10,3“, čo predstavuje v metrickej sústave 26,162 cm. Pre vývozné reštrikcie USA u MK 18 Pistol absentuje pažba, zadná časť zbrane je zakončená buffer tube bez možnosti nasadenia pažby. Hlaveň nesie typický Daniel Defense tlmič plameňa, ktorý je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele 17-4 a následne elektrolyticky nitridovaný pre zvýšenie mechanickej i chemickej odolnosti, ako aj potlačeniu demaskujúcich príznakov a pre zvýšenia taktického vzhľadu. upevnený pinom a privarený. Predpažbie o dĺžke 9“ je typu RIS II, ktoré je využívané i pre zbraňový systém SOPMOD II objednané US Special Operation Command, tj združeným velením pre jednotky zvláštneho určenia. Tento model má povrchovú úpravu tvrdou anodizáciou Type III, teda najodolnejšou, pričom upper a lower sú čierne a predpažbie RIS II je voliteľne čierne alebo hnedé. Anodizácia Type III sa vyznačuje najhrubšou a najodolnejšou vrstvou s vynikajúcimi ochrannými vlastnosťami voči mechanických, chemickým poškodeniam a samozrejme voči korózii. Zbraň nesie pažbičku v novom dizajne od Daniel Defense, pažba – ako bolo spomenuté – bola odstránená. MK 18 Pistol predstavuje vynikajúcu zbraň s veľkou palebnou silou s minimalistickými rozmermi a hmotnosťou.    


Popis:

Lower receiver – spodný diel puzdra záveru: obrobené na CNC obrábacích centrách z plných výkovkov 7075-T6 hliníkovej zliatiny a následne anodizované tvrdým typom anodizácie III v súlade s Mil-Spec normami. Ide o najodolnejší typ anodizácie s najväčšou hrúbkou nanesenej vrstvy. Zásobníková šachta má rozšírené ústie, zadná časť lower receivera disponuje QD bodom pre rýchle upnutie napríklad závesného oka na taktický popruh. Celý diel je vyrobený v zhode s požiadavkami vojenským noriem na presnosť rozmerov i požadované vlastnosti.
Upper receiver – horný diel puzdra záveru: obrobené na CNC obrábacích centrách z plných výkovkov 7075-T6 hliníkovej zliatiny a následne anodizované tvrdým typom anodizácie III v súlade s Mil-Spec normami. Ide o najodolnejší typ anodizácie s najväčšou hrúbkou nanesenej vrstvy. Celý diel je vyrobený v zhode s požiadavkami vojenským noriem na presnosť rozmerov i požadované vlastnosti. Upper disponuje presne obrobenou a leštenou rampou typu M4 zlepšujúcou spoľahlivosť a indexovanými portmi pre horný picatinny rail.
Hlaveň – 10,3“ heavy barrel typ M4 so stúpaním vývrtu 1/7“, hlaveň vyrábaná kovaním za studena z chróm molybdén vanádiovej zliatiny ocele s vrstvou tvrdochrómu nanesenou vo vývrte a mil-spec hrubým fosfátovaním vonkajšieho povrchu hlavne.
Plynový systém – priame vedenie plynov na záver, nízko profilový gas block schovaný pod prepažbím, zhotovený z ocele typu 4140 a ošetrený mil-spec hrubým fosfátovaním, plynový systém karabínovej dĺžky
Úsťové zariadenie – tlmič plameňa permanentne nasadený, z nehrdzavejúcej ocele 17-4 elektrolyticky nitridovanej
BCG – Záver – typu M16, pochrómovaný nosič i závorník
Buffer – ťažký H – buffer
Mieridlá – bez
Predpažbie – RIS Rail Interface system II vyrobené z 6061-T6 hliníkovej zliatiny na CNC obrábacích centrách, je hnedo anodizované, dĺžka predpažbia 9“
Pažba – bez pažby, len buffer tube
Pažbička -  v originálnom dizajne z polyméru vystuženého skleným vláknom a textúrovanými gumenými dotykovými plochami na 2/3 plochy pažbičky
Krycie panely railov – z materiálu santoprén odolávajúcim teplotám do 300°F ( cca 149° C) bez straty tvaru a mechanických vlastností
Povrchová úprava – tvrdá anodizácia typu III, upper a lower len čierny variant, predpažbie voliteľne hnedé a čierne

Odoslať požiadavku

Meno: *
Adresa: *
Mesto: *
PSČ: *
Email: *
Telefón: *
Poznámka:
* Povinné údaje

informujte ma o novinkách na stránke prostredníctvom emailu

captcha
Overovací kód:


Odoslaním požiadavky klient vyjadruje súhlas s použitím ním poskytnutých kontaktných údajov za účelom komunikácie so spoločnosťou LVL Armory, s.r.o. a taktiež vyjadruje súhlas s obchodnými podmienkami spoločnosti LVL Armory, s.r.o.


spat na zoznam
266868
0.18960189819336