sk en de hu

Spoločnosť LVL Armory, s.r.o., činná od roku 2007, je oficiálnym distribútorom produktov spoločnosti DEP Photonis. Spoločnosť DEP Photonis dodáva od roku 2013 datasheety svojich meničov v elektronickej podobe na CD a ich pravosť si zákazník môže overiť na oficiálnej stránke výrobcu DEP Photonis www.photonis.com
Pre kompletný sortiment produktov nočného videnia navštívte prosím našu stránku www.nocne.sk 
Využite možnosť nákupu tovaru na splátky so spoločnosťou QUATRO.

Laser Devices DBAL-A3Laser Devices DBAL-A3
Kimber Eclipse Target .45 ACPKimber Eclipse Target .45 ACP
Accuracy International AX .308 Win aAccuracy International AX .308 Win
slide 1
AR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LRAR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LR
Laser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag ArmsLaser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag Arms
Laser Devices DBAL A2Laser Devices DBAL-A2
slide 2
slide 3
MKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LEDMKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LED
Sphinx 3000 CompactSphinx 3000 Compact

Truglo Tru Tec 20 mm

290.00 € s DPH
 


truglo-kolimator-red-dot-sight-tru-tec-20mm-2_a955fbb62a85dc1246b936f392ea197f.jpg
 

Fotogaléria produktu:

 

Kolimátory Truglo

Tru-Tec 20mm je jedným z najkvalitnejších i najdrahších kolimátorov v ponuke spoločnosti Truglo. Hoci pôvod výrobku siaha až na ďaleký východ do Číny, ide o kvalitný výrobok so solídnou a spoľahlivou mechanikou a kvalitnou optikou s hodnotnými antireflexnými vrstvami. Kolimátor Tru-Tec 20 mm sa vyznačuje kompaktnou stavbou a ultra nízkou hmotnosťou, kde inšpiráciu konštruktéri určite čerpali z Aimpontov H1/T1. Červený bod s priemerom 2 MOA je kontrastný a jasne ohraničený, pričom v zornom poli je skutočne len jeden, nie 2-3, ako býva zvykom pri lacných čínskych výrobkoch. Aj tu je vidno, že Tru-Tec skutočne patrí do inej kategórie. 2 MOA bod umožňuje i presnú streľbu na stredné vzdialenosti. Kolimátor sa aktivuje stlačením jedného z dvoch digitálnych ovládačov na hornej ploche označených + a -. Ovládače sú ergonomicky umiestnené a pri stlačení je jasná taktilná odozva citeľná i pri použití streleckých rukavíc. Tieto digitálne ovládače. po zapnutí prístroja slúžia k nastaveniu optimálneho jasu červeného bodu, pričom strelcovi je k dispozícii celkovo 10 nastavení. Po dlhšej dobe nečinnosti sa samočinne vypína, kvôli šetreniu batérie. Táto doba je nastaviteľná od 2. po 8. hodín, pričom továrenské nastavenie je maximum, t.j. 8 hodín. Po opätovnom zapnutí prístroja je nastavená posledná hodnota intenzity. Tru-Tec 20 mm má i auto zapínanie. Po automatickom vypnutí je prístroj automaticky uvedený do činnosti pri zmene polohy, pohybe alebo otrasoch.  Napájanie zaisťuje 3V CR 2032 plochá batéria, ktorej kapacita podľa tvrdenia výrobcu postačuje na tisíce hodín prevádzky. Nečakane široké zorné pole je jasnou výhodou pri CQB situáciách. Tru-Tec 20 mm je odolný voči vzdušnej vlhkosti, striekajúcej vode i úplnému ponoreniu. Podľa výrobcu dokáže prístroj zvládať i spätné rázy až do hodnoty 1000 g. Kolimátor je dodávaný s dvomi weaver montážami – s nízkou a vysokou optimalizovanou pre zbrane AR-15.

Odoslať požiadavku

Meno: *
Adresa: *
Mesto: *
PSČ: *
Email: *
Telefón: *
Poznámka:
* Povinné údaje

informujte ma o novinkách na stránke prostredníctvom emailu

captcha
Overovací kód:


Odoslaním požiadavky klient vyjadruje súhlas s použitím ním poskytnutých kontaktných údajov za účelom komunikácie so spoločnosťou LVL Armory, s.r.o. a taktiež vyjadruje súhlas s obchodnými podmienkami spoločnosti LVL Armory, s.r.o.


Týmto vyhlasujem, že som ako sa ako dotknutá osoba v súlade s  zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov oboznámil/a s informáciami o ochrane osobných údajov a bol/a som poučená o svojich právach.

spat na zoznam
3117258
0.13996386528015