sk en de hu

Spoločnosť LVL Armory, s.r.o., činná od roku 2007, je oficiálnym distribútorom produktov spoločnosti DEP Photonis. Spoločnosť DEP Photonis dodáva od roku 2013 datasheety svojich meničov v elektronickej podobe na CD a ich pravosť si zákazník môže overiť na oficiálnej stránke výrobcu DEP Photonis www.photonis.com
Pre kompletný sortiment produktov nočného videnia navštívte prosím našu stránku www.nocne.sk 
Využite možnosť nákupu tovaru na splátky so spoločnosťou QUATRO.

Laser Devices DBAL-A3Laser Devices DBAL-A3
Kimber Eclipse Target .45 ACPKimber Eclipse Target .45 ACP
Accuracy International AX .308 Win aAccuracy International AX .308 Win
slide 1
AR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LRAR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LR
Laser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag ArmsLaser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag Arms
Laser Devices DBAL A2Laser Devices DBAL-A2
slide 2
slide 3
MKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LEDMKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LED
Sphinx 3000 CompactSphinx 3000 Compact

Crimson Trace LG-404 P16

516.00 € s DPH
 

Výrobca: Crimson Trace

lg-404-p16_bad87fa6bc9f9925207651ebe48ae2f0.jpg
 

Zámerný laser červený Crimson Trace

Ide o variáciu na tému vlajkovej lode a súčasne najpredávanejšieho modelu spoločnosti Crimson Trace pre modely 1911 s 3" hlavňou Ofiicer/Compact/Ultra carry.  Hlavným rozdielom je povrchová úprava vychadzajúca v ústrety zákazníkom preferujúcim na svojej 1911-ke orechové drevo. Toto prevedenie je takisto vyrábané z tvrdého plastu a gumového aktivačného ovládača iniciovaného tlakom prstov pri zovretí pažbičky zbrane umiestneného pod lučíkom spúšte v spomínanej šedej farbe. Upozornenie:  modely s obojstrannou palcovou poistkou vyžadujú kratšie pravé rameno palcovej poistky. Kompatibilita je zaručená s rámami plnej veľkosti full size 5“ modelov Government a 4“ kompaktných Commanderov výrobcov Kimber, Nighthawk, Wilson Combat, Dan Wesson, Colt, Para Ordnance,  Smith & Wesson, Springfield, Safari Arms, Les Baer, Auto Ordnance, Sig a väčšiny ostatných modelov so skrutkami so stúpaním 2 11/16“. Inštalácia si nevyžaduje zásah puškára.

Crimson Trace: 

Crimson Trace  produkuje vysokokvalitné laserové zámerné systémy ako napríklad lasery zakomponované do pažbičiek krátkych zbraní. Uznanie ako výrobca kvalitných produktov si získal nielen u koncových zákazníkov – či už amatérskych alebo profesionálnych užívateľov, ale aj u výrobcov zbraní. Menujme napríklad Kimber či Wilson Combat, ktorí niekoľko modelov ponúkajú s týmito lasermi priamo z výroby. Ďalší producenti – napríklad Nighthawk ich ponúkajú ako ugrade alebo výbavu na želanie za príplatok už u nových zbraní. Pažbičkové modely sú vyrábané z odolného polyméru, ktorý ukrýva dve CR 2032 batérie s výdržou minimálne 4. hodín kontinuálnej prevádzky. Pri bežnej prevádzka batérie môžu mať životnosť až 5 rokov. Laser má maximálny výkon do 5 mW, triedy IIIa. Jednotlivé modely sú ponúkané v prevedení s aktivačným tlakovým receptorom v prednej alebo v bočných častiach. Veľkosť bodu dosahuje približne 12 mm vo vzdialenosti 15 metrov. Nastavenie bodu je podobné nastreľovaniu puškohľadu – ide o rektifikáciu v pravouhlej sústave pomocou dvoch malých imbusových skrutiek umiestnených v časti , kde je uložená laserová dióda.  Kľúč je súčasťou zásielky. Aktivácia je inštinktívne rýchla, pričom úchop je ergonomický, nehrozí skĺznutie prsta z tlačidla a prerušenie emitovania laserového lúča. Lasery sú vodeodolné. CT vyrába širokú škálu modelov vhodných pre krátke zbrane typu 1911 s rôznou veľkosťou rámu, pre zbrane výrobcov Beretta, Bersa, Browning, Charter Arms, v našich zemepisných šírkach veľmi častej ČZ-ty a Glocka, Kahr Arms, Kel-Tec, NAA, Sig-Sauer, SW, Springfield, Taurus i Walther. Lasery sú k dispozícii nielen pre pištole týchto výrobcov, ale i pre revolvery.  Výhodou týchto zámerných systémov je, že nevyžadujú ďalšie investície do holstrov alebo púzdier, nakoľko sa nemenia vonkajšie obrysy ani rozmery zbraní. Rovnako navýšenie hmotnosti je minimálne. Dosah laseru je minimálne 14 metrov za najsilnejšieho slnečného  svitu. Dosah za súmraku sa zvyšuje za súmraku na niekoľko sto metrov. 

 

O laseroch:

Zámerné lasery podľa mnohých štúdií výrazne navyšujú rýchlosť a presnosť zamierenia a s tým súvisiacu pravdepodobnosť zásahu prvou ranou predovšetkým v podmienkach zníženej viditeľnosti a v noci. Presnosť a rýchlosť sa výrazne zlepšuje nezávisle od vzdialenosti, typu zbrane alebo streleckých schopností operátora. Cez deň sú výhodnejšie klasické otvorené „kovové“ mieridlá alebo optoelektronické kolimátorové zameriavače, kvôli zhoršenej viditeľnosti zámerného bodu na väčšie vzdialenosti.

Štúdia iniciovaná spoločne Naval Surface Warfare Center a United States Army Special Operations Command počas testov preukázala pri použití zbrane M4 v podmienkach CQB do 300 metrov o 15% lepšiu presnosť pri použití laserových zámerných systémov pri zníženej viditeľnosti. V porovnaní s M4 vybavenými klasickými mieridlami Iron Sights v kombinácii s baterkami bola u zbraní vybavených laserom efektivita vyššia o 43%! Pri streľbe na pohyblivé ciele bola prevaha laserov oproti klasike vyhodnotená údajom 10-ich percent. Strelci vybavení lasermi takisto preukázali efektivitu vyššiu o 52% pri streľbe s nasadenými plynovými maskami. Závery tejto štúdie sa pozoruhodne zhodovali s testami prevedenými na nevycvičených amatérskych strelcoch, kde boli výsledky dokonca ešte priaznivejšie pre lasery.

Problémy prichádzajú väčšinou v noci. Súvisí to predovšetkým s menším počtom ľudí, ktorí Vám môžu prísť na pomoc, ako aj s väčšou pravdepodobnosťou, že útočník sa schová v tme, ktorá mu zároveň poskytuje možnosť skrytého priblíženia na malú vzdialenosť. Laserový zameriavač urýchľuje a spresňuje mierenie v tme, pričom presné zameranie zbrane je možné i spoza terénnej prekážky, automobilu, balistického krytu a podobne. Súčasne obranca môže zaujať maximálne krytú pozíciu sťažujúcu až znemožňujúcu jeho zasiahnutie. Mierenie klasickými kovovými alebo plastovými mieridlami bez ich zvýraznenia trítiom je za tmy prakticky nemožné. Laser teda nielenže proces urýchľuje a spresňuje, ale činí ho vôbec možným (pri absencii trítiových alebo elektrooptických mieridiel). Vo vypätej stresovej situácii pozitívna spätná väzba potvrdzujúca presné zamierenie zbrane môže rozhodnúť o prežití. Navyše strelec si uchováva binokulárne videnie s plným zorným poľom. Nemusí žmúriť a unavovať si okohybné svalstvo. Ďalej chcem zdôrazniť veľmi podstatnú vlastnosť laserových mieridiel všeobecne: hovoria jasnou rečou prekonávajúcou i jazykové bariéry. Skúsenosti zo zahraničia mnohokrát potvrdili poznatok, že útočník sa často vzdá alebo preruší útok, ak mu na hrudi pulzuje červený bod. Laser môže teda šetriť zdravie a životy i na strane útočníkov, nielen obrancov. Navyše v tréningovom procese laser zvýrazňuje chyby pri spúšťaní a odpale, či už ide o sušenie alebo ostrú streľbu.

V komunite strelcov majú často lasery pracujúce vo viditeľnom spektre často veľmi nelichotivú povesť akejsi pomocnej barličky pre neschopných alebo zlých strelcov. Možno na strelnici. Ale v reálnej bojovej situácii je laser cenným nástrojom výrazne vylepšujúcim šance jeho majiteľa, čo už ja mnohokrát preukázal. Toto je jeden z krvou zaplatených poznatkov z lokálnych konfliktov po celom svete. Laser umožňuje netradičné strelecké pozície, streľbu z krytu či mierenú presnú a rýchlu paľbu na pohyblivého protivníka i po vyplavení stresových hormónov. V prípade, že v hre je zdravie či život Vás alebo Vašich najbližších, i to najlepšie je len dosť dobré a v poradí s druhým najlepším by ste ani nemali strácať čas. Bezpečnosť zraku.V tomto prípade zmena Zákone o zbraniach a strelive nečakane priniesla skutočnú zmenu k lepšiemu. Dúfajme, že to bol skutočný zámer jeho tvorcov.

 

Odoslať požiadavku

Meno: *
Adresa: *
Mesto: *
PSČ: *
Email: *
Telefón: *
Poznámka:
* Povinné údaje

informujte ma o novinkách na stránke prostredníctvom emailu

captcha
Overovací kód:


Odoslaním požiadavky klient vyjadruje súhlas s použitím ním poskytnutých kontaktných údajov za účelom komunikácie so spoločnosťou LVL Armory, s.r.o. a taktiež vyjadruje súhlas s obchodnými podmienkami spoločnosti LVL Armory, s.r.o.


Týmto vyhlasujem, že som ako sa ako dotknutá osoba v súlade s  zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov oboznámil/a s informáciami o ochrane osobných údajov a bol/a som poučená o svojich právach.

spat na zoznam
4348739
0.074796915054321