sk en de hu

Spoločnosť LVL Armory, s.r.o., činná od roku 2007, je oficiálnym distribútorom produktov spoločnosti DEP Photonis. Spoločnosť DEP Photonis dodáva od roku 2013 datasheety svojich meničov v elektronickej podobe na CD a ich pravosť si zákazník môže overiť na oficiálnej stránke výrobcu DEP Photonis www.photonis.com
Pre kompletný sortiment produktov nočného videnia navštívte prosím našu stránku www.nocne.sk 
Využite možnosť nákupu tovaru na splátky so spoločnosťou QUATRO.

Laser Devices DBAL-A3Laser Devices DBAL-A3
Kimber Eclipse Target .45 ACPKimber Eclipse Target .45 ACP
Accuracy International AX .308 Win aAccuracy International AX .308 Win
slide 1
AR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LRAR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LR
Laser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag ArmsLaser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag Arms
Laser Devices DBAL A2Laser Devices DBAL-A2
slide 2
slide 3
MKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LEDMKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LED
Sphinx 3000 CompactSphinx 3000 Compact

LaserMax Uni-Max - Laser pre Picatinny ČERVENÝ

230.00 € s DPH
 

Výrobca: LaserMax

lasermax-unimax-red-pistols-rail-laser_fc49bb35e8b1c5664a3027fc8ab4c880.jpg
 

Fotogaléria produktu:

 

Zámerný laser červený Lasermax

Lasermax do svojho portfólia zaradil revolučný produkt Uni-Max určený pre inštaláciu na Picatinny rail krátkych i dlhých zbraní. Samotný laser je vybavený ďalším Picatinny railom umožňujúcim upnutie iných doplnkov. V prípade, že zbraň nie je vybavená Picatinny alebo weavrom, Uni-Max je kompatibilný s množstvom adaptérov a redukcií dostupných na trhu.Uni-Max je ľahučký, jeho hmotnosť je rovnaká ako jeden náboj kalibru .45 ACP. Legendárna odolnosť výrobkov Lasermaxu ani pri tomto produkte nezostala nič dlžná svojej povesti. Uni-Max je plne vodotesný do hĺbky 20 metrov a to po dobu 2 hodín. Znáša opakované pády na betón. V testoch bol „pečený“ pri teplotách 176°C. To všetko absolvuje s príslovečnou ľahkosťou. Uni-Max znáša spätné rázy brokovníc i guľometov v režime full-auto. Testy potvrdili životnosť minimálne 5000 rán ráže .338 Lapua Magnum. Ako voliteľné príslušenstvo je možné vybaviť Uni-Max tlakovým spínačom s dĺžkou kábla 6“ alebo 10“ (15 alebo 25 cm). Prístroj pracuje s vlnovou dĺžkou 635 nm v dvoch pracovných módoch – kontinuálnou vlnou alebo s pulzami o frekvencii 10/s. Veľkosť zámerného bodu je v oboch prípadoch 3“ na 25 yardov. Štúdie potvrdili 3-násobne kratšiu reakčnú dobu ľudského oka pulzujúci bod oproti permanentnému. Nový Lasermax Uni Essential Series (ES) pracuje výlučne v kontinuálnom režime bez pulzov.

Príslušenstvo za príplatok:

Tlakový spínač s 6" vodičom = 81 EUR

Tlakový spínač s 10" vodičom = 81 EUR

Adaptér konvertujúci H&K rail na USP compact rail v picatinny norme = 94 EUR

Adaptér konvertujúci H&K rail na USP fill size rail v picatinny norme = 94 EUR

 

Porovnanie:

   LaserMax
Uni-Max Red

LaserLyte
FSR-0650-140
Kompatibilita Low-profile laser určený pre Picatinny (M1913) alebo Weaver rail 1.75” alebo dlhší Picatinny raily
Možnosť montáže ďalšieho príslušenstva Áno Nie
Vlnová dĺžka laserového lúča (farba) 635nm (červeno-oranžová) 650nm (matne červená, horšie viditeľná, použitá lacná  laserová dióda)
Vyžarovaný výkon 5mW Tabuľkovo 5mW; nameraný menej ako <3mW s novými batériami
Pracovný mód Hi-Vis pulzujúci alebo kontinuálny mód Iba kontinuálny mód
Batérie 357 Silver oxide (2) 393 Silver oxide (4)
Výdrž batérie Hi-Vis pulzujúci mód: 6 hodín
kontinuálny mód: 3 hodiny
Tabuľkovo 4 hodiny, nameraná 1.5 hodiny, s následným poblikávaním 2.5 hodiny
Aktivácia Obojstranný spínač, ľahký prístup Ľavostranný spínač
Tlakový spínač (ďiaľkové ovládanie) Áno (za príplatok);

  6" káblik

10" káblik
Nie
W/E nastavovanie Presná pravouhlá adjustácia podobná puškohľadovej samostatne pre výškovú a stranovú korekciu Diagonálna adjustácia
W/E rozsah korekcie 120 MOA výškový posun, 120 MOA stranový posun; zámerný bod sa nemení počas streľby Zámerný bod sa mení počas streľby
Construction Sklenným vláknom vystužený nylon Aluminum
Hmotnosť
(uncí)
0.8
(vrátane batérií)
0.8
(vrátane batérií)
Rozmery (v palcoch) VxŠxD  0.76 x 1.40 x 2.27 VxŠxD 0.38 x 1.0 x 1.25
National Tactical Officers Association Schválené NTOA Neschválené
National Institute of Justice Zvládol NIJ pádový test (z výšky 4’- 1,2m namontovaný na puške, brokovnici,  pištoli) --
Department of Homeland Security Zvládol DHS pádový test, pieskový test, teplotné a vlhkostné extrémne testy, ponorné testy --
Strelecký test 20,000 rán bez straty výkonu --
Ponorný test Uni-Max ponorený počas 2 hodín do sladkej alebo slanej vody pracoval identicky ako na vzduchu --
Ďalšie testy Dva pády na betón Uni-max tvoril dopadovú plochu.

Opakované pády z idúceho vozidla v rýchlosti 35 mph.
 90-minútové pečenie pri 350 ° Fahrenheita (176°C)
--
Ďalšia výbava Automatické vypnutie po 30 minútach; --
Záruka 3 roky 1 rok
     

 

O laseroch:

Zámerné lasery podľa mnohých štúdií výrazne navyšujú rýchlosť a presnosť zamierenia a s tým súvisiacu pravdepodobnosť zásahu prvou ranou predovšetkým v podmienkach zníženej viditeľnosti a v noci. Presnosť a rýchlosť sa výrazne zlepšuje nezávisle od vzdialenosti, typu zbrane alebo streleckých schopností operátora. Cez deň sú výhodnejšie klasické otvorené „kovové“ mieridlá alebo optoelektronické kolimátorové zameriavače, kvôli zhoršenej viditeľnosti zámerného bodu na väčšie vzdialenosti.

Štúdia iniciovaná spoločne Naval Surface Warfare Center a United States Army Special Operations Command počas testov preukázala pri použití zbrane M4 v podmienkach CQB do 300 metrov o 15% lepšiu presnosť pri použití laserových zámerných systémov pri zníženej viditeľnosti. V porovnaní s M4 vybavenými klasickými mieridlami Iron Sights v kombinácii s baterkami bola u zbraní vybavených laserom efektivita vyššia o 43%! Pri streľbe na pohyblivé ciele bola prevaha laserov oproti klasike vyhodnotená údajom 10-ich percent. Strelci vybavení lasermi takisto preukázali efektivitu vyššiu o 52% pri streľbe s nasadenými plynovými maskami. Závery tejto štúdie sa pozoruhodne zhodovali s testami prevedenými na nevycvičených amatérskych strelcoch, kde boli výsledky dokonca ešte priaznivejšie pre lasery.

Problémy prichádzajú väčšinou v noci. Súvisí to predovšetkým s menším počtom ľudí, ktorí Vám môžu prísť na pomoc, ako aj s väčšou pravdepodobnosťou, že útočník sa schová v tme, ktorá mu zároveň poskytuje možnosť skrytého priblíženia na malú vzdialenosť. Laserový zameriavač urýchľuje a spresňuje mierenie v tme, pričom presné zameranie zbrane je možné i spoza terénnej prekážky, automobilu, balistického krytu a podobne. Súčasne obranca môže zaujať maximálne krytú pozíciu sťažujúcu až znemožňujúcu jeho zasiahnutie. Mierenie klasickými kovovými alebo plastovými mieridlami bez ich zvýraznenia trítiom je za tmy prakticky nemožné. Laser teda nielenže proces urýchľuje a spresňuje, ale činí ho vôbec možným (pri absencii trítiových alebo elektrooptických mieridiel). Vo vypätej stresovej situácii pozitívna spätná väzba potvrdzujúca presné zamierenie zbrane môže rozhodnúť o prežití. Navyše strelec si uchováva binokulárne videnie s plným zorným poľom. Nemusí žmúriť a unavovať si okohybné svalstvo. Ďalej chcem zdôrazniť veľmi podstatnú vlastnosť laserových mieridiel všeobecne: hovoria jasnou rečou prekonávajúcou i jazykové bariéry. Skúsenosti zo zahraničia mnohokrát potvrdili poznatok, že útočník sa často vzdá alebo preruší útok, ak mu na hrudi pulzuje červený bod. Laser môže teda šetriť zdravie a životy i na strane útočníkov, nielen obrancov. Navyše v tréningovom procese laser zvýrazňuje chyby pri spúšťaní a odpale, či už ide o sušenie alebo ostrú streľbu.

V komunite strelcov majú často lasery pracujúce vo viditeľnom spektre často veľmi nelichotivú povesť akejsi pomocnej barličky pre neschopných alebo zlých strelcov. Možno na strelnici. Ale v reálnej bojovej situácii je laser cenným nástrojom výrazne vylepšujúcim šance jeho majiteľa, čo už ja mnohokrát preukázal. Toto je jeden z krvou zaplatených poznatkov z lokálnych konfliktov po celom svete. Laser umožňuje netradičné strelecké pozície, streľbu z krytu či mierenú presnú a rýchlu paľbu na pohyblivého protivníka i po vyplavení stresových hormónov. V prípade, že v hre je zdravie či život Vás alebo Vašich najbližších, i to najlepšie je len dosť dobré a v poradí s druhým najlepším by ste ani nemali strácať čas. Bezpečnosť zraku.V tomto prípade zmena Zákone o zbraniach a strelive nečakane priniesla skutočnú zmenu k lepšiemu. Dúfajme, že to bol skutočný zámer jeho tvorcov.

Odoslať požiadavku

Meno: *
Adresa: *
Mesto: *
PSČ: *
Email: *
Telefón: *
Poznámka:
* Povinné údaje

informujte ma o novinkách na stránke prostredníctvom emailu

captcha
Overovací kód:


Odoslaním požiadavky klient vyjadruje súhlas s použitím ním poskytnutých kontaktných údajov za účelom komunikácie so spoločnosťou LVL Armory, s.r.o. a taktiež vyjadruje súhlas s obchodnými podmienkami spoločnosti LVL Armory, s.r.o.


Týmto vyhlasujem, že som ako sa ako dotknutá osoba v súlade s  zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov oboznámil/a s informáciami o ochrane osobných údajov a bol/a som poučená o svojich právach.

spat na zoznam
4060586
0.087484836578369