sk en de hu

Spoločnosť LVL Armory, s.r.o., činná od roku 2007, je oficiálnym distribútorom produktov spoločnosti DEP Photonis. Spoločnosť DEP Photonis dodáva od roku 2013 datasheety svojich meničov v elektronickej podobe na CD a ich pravosť si zákazník môže overiť na oficiálnej stránke výrobcu DEP Photonis www.photonis.com
Pre kompletný sortiment produktov nočného videnia navštívte prosím našu stránku www.nocne.sk 
Využite možnosť nákupu tovaru na splátky so spoločnosťou QUATRO.

Laser Devices DBAL-A3Laser Devices DBAL-A3
Kimber Eclipse Target .45 ACPKimber Eclipse Target .45 ACP
Accuracy International AX .308 Win aAccuracy International AX .308 Win
slide 1
AR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LRAR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LR
Laser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag ArmsLaser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag Arms
Laser Devices DBAL A2Laser Devices DBAL-A2
slide 2
slide 3
MKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LEDMKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LED
Sphinx 3000 CompactSphinx 3000 Compact

Pulsar Challenger GS 2,7x50

310.00 € s DPH
 

Výrobca: Yukon

challenger-2-7x50-a_53b83ec1908b90ba93e88c84bfc829c6.jpg
 

Fotogaléria produktu:

 

Nočné videnie Challenger GS 2,7x50 je multifunkčný prístroj NV. Predstavuje stredné zväčšenie tejto modelovej rady. Jeho primárnym určením je použitie z ruky ako klasického monokuláru. Využiteľný pre turistov, poľovníkov, outdoorových nadšencov, bezpečnostných pracovníkov, … Vynikajúco sa hodí aj pre nadšencov military štýlu, hráčov airsoftu a nočnú turistiku. Štandardný závit umožňuje inštaláciu na statív (trojnožku).
Nočné videnie Challenger GS 2,7x50  je kompaktný a ľahký monokulár sprostredkovávajúci vzhľadom na zväčšenie pomerne široké zorné pole až 13°. Robustná vodeodolná hermeticky zapuzdrená konštrukcia, vyniká vysokou spoľahlivosťou i pri jeho dlhodobom náročnom používaní i v hustom daždi a v prostredí s vysokou prašnosťou. Stupeň odolnosti dosahuje IP46. IR systém Challengeru pracuje s rýchlymi pulzmi IR svetla v prerušovanom režime, čo zabezpečuje vysokú kvalitu pozorovaného obrazu bez nadmernej spotreby elektrickej energie, čo v konečnom dôsledku predlžuje životnosť batérie. Za benefit môžeme považovať skutočnosť, že IR lúč nie je viditeľný pre ľudské oko ani oči zvierat. Ovládacie prvky majú ergonomický tvar i umiestnenie na hornej ploche Challengeru, pričom zabraňujú nechcenej náhodnej aktivácii, čo by mohlo prezradiť pozíciu operátora. Monokulár má prídavný Weaver rail (lištu), umožňujúci bezproblémovú dodatočnú inštaláciu prídavného IR iluminátora s vyšším výkonom. Pri intenzite osvetlenia 0,05 luxov sprostredkuje nočné videnie Challenger jasný a kontrastný obraz umožňujúci rozpoznanie objektov až do vzdialenosti 200 m. Hmotnosť Challengeru znižuje zaťaženie obsluhy, či už nároky kladené na jej krčné stavce alebo horné končatiny.
Povrchová úprava je na pohmat príjemná. Povrch prístroja je ergonomicky a súčasne trochu futuristický tvarovaný bez ostrých výčnelkov, príjemne sa drží v dlani. Hlavnými konštrukčnými materiálmi sú ľahké kovy a odolné plasty. Novovyvinuté širokouhlé šošovky poskytujúce ostrý a neskreslený obraz podtrhujú súhrn kvalít tohto prístroja. V kombinácii s EOM CF-Super zabezpečuje Challenger obraz s minimálnou distorziou a vysokým rozlíšením až k okrajom. EOM CF-Super má predĺženú životnosť a vyššiu citlivosť fotokatódy oproti konkurenčným prístrojom či ostatným klasickým produktom spoločnosti Yukon. Obraz je charakterizovaný vysokou rozlišovacou schopnosťou, ostrosťou v celom zornom poli až k okrajom a potlačením skreslenia charakteristického pre prvogeneračné prístroje. Obraz je rozdelený do troch koncetrických zón, čo však nepôsobí nijak rušivo.
Koeficient zosilnenia svetla CF-Super je minimálne 1200-krát, čo podstatne prevyšuje hodnotu pro EOM gen.1 a výsledkom je väčšia pozorovacia vzďialenosť a perfektné detailné rozpoznávanie pozorovaných objektov: pri prirodzenom nočnom osvetlení 0,05 Lx (čo zodpovedá splnu pri jasnej oblohe a možno aj niečo naviac)  umožňuje prístroj odhaľovať a rozpoznávať objekty na vzdialenosti do 250m bez prisvietenia. EOM CF-Super NV Challenger má ako jeden z mála prístrojov 1+ generácie vybavený elektronickou ochranou, ktorá zabezpečuje ochranu EOM pred nadmerným osvetlením. Po expozícii EOM intenzívnym svetlom sa automaticky znižuje napájanie EOM, pri vysokej hladine sa prístroj samočinne vypína. Tento elektronický ochranný mechanizmus predlžuje životnosť prístroja a výrazne zvyšuje jeho odolnosť a súčasne znižuje nároky na obsluhu. Vďaka širokému zornému uhlu je možné prístrojom bez problémov sledovať i pohyblivé objekty a pritom si zachovať prehľad v záujmovom priestore. Rovnako zväčšenie s hodnotu 1 umožňuje spolu so širokým zorným poľom používať prístroj i za pohybu.
Nočné videnie Challenger 2,7x50  sa vyznačuje excelentnými ergonomickými vlastnosťami, je dobre vyvážený, nezaťažuje užívateľa pri jeho nosení a použití vo voľnej prírode.
Pohodlná obsluha, jednoduchá a presná fokusácia objektívov šošovky zvyšujú obľúbenosť u svojich užívateľov. Vysoká kvalita zobrazenia stavia nočné videnie Challenger na popredné miesto na trhu medzi nočné prístroje, využívané pre pozorovanie, stráženie, orientáciu a navigáciu v teréne ale aj fotografovanie a nahrávanie videa v noci.
Ide o jeden z najlepších monokulárnych prístrojov nočného videnia 1+ generácie nielen na slovenskom ale aj na svetovom trhu.
Pulsar je luxusnou divíziou spoločnosti Yukon. Podobne ako automobilky Toyota alebo Nissan i v Yukone nastala potreba odčleniť výkonné a luxusné modely od bežnej spotrebnej produkcie. Skutočne sa dá povedať, že Pulsar je preneseným ekvivalentom Lexusu alebo Infinity medzi prístrojmi NV predovšetkým 1+ generácie. Oproti tradičným produktom Yukonu sa výrobky s označením Pulsar vyznačujú predĺženou životnosťou, vyššou výkonnosťou a ochranou elektronických komponentov pred nadmerným osvetlením. Stranou samozrejme nezostalo ani dizajnové vylepšenie, čo umožňuje jednoznačne odlíšiť Pulsary od klasických Yukonov.  Vďaka novým technológiám došlo v mnohých prípadoch k zníženiu hmotnosti o 20 a viac percent.

Parametre: 

Model:     74096
EOM:       CF-Super/EP-33-SF
Zväčšenie:   2,7x
Priemer objektívovej šošovky:  50 mm
Rozlíšenie (centrum/okraj zorného poľa) lines/mm:    42/36
Zorné pole: 13°
Dosah pri 0,05 lux: min.  200m
Dioptrická korekcia:  ±4 D
Priemer výstupnej pupily:  6 mm
Napájanie: 3V, 1xCR 123 A
Výdrž batérie bez IR/s IR:  min. 50/20 hodín
Rozsah prevádzkových teplôt:  -20 až 40 °C
Rozmery:     202x79x57 mm
Hmotnosť prístroja:  0,5 kg

Nočné videnie Night vision device Éjjellátó készülékek Nachtsichtgerät  Yukon Pulsar Challenger GS 2,7x50 Gen. 1+

Odoslať požiadavku

Meno: *
Adresa: *
Mesto: *
PSČ: *
Email: *
Telefón: *
Poznámka:
* Povinné údaje

informujte ma o novinkách na stránke prostredníctvom emailu

captcha
Overovací kód:


Odoslaním požiadavky klient vyjadruje súhlas s použitím ním poskytnutých kontaktných údajov za účelom komunikácie so spoločnosťou LVL Armory, s.r.o. a taktiež vyjadruje súhlas s obchodnými podmienkami spoločnosti LVL Armory, s.r.o.


Týmto vyhlasujem, že som ako sa ako dotknutá osoba v súlade s  zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov oboznámil/a s informáciami o ochrane osobných údajov a bol/a som poučená o svojich právach.

spat na zoznam
2723091
0.18121790885925