sk en de hu

Spoločnosť LVL Armory, s.r.o., činná od roku 2007, je oficiálnym distribútorom produktov spoločnosti DEP Photonis. Spoločnosť DEP Photonis dodáva od roku 2013 datasheety svojich meničov v elektronickej podobe na CD a ich pravosť si zákazník môže overiť na oficiálnej stránke výrobcu DEP Photonis www.photonis.com
Pre kompletný sortiment produktov nočného videnia navštívte prosím našu stránku www.nocne.sk 
Využite možnosť nákupu tovaru na splátky so spoločnosťou QUATRO.

Laser Devices DBAL-A3Laser Devices DBAL-A3
Kimber Eclipse Target .45 ACPKimber Eclipse Target .45 ACP
Accuracy International AX .308 Win aAccuracy International AX .308 Win
slide 1
AR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LRAR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LR
Laser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag ArmsLaser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag Arms
Laser Devices DBAL A2Laser Devices DBAL-A2
slide 2
slide 3
MKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LEDMKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LED
Sphinx 3000 CompactSphinx 3000 Compact

Pulsar Edge GS 3.5x50

620.00 € s DPH
 

Výrobca: Yukon

edge-3-5x50_9cafdffe0eb1456082106a2f3989b466.jpg
 

Nočné videnie Yukon Pulsar

Primárnym určením nočného videnia Edge GS 3,5x50 L (s laserovým prísvitom) je použitie ako klasického binokuláru. Hlavový popruh bol dizajnovaný podľa vojenských vzorov. Využiteľný pre turistov, poľovníkov, outdoorových nadšencov, bezpečnostných pracovníkov, … Vynikajúco sa hodí aj pre nadšencov military štýlu, hráčov airsoftu a nočnú turistiku.

Nočné videnie Edge je kompaktný a ľahký binokulár sprostredkovávajúci zhľadom na zväčšenie pomerne široké zorné pole až 11°. Robustná vodeodolná zapuzdrená konštrukcia, vyniká vysokou spoľahlivosťou i pri jeho dlhodobom náročnom používaní i v daždi a v prostredí s vysokou prašnosťou. IR systém Edge pracuje s rýchlymi pulzmi IR svetla v prerušovanom režime, čo zabezpečuje vysokú kvalitu pozorovaného obrazu bez nadmernej spotreby elektrickej energie, čo v konečnom dôsledku predlžuje životnosť batérie. IR iluminátor má nastaviteľný výkon, čo umožňuje presne prispôsobiť výkon prisvietenia aktuálnym svetelným podmienkam. Za benefit môžeme považovať skutočnosť, že IR lúč nie je viditeľný pre ľudské oko ani oči zvierat. Ovládacie prvky majú ergonomický tvar i umiestnenie na hornej ploche Edge-u. Binokulár má prídavný Weaver rail, umožňujúci bezproblémovú dodatočnú inštaláciu prídavného IR iluminátora s vyšším výkonom. Pri intenzite osvetlenia 0,05 luxov sprostredkuje nočné videnie Edge jasný a kontrastný obraz až do vzdialenosti min. 250 m.

Povrchová úprava je na pohmat príjemná. Povrch prístroja je ergonomicky a súčasne trochu futuristický tvarovaný bez ostrých výčnelkov, príjemne sa drží v dlani. Hlavnými konštrukčnými materiálmi sú ľahké kovy a odolné plasty. Novovyvinuté širokouhlé šošovky poskytujúce ostrý a neskreslený obraz podtrhujú súhrn kvalít tohto prístroja. V kombinácii s EOM CF-Super zabezpečuje Edge obraz s minimálnou distorziou a vysokým rozlíšením až k okrajom. EOM CF-Super má predĺženú životnosť a vyššiu citlivosť fotokatódy oproti konkurenčným prístrojom či ostatným klasickým produktom spoločnosti Yukon. Obraz je charakterizovaný vysokou rozlišovacou schopnosťou, ostrosťou v celom zornom poli až k okrajom a potlačením skreslenia charakteristického pre prvogeneračné prístroje. Obraz je rozdelený do troch koncetrických zón, čo však nepôsobí nijak rušivo.

Koeficient zosilnenia svetla CF-Super je minimálne 1200-krát, čo podstatne prevyšuje hodnotu pro EOM gen.1 a výsledkom je väčšia pozorovacia vzďialenosť a perfektné detailné rozpoznávanie pozorovaných objektov: pri prirodzenom nočnom osvetlení 0,05 Lx (čo zodpovedá splnu pri jasnej oblohe a možno aj niečo naviac)  umožňuje prístroj odhaľovať a rozpoznávať objekty na vzdialenosti do 250m bez prisvietenia. EOM CF-Super NV Edge má ako jeden z mála prístrojov 1+ generácie vybavený elektronickou ochranou, ktorá zabezpečuje ochranu EOM pred nadmerným osvetlením. Po expozícii EOM intenzívnym svetlom sa automaticky znižuje napájanie EOM, pri vysokej hladine sa prístroj samočinne vypína. Tento elektronický ochranný mechanizmus predlžuje životnosť prístroja a výrazne zvyšuje jeho odolnosť a súčasne znižuje nároky na obsluhu. Vďaka širokému zornému uhlu je možné prístrojom bez problémov sledovať i pohyblivé objekty a pritom si zachovať prehľad v záujmovom priestore.

Nočné videnie Edge 3,5x50 sa vyznačuje excelentnými ergonomickými vlastnosťami, je dobre vyvážený, nezaťažuje užívateľa pri jeho nosení a použití vo voľnej prírode.

Pohodlná obsluha, jednoduchá a presná fokusácia objektívov šošovky zvyšujú obľúbenosť u svojich užívateľov. Vysoká kvalita zobrazenia stavia nočné videnie Edge na popredné miesto na trhu medzi nočné prístroje, využívané pre pozorovanie, stráženie ,orientáciu a navigáciu v teréne ale aj fotografovanie a nahrávanie videa v noci. Ide o jeden z najlepších binokulárnych prístrojov nočného videnia 1+ generácie nielen na slovenskom ale aj na svetovom trhu.

Pulsar je luxusnou divíziou spoločnosti Yukon. Podobne ako automobilky Toyota alebo Nissan i v Yukone nastala potreba odčleniť výkonné a luxusné modely od bežnej spotrebnej produkcie. Skutočne sa dá povedať, že Pulsar je preneseným ekvivalentom Lexusu alebo Infinity medzi prístrojmi NV predovšetkým 1+ generácie. Oproti tradičným produktom Yukonu sa výrobky s označením Pulsar vyznačujú predĺženou životnosťou, vyššou výkonnosťou a ochranou elektronických komponentov pred nadmerným osvetlením. Stranou samozrejme nezostalo ani dizajnové vylepšenie, čo umožňuje jednoznačne odlíšiť Pulsary od klasických Yukonov.  Vďaka novým technológiám došlo v mnohých prípadoch k zníženiu hmotnosti o 20 a viac percent.

Parametre:

Prevádzková doba     50/20 (bez/s IR) hod.
Prevádzkové teploty:     -20..+40 °C
EOM:     CF-Super / EP-33-SF
Vodotesnosť:     IP46
Priemer výstupnej pupily:     6mm
Očný reliéf:     12mm
Zväčšenie:     3,5x
Priemer objektívu:     50 mm
Zorné pole:     11°
Vertikálne rozlíšenie:     42riadkov/mm
Vzdialenosť rozpoznania:     170m
Dioptrické korekcie:     ± 4dioptrie
Napájanie:     3V (2xAAA) V
Rozmery:     233x122x71mm
Hmotnosť:     0.85 kg

Odoslať požiadavku

Meno: *
Adresa: *
Mesto: *
PSČ: *
Email: *
Telefón: *
Poznámka:
* Povinné údaje

informujte ma o novinkách na stránke prostredníctvom emailu

captcha
Overovací kód:


Odoslaním požiadavky klient vyjadruje súhlas s použitím ním poskytnutých kontaktných údajov za účelom komunikácie so spoločnosťou LVL Armory, s.r.o. a taktiež vyjadruje súhlas s obchodnými podmienkami spoločnosti LVL Armory, s.r.o.


Týmto vyhlasujem, že som ako sa ako dotknutá osoba v súlade s  zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov oboznámil/a s informáciami o ochrane osobných údajov a bol/a som poučená o svojich právach.

spat na zoznam
4210784
0.08801794052124