sk en de hu

Spoločnosť LVL Armory, s.r.o., činná od roku 2007, je oficiálnym distribútorom produktov spoločnosti DEP Photonis. Spoločnosť DEP Photonis dodáva od roku 2013 datasheety svojich meničov v elektronickej podobe na CD a ich pravosť si zákazník môže overiť na oficiálnej stránke výrobcu DEP Photonis www.photonis.com
Pre kompletný sortiment produktov nočného videnia navštívte prosím našu stránku www.nocne.sk 
Využite možnosť nákupu tovaru na splátky so spoločnosťou QUATRO.

Laser Devices DBAL-A3Laser Devices DBAL-A3
Kimber Eclipse Target .45 ACPKimber Eclipse Target .45 ACP
Accuracy International AX .308 Win aAccuracy International AX .308 Win
slide 1
AR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LRAR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LR
Laser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag ArmsLaser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag Arms
Laser Devices DBAL A2Laser Devices DBAL-A2
slide 2
slide 3
MKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LEDMKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LED
Sphinx 3000 CompactSphinx 3000 Compact

LVL D-555 Gen 2+ DEP 0

3 660.00 € s DPH
 


night-vision-nocne-videnie-lvldedal-555_3df569a99ebe5867e092c21eb8be396d.jpg
 

Fotogaléria produktu:

 

Nočné videnie predsádka LVLDedal

EOM DEP 0 je základným meničom nadnárodného koncernu DEP-Photonis. Zákazníkov oslovuje hlavne vďaka výhodnej cene. DEP 0 sa vyznačuje hodnotami rozlíšenia - min. 20 lp/mm (typ. 62-69 lp/mm), S/N ratio minimálne 5 (typ. 20-24,2), citlivosťou fotokatódy minimálne 150 µA/lum (typ. 501-715 µA/lum) a oproti iným produktom spoločnosti DEP zhoršenou kvalitou obrazu predovšetkým v oblasti EBI, Fixed Pattern Noise. Zosilnenie zostatkového svetla sa pohybuje v intervale od 3000x až 8000x, typicky dosahuje hodnotu 5500x (4470x-7600x). Životnosť meniča nie je spoločnosťou DEP-Photonis definovaná ani udávaná. Určitou nevýhodou je aj neexistencia záruky na hodnoty spätného rázu ako aj väčšie množstvo čiernych škvŕn s veľkosťou do 500 µm v zornom poli tzv. black spots a wires. Meniče DEP 0 nespĺňajú prísne vojenské normy a vďaka tomu je možné ich ponúknuť za výhodnú cenu. EOM je vybavený funkciami chrániacimi ho pred ožiarením z bodových svetelných zdrojov, ktoré by mohli spôsobiť jeho poškodenie (Automatic Brightness Control a Bright Light Protection). Prístroj poskytuje kľudný obraz s početnejšímí kozmetickými defektmi. Tento koncern, ktorý vznikol zlúčením 2 popredných výrobcov na európskom kontinente, holandského DEPu a francúzskeho Photonis-u, patrí k výrobcom tých najlepších EOM na svete.

Nočné videnie LVL D-555 je zariadenie čoraz širšej kategórie deň/noc systémov, alebo takzvaných predsádok, Podobne ako pri iných produktoch tohto ale aj iných výrobcov sa jedná o unikátne zariadenie umožňujúce rýchlu zmenu bežnej dennej optiky na zariadenie nočného videnia. Do svojej prevádzkovej polohy sa montuje na prednú – okulárovú časť dennej optiky. Pevnú a presnú montáž zabezpečuje kruhový adaptér umožňujúci montáž na prednú časť optiky. Celý proces montáže či demontáže je veľmi jednoduchý, krátko trvajúci a veľmi pevný, pričom výsledkom je zmena dennej optiky na nočné videnie a naopak. Je možné objednať si aj špeciálny adaptér s bajonetovým uzáverom, ktorý umožňuje montáž v dobe kratšej ako 3 sekundy a demontáž do 1 sekundy. Rozsah priemerov tubusov (nie šošoviek) okulárových častí denných optík umopžňujúci aplikáciu LVLDedalu 555 sa pohybuje od 30 mm (so špeciálnou montážou od 25 mm) až po 65 mm (so špeciálnou montážou až do 80 mm)  Najoptimálnejšie hodnoty zväčšenia dennej optiky (údaje výrobcu) pre LVLDedal D-555 sú 1x - 12x,  maximálny rozsah je 1x-20x. Podľa našich skúseností je tento rozsah užší, avšak stále poráža konkurenčné prístroje rovnakej kategórie hodnotami (podľa nás) 2x-9x. Hlavnými výhodami sú používanie optiky a zámerného obrazca, na ktoré je užívateľ navyknutý a zároveň odpadá nutnosť opätovného nastreľovania dennej a nočnej optiky, či používanie drahých montážnych riešení a opakované snímanie a nasadzovanie optík, ktoré v sebe vždy nesú riziko posunu nástrelu. Toto riešenie zároveň zabraňuje svetelným stratám a degradácii výkonu EOM vznikajúcim pri nasadení adaptéra na zadnú časť dennej optiky. Rozsah nastavenia fokusácie (zaostrovanie) sa pohybuje od 10 m po nekonečno. Veľmi častá otázka zákazníkov na dosah prístroja (veľmi pochopiteľná) sa zodpovedá veľmi ťažko. Dosah každého prístroja nočného videnia v praxi je ovplyvňovaný najrôznejšími faktormi ako (predovšetkým) výkonom elektro-optického meniča (EOM) zabudovaného v prístroji, priepustnosťou celého optického systému pre zvyškové svetlo, hodnota svetelného toku zostatkového svetla v pozorovanom prostredí, farba svetla, čistota atmosféry, optický kontrast pozorovaného objektu a jeho pozadia, veľkosť pozorovaného objektu... 
Nočné videnie LVLDedal D-555 disponuje pre tohto producenta typicky kvalitnou optikou s viacvrstvovými poťahmi šošoviek antireflexnými vrstvami, optimalizujúcimi transmisiu svetla ako aj redukujúcimi nežiaduce svetelné reflexy a odlesky. Clonové číslo F má nízku hodnotu 1,5, čo svedčí o dobrých pomeroch svetelnej transmisie. Podobne ako Dedal D-552 má nadštandardný priemer objektívovej – 53 mm i okulárovej časti – 34 mm. Samotný  prístroj má nízku hmotnosť len 0,665 kg,  široké zorné pole 13° - čo je v tejto kategórií nočných videní rekordná hodnota a je veľmi robustný. Prístroj podobne ako ostatné produkty tejto prestížnej spoločnosti má nízku spotrebu energie - batéria CR 123 má dlhú výdrž (až 60 hodín pri izbovej teplote). Prístroj je vybavený štandardným montážnym rozhraním weaver pre montáž IR iluminátora podľa výberu zákazníka (za príplatok). Prístroj znáša vysoké dávky mechanických rázov, je veľmi odolný a robustný. Súčasne je vodeodolný do hodnoty atmosférickej vlhkosti 98%. Interval prevádzkových teplôt siaha od -40°C po +50°C.
Predná časť – teda šošovka objektívu má priemer 53 mm a jej F hodnota je veľmi slušných 1,5 (ohnisková vzdialenosť 80 mm). Zadná časť nasadajúca na objektív dennej optiky má priemer (šošovky) 34 mm.


Parametre:


Šošovkový systém: 80mmF/1.5,T/1.6
Zväčšenie: 1x
Zorné pole: 13 st.
Prípustné zväčšenie dennej optiky: 1x - 20x
Optimálne zväčšenie dennej optiky: 1x – 12x
Rozmery: 215 mm x 66 mm x 75 mm
Hmotnosť: 0,665 kg
Napájanie:  Jedna 3V batéria (CR123A)
Životnosť batérie: min. 60 h

Odoslať požiadavku

Meno: *
Adresa: *
Mesto: *
PSČ: *
Email: *
Telefón: *
Poznámka:
* Povinné údaje

informujte ma o novinkách na stránke prostredníctvom emailu

captcha
Overovací kód:


Odoslaním požiadavky klient vyjadruje súhlas s použitím ním poskytnutých kontaktných údajov za účelom komunikácie so spoločnosťou LVL Armory, s.r.o. a taktiež vyjadruje súhlas s obchodnými podmienkami spoločnosti LVL Armory, s.r.o.


Týmto vyhlasujem, že som ako sa ako dotknutá osoba v súlade s  zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov oboznámil/a s informáciami o ochrane osobných údajov a bol/a som poučená o svojich právach.

spat na zoznam
4193990
0.089495897293091