sk en de hu

Spoločnosť LVL Armory, s.r.o., činná od roku 2007, je oficiálnym distribútorom produktov spoločnosti DEP Photonis. Spoločnosť DEP Photonis dodáva od roku 2013 datasheety svojich meničov v elektronickej podobe na CD a ich pravosť si zákazník môže overiť na oficiálnej stránke výrobcu DEP Photonis www.photonis.com
Pre kompletný sortiment produktov nočného videnia navštívte prosím našu stránku www.nocne.sk 
Využite možnosť nákupu tovaru na splátky so spoločnosťou QUATRO.

Laser Devices DBAL A2Laser Devices DBAL-A2
slide 2
slide 3
Sphinx 3000 CompactSphinx 3000 Compact
MKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LEDMKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LED
Laser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag ArmsLaser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag Arms
AR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LRAR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LR
slide 1
Accuracy International AX .308 Win aAccuracy International AX .308 Win
Kimber Eclipse Target .45 ACPKimber Eclipse Target .45 ACP
Laser Devices DBAL A2Laser Devices DBAL-A2
Laser Devices DBAL-A3Laser Devices DBAL-A3
slide 2
slide 3
Sphinx 3000 CompactSphinx 3000 Compact
MKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LEDMKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LED
Laser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag ArmsLaser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag Arms
AR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LRAR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LR
slide 1
Accuracy International AX .308 Win aAccuracy International AX .308 Win
Kimber Eclipse Target .45 ACPKimber Eclipse Target .45 ACP
Laser Devices DBAL-A3Laser Devices DBAL-A3

Obchodné podmienky

Podmienky objednávania a nákupu:

Naše obchodné podmienky sú uspôsobené pre predaj tovaru poctivým zákazníkom. Žiaľ minulé skúsenosti nás prinútili zaviesť striktné pravidlá predaja založené na zálohových platbách vo výške min. 60% z ceny tovaru. Výška zálohy je individuálna, závisí od druhu tovaru a klienta o nej informujeme pri objednávke. Záloha je nevratná i v prípade, že sa klient rozhodne tovar neprevziať. Tento spôsob sa nám javí ako najoptimálnejší z hľadiska minimalizácie našich obchodných strát, ako aj chráni našich serióznych zákazníkov, pričom umožňuje minimalizovať naše obchodné marže. Všetky poplatky za tovar v prospech nášho účtu znáša klient.

Po objednaní tovaru zákazníkom, vystavíme zálohovú faktúru vo výške 60% až 100% podľa druhu tovaru, ktorú klientovi odošleme elektronicky, v prípade nutnosti poštou. Po obdržaní zálohy tovar ihneď objednáme a následne zasielame zákazníkovi, ktorý uhradí zbytok ceny.

 

Tovar, ktorý máme skladom zasielame na dobierku a spravidla po telefonickom dohovore je možné tovar doručiť už na druhý deň po jeho objednaní.

 

Poštovné nie je zahrnuté v cene tovaru (výnimkou sú nepriestrelné vesty EnGarde). Tovar je zasielaný kuriérnou spoločnosťou Slovenskej pošty EMS a cena poštovného v rámci Slovenska je 5 EUR. Ak preferujete doručenie tovaru inou kuriérnou spoločnosťou, dodatočné poštovné náklady Vám budú vyčíslené podľa sadzobníka príslušnej kuriérnej spoločnosti a za príplatok. Všetky uvádzané ceny sú s DPH.

Tovar pred jeho odoslaním poisťujeme do výšky jeho hodnoty. Nemôžme ručiť za škody spôsobené nesprávnou manipuláciou pracovníkmi Slovenskej pošty, prípadne inej kuriérnej spoločnosti.

Dodacie lehoty:


Dodacie lehoty sa líšia v závislosti od druhu tovaru. Vo všeobecnosti je tovar doručený do 25 dní na Vami zadanú adresu. Pri nepriestrelných vestách EnGarde je táto lehota záväzná. Pri ostatnom tovare túto letohu nevieme zaručiť. Zvyčajne však doručujeme tovar do 10 pracovných dní.

V princípe môžeme dodať zákazníkovi čokoľvek, čo si objedná a zaplatí. Za objednaný tovar a jeho užívanie je zodpovedný výlučne jeho nadobúdateľ. Dôrazne doporučujeme jeho používanie v súlade so zákonmi danej krajiny. Tovar nie je možné vrátiť z dôvodu zmeny názoru na jeho potrebnosť, prípadne konfliktu s platnou legislatívou danej krajiny.

Vrátenie tovaru:

V zmysle ustanovenia § 12 zákona č. 108/2000 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji máte právo od takto uzavretej zmluvy odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 7 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru alebo od uzavretia zmluvy o poskytnutí služby, pričom je nevyhnutné, aby bolo v uvedenej lehote odstúpenie od zmluvy vykonané písomnou formou  a Vaše písomné oznámenie o odstúpení od zmluvy spolu s originál dokladom o kúpe doručené predávajúcemu. Písomná forma odstúpenia od zmluvy sa vyžaduje z dôvodu, aby nevznikli pochybnosti, či ide o odstúpenie od zmluvy, o reklamáciu alebo inú požiadavku kupujúceho. List môže byť priložený k tovaru, doporučujeme Vám ho poslať doporučenou poštovou zásielkou. Odstúpenie od zmluvy nemôže byť uskutočnené elektronickou formou komunikácie.

Tovar a žiadosť o odstúpenie od zmluvy zašlite na našu adresu:
LVL Armory, s.r.o.
Lúčna 3
044 42 Rozhanovce

Tovar odporúčame pri doprave poistiť. Neposielajte tovar na dobierku.

Podľa spomínaného zákona sme Vám povinní vrátiť sumu zaplatenú za tovar najneskôr v lehote 15 dní odo dňa odstúpenia od zmluvy. Zmluvy, od ktorých nie je možné odstúpiť sú zmluvy, ktorých predmetom je:
- predaj tovaru, ktorý bol objednaný pre konkrétneho zákazníka, pričom zákazník zaplatil vopred zálohu,
- predaj tovaru, ktorý bol zhotovený podľa požiadaviek spotrebiteľa (napr. prístroj nočného videnia zhotoveného alebo objednaného podľa požiadaviek zákazníka),
- tovar, ktorý spotrebiteľ používal,
- predaj prístrojov nočného videnia , nakoľko prístroj nočného videnia má limitovanú životnosť svojho kľúčového komponentu – elektrooptického meniča EOM. EOM navonok nemusí javiť žiadne známky poškodenia, avšak nie je možné určiť, koľko hodín bol prístroj v prevádzke, prípadne, čo sa s ním dialo (či nebol zapnutý v blízkosti silného svetelného zdroja, čo by znamenalo drastické skrátenie jeho životnosti (akcelerovaný režim) bez toho, aby sme o tom vedeli a dokázali to posúdiť),
- predaj zámerných laserov.
- predaj prostriedkov individuálnej balistickej ochrany jednotlivca - nepriestrelných viest, balistických prilieb, ktoré sú objednávané na základe individuálnych anatomických proporcií zákazníka a majú limitovanú životnosť z hľadiska zachovania ochranných balistických vlastností.

Vrátený výrobok nesmie byť používaný a musí byť vrátený v pôvodnom obale v nepoškodenom stave čo najskôr bez zbytočného odkladu. Dodávateľ si vyhradzuje právo v odôvodnených prípadoch zamietnuť vrátenie tovaru.  Pri vrátení tovaru je zákazníkovi účtovaný manipulačný poplatok, ktorý zahŕňa kontrolu tovaru , prevoz späť na sklad a poštovné náklady. Tento poplatok je vo výške 20 percent z ceny tovaru , ale minimálne 10 EUR.

V princípe môžeme dodať zákazníkovi čokoľvek, čo si objedná a zaplatí. Za objednaný tovar a jeho užívanie je zodpovedný výlučne jeho nadobúdateľ. Dôrazne doporučujeme jeho používanie v súlade so zákonmi danej krajiny.

Odoslaním elektronickej objednávky, prípadne objednaním tovaru telefonicky, kupujúci akceptuje tieto "Obchodné podmienky" v znení platnom v deň objednania tovaru. Tovar nie je možné vrátiť z dôvodu zmeny názoru na jeho potrebnosť, prípadne konfliktu s platnou legislatívou danej krajiny. Rovnako nie je možné tovar vrátiť z dôvodu nespĺňania predstáv zákazníka o jeho výkonoch. Pred zakúpením produktu doporučujeme nájsť si čas, oprostiť sa od svojich predsudkov a prebrať niektoré technické záležitosti s odborníkom zastrešujúcim danú oblasť.

Záručné podmienky:

Vo všeobecnosti, pokiaľ v príslušných dokladoch, ktoré spotrebiteľ obdrží pri kúpe tovaru nie je uvedené inak, záručná doba pre plnenie spotrebiteľských zmlúv je stanovená na  24 mesiacov  pre fyzické osoby nepodnikateľov. Záručná doba pre právnické osoby je uvedená v príslušných sprievodných dokladoch zakúpeného tovaru, no spravidla je 12 mesiacov. 

 

Využite možnosť nákupu tovaru na splátky so spoločnosťou QUATRO:

 

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

 

Výšku splátok si môžete vypočítať tu:

 

 

   

 

 

Ako nakupovať:

 

V prípade záujmu o kúpu tovaru na splátky nás neváhajte kontaktovať. Vyberte si želaný produkt z našej ponuky a kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky:

E-mail: info@armory.sk

Tel.:     0905 940 526

           0915 955 444

My pripravíme podklady a o ostatné sa už postará QUATRO.

 

 

V prípade Vášho záujmu o zakúpenie produktov uvedených na našich internetových stránkach nás kontaktujte emailom alebo telefonicky, prípadne využite krátky kontaktný formulár v dolnej časti stránky pri každom produkte. Uveďte prosím Vaše kontaktné údaje a my sa Vám ozveme v čo najkratšom možnom čase.

 

Tovar, ktorý máme skladom zasielame na dobierku a v niektorých prípadoch ho zákazník obdrží už na druhý deň po objednaní.

 

Tovar, ktorý sa nenachádza na sklade, objednávame spravidla na základe úhrady zálohy zákazníkom.

 

 

4379430
0.481525182724