sk en de hu

Spoločnosť LVL Armory, s.r.o., činná od roku 2007, je oficiálnym distribútorom produktov spoločnosti DEP Photonis. Spoločnosť DEP Photonis dodáva od roku 2013 datasheety svojich meničov v elektronickej podobe na CD a ich pravosť si zákazník môže overiť na oficiálnej stránke výrobcu DEP Photonis www.photonis.com
Pre kompletný sortiment produktov nočného videnia navštívte prosím našu stránku www.nocne.sk 
Využite možnosť nákupu tovaru na splátky so spoločnosťou QUATRO.

Laser Devices DBAL-A3Laser Devices DBAL-A3
Kimber Eclipse Target .45 ACPKimber Eclipse Target .45 ACP
Accuracy International AX .308 Win aAccuracy International AX .308 Win
slide 1
AR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LRAR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LR
Laser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag ArmsLaser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag Arms
Laser Devices DBAL A2Laser Devices DBAL-A2
slide 2
slide 3
MKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LEDMKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LED
Sphinx 3000 CompactSphinx 3000 Compact

IOR Valdada 2-12x36/IL SFP Spartan

1 242.00 € s DPH
 

Výrobca: I.O.R.

ior-valdada-2-12-36-il-spartan-riflescope-puskohlad_1670f89b6e2551bce8861a770f58e3ce.jpg
 

Fotogaléria produktu:

 

Puškohľady taktické IOR

2-12x36 Spartan sa radí do spoločnosti najnovších prírastkov taktickej podtriedy variabilných puškohľadov spoločnosti IOR. Je výsledkom mnohoročných skúseností IOR-u s produkciou taktických puškohľadov určených do bojových podmienok a spolupráce s nemeckými spoločnosťami zaoberajúcimi sa výrobou zámernej optiky. 2-12x36 Spartan vznikol ako odpoveď na požiadavky predovšetkým amerického trhu na výrobu bojovej optiky určenej predovšetkým do podmienok súčasných blízkovýchodných konfliktov nízkej intenzity. V podmienkach týchto asymetrických konfliktov dochádza k renesancii používania ráže 7,62x51 NATO (.308 Winchester) popri najrozšírenejšej 5,56x45 NATO. Pre obe tieto ráže je 2-12x36 primárne určený. Výbava tohto puškohľadu je skutočne veľmi rozsiahla a v podstate konečná. Jediným doplnkovým prvkom je druh montáže. U konkurenčných výrobkov je cena za podobné puškohľady o desiatky tisíc korún – po novom stoviek eur – vyššia. Pri opise tohto puškohľadu sa dajú používať jedine superlatívy. Snáď len vypichneme 35 mm tubus, veľký rozsah výškového nastavenia, excelentné optické vlastnosti, legované alumínium tela puškohľadu, target turret s klikom 1 MOA, Photo-engraved Reticle.  Nesmieme zabudnúť ani na možnosť 6- násobného optického zoomu, ktorý IOR vyvinula podľa všetkého skôr, ako spoločnosť Swarovski, ktorá masívne propaguje svoju radu Z6 a Z6i ako svetový unikát a nárokuje si v tejto oblasti na prvenstvo. Táto modifikácia je jednou z mála z portfólia IOR, ktorá má zámerný obrazec v prvej optickej osi, čo znamená, že kríž sa mení spolu so zmenou zväčšenia. 2-12x36 Spartan patrí medzi popredné produkty spoločnosti IOR. Je syntézou tých najlepších vlastností ostatných výrobkov spoločnosti pre strelcov strieľajúcich na dlhé vzdialenosti v kombinácii s maximálnou odolnosťou a spoľahlivosťou. Jeho telo z jedného kusu legovaného hliníkového Mil-Spec výlisku 6061-T6 (tento materiál sa používa napr. pri výrobe tela útočnej pušky M16 alebo jej kvalitných civilných klonov AR15) utesnené O tesniacim krúžkom a plnené zmesou suchého dusíka a argónu priemeru 35 mm. Zámerný obrazec je v prevedení MP8 a MP8 T umožňujúcimi aj diaľkomernú funkciu.

Rovnako ako ostatné IOR puškohľady je plne vodotesný s úpravou proti zahmlievaniu a vysokou odolnosťou voči nárazom. Optickú sústavu puškohľadu tvoria šošovky najvyššej kvality, tzv. superiorglass, spoločnosti Schott Glasswerk Germany, zaručujúce vysoké rozlíšenie až k okrajom a zobrazujúce farebne aj rozmerovo verný obraz pozorovaného predmetu. Povrchová úprava šošoviek nazývaná "fullmulticoating and Mc-7 anti-reflection threatment", ktorá umožňuje antireflexné vlastnosti eliminujúce odlesky a maximalizuje priepustnosť svetla "lighttransmission". Adjustovacie vežičky, tzv. „target turrets“, umožňujú mikrometrický posun so 100%-nou reverzibilitou a posunom zámerného bodu 1 MOA na 1 klik. Klik sprevádza výrazný taktilný vnem a dobre počuteľné cvaknutie. Nastavovací mechanizmus je výrobcom označovaný ako tzv. „Magnum lock“ pre maximálnu odolnosť proti pohybu pri spätnom ráze. Tento puškohľad má BDC Bullet Drop Compensation – kompenzáciu balistického poklesu projektilu ciachovaný na vzdialenosť od 100 m po 800 m. Hodnoty poklesu sú optimalizované pre projektil o hmotnosti 169 grainov pre kaliber 7,62 mm a 62 grainov pre ráž 5,56 mm. Ako všetky I.O.R. puškohľady, je vyrábaný s ohľadom na životné prostredie, schopný prevádzky v širokom rozsahu teplôt.

2-12x36 Spartan je vyrábaný len vo verzii – s osvetlením zámerného obrazca a je určený pre športových strelcov, ako aj operátorom, ktorým táto high-end optika dokáže zabezpečiť široké zorné pole ako aj mohutný optický zoom. Puškohľad je potrebné objednávať spolu s krúžkami vhodnými pre 35 mm priemer tubusu.

Na tento produkt poskytuje spoločnosť IOR 30-ročnú záruku.

Zväčšenie: 2 – 12x
Priemer objektívu: 36 mm
Priepustnosť svetla: min. 90%
Priemer tela puškohľadu: 35 mm
Rozsah dioptrickej korekcie: -3 až +3 dpt
1 klik: ¼ MOA
BDC: Pre 7,62 a 5,56 NATO
Typ zámerného kríža: MP8, MP8T
Osvetlený kríž: áno
Typ batérie: Lithium 3V CR 2032
Zorné pole: 15,7 st. - 3,2 st.
Priemer výstupnej pupily: 2,8 – 16 mm
Vzdialenosť výstupnej pupily: 88,9 mm
Dĺžka: 305 mm
Hmotnosť: 680 g
Optické komponenty: Optické sklo Superior spoločnosti SCHOTT (Germany)
Antireflexná úprava: Mc-7 mnohovrstvý poťah (modifikovaný Carl Zeiss)
Rozsah pracovných teplôt: -20 až +40
Materiál tela: legovaný hliníkový výlisok 6061-T6
Povrchová úprava tela 2 - vrstvový matný čierny povrch

Odoslať požiadavku

Meno: *
Adresa: *
Mesto: *
PSČ: *
Email: *
Telefón: *
Poznámka:
* Povinné údaje

informujte ma o novinkách na stránke prostredníctvom emailu

captcha
Overovací kód:


Odoslaním požiadavky klient vyjadruje súhlas s použitím ním poskytnutých kontaktných údajov za účelom komunikácie so spoločnosťou LVL Armory, s.r.o. a taktiež vyjadruje súhlas s obchodnými podmienkami spoločnosti LVL Armory, s.r.o.


Týmto vyhlasujem, že som ako sa ako dotknutá osoba v súlade s  zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov oboznámil/a s informáciami o ochrane osobných údajov a bol/a som poučená o svojich právach.

spat na zoznam
4194006
0.095529079437256