sk en de hu

Spoločnosť LVL Armory, s.r.o., činná od roku 2007, je oficiálnym distribútorom produktov spoločnosti DEP Photonis. Spoločnosť DEP Photonis dodáva od roku 2013 datasheety svojich meničov v elektronickej podobe na CD a ich pravosť si zákazník môže overiť na oficiálnej stránke výrobcu DEP Photonis www.photonis.com
Pre kompletný sortiment produktov nočného videnia navštívte prosím našu stránku www.nocne.sk 
Využite možnosť nákupu tovaru na splátky so spoločnosťou QUATRO.

Laser Devices DBAL-A3Laser Devices DBAL-A3
Kimber Eclipse Target .45 ACPKimber Eclipse Target .45 ACP
Accuracy International AX .308 Win aAccuracy International AX .308 Win
slide 1
AR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LRAR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LR
Laser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag ArmsLaser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag Arms
Laser Devices DBAL A2Laser Devices DBAL-A2
slide 2
slide 3
MKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LEDMKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LED
Sphinx 3000 CompactSphinx 3000 Compact

Trijicon ACOG RMR Combo - predaj produktov

Trijicon ACOG Combo

Snaha o vytvorenie univerzálnej optiky pre krátke (CQB) ako aj stredné vzdialenosti má v súčasnosti niekoľko riešení. Medzi najdostupnejšie patria klasické variabilné puškohľady s malým zväčšením, zvyčajne v rozsahu 1-4x, ale i 1-6x. V súčasnosti sú dostupné aj modely s väčším zoomom ako 1-8x či dokonca 1-10x od spoločnosti IOR. Operátor si volí zväčšenie podľa potreby ovládacím prvkom na zadnej okulárovej časti puškohľadu. Nevýhodou sú úzke zorné pole v polohe bez zväčšenia, väčšie rozmery i pomerne zdĺhavé zmeny medzi pracovnými polohami.
Inou modelovou líniou sú prístroje DR spoločnosti Elcan, ktoré sú použiteľné ako kolimátory a prepnutím pomocou malej páčky sa zmení na puškohľad so zväčšením 4x alebo 6x.
Pomerne rozšírené sú kolimátory, za ktoré sú v sérii osadené tzv. magnifiery. Tým sú myslené prístroje  bez zámerného obrazca, zato však s optickým zväčšením v rozsahu 3-4x, ktoré zväčšený obraz z kolimátora prenášajú do oka strelca. Magnifiery sa uvádzajú do činnosti nasadením alebo zaklapnutím do pracovnej polohy. Nasadenie na zbraň za kolimátor môže byť zdĺhavou záležitosťou, nevýhodou je i priestorová náročnosť na hornú časť puzdra záveru zbrane. Kolimátor by mal mať aj špeciálnu konštrukciu ovládacích prvkov, aby ho bolo možné ovládať aj pri nasadenom magnifieri.
Najnovším počinom sú zariadenia od spoločnosti Leupold D-EVO, rovnako umiestňované do série s kolimátormi, napríklad LCO od Leupoldu, alebo iného napríklad EOTech či Aimpoint. Výhodou je okamžitá použiteľnosť bez nutnosti nasadzovania prídavných zariadení či vykonávania zmeny zoomu na okulári. Nevýhodou sú opäť priestorové nároky a nutnosť veľmi presného zalícenia zbrane.
Napokon je tu riešenie spoločnosti Trijicon spočívajúce v integrácii osvedčených ACOGov a RMR kolimátora do jedného optického prístroja. Výhodou je priestorovo úsporné riešenie, vynikajúce optické vlastnosti oboch optík i pre konkurenciu nedosiahnuteľná odolnosť. Optické vlastnosti kolimátora i ACOGU sú kedykoľvek okamžite dostupné bez nutnosti dodatočnej manipulácie. 

Výrobca:
4348686
0.09608006477356