sk en de hu

Spoločnosť LVL Armory, s.r.o., činná od roku 2007, je oficiálnym distribútorom produktov spoločnosti DEP Photonis. Spoločnosť DEP Photonis dodáva od roku 2013 datasheety svojich meničov v elektronickej podobe na CD a ich pravosť si zákazník môže overiť na oficiálnej stránke výrobcu DEP Photonis www.photonis.com
Pre kompletný sortiment produktov nočného videnia navštívte prosím našu stránku www.nocne.sk 
Využite možnosť nákupu tovaru na splátky so spoločnosťou QUATRO.

Laser Devices DBAL-A3Laser Devices DBAL-A3
Kimber Eclipse Target .45 ACPKimber Eclipse Target .45 ACP
Accuracy International AX .308 Win aAccuracy International AX .308 Win
slide 1
AR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LRAR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LR
Laser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag ArmsLaser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag Arms
Laser Devices DBAL A2Laser Devices DBAL-A2
slide 2
slide 3
MKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LEDMKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LED
Sphinx 3000 CompactSphinx 3000 Compact

Blade-Tech púzdra

Informujte sa o cene

Výrobca: Blade-Tech

blade-tech-holster-1_d28259b037120a06f15d595e0d4d279e.jpg
 

Spoločnosť Blade - Tech je výrobcom rozličných typov púzdier na asi všetky typy krátkych zbraní s alebo bez doplnkov, pričom záujemca si musí presne nakonfigurovať typ púzdra, druh zbrane (typ zbraňového doplnku, napr. svetlo), farbu a taktiež, či bude púzdro určené pre praváka alebo ľaváka.

Z dôvodu veľkého počtu možností typov púzdier nás prosím kontakrujte pre výpočet ceny. 

Ceny jednotlivých modelov sa pohybujú v závislosti od prevedenia, spôsobu upnutia, istenia zbrane, farebného prevedenia, atď. Napr. cena taktického stehenného modelu pre Glock 17 s GTL modulom je 120 EUR, opaskového modelu bez WRS istenia v karbónovej úprave je 95 EUR a pod.

O spoločnosti Blade-Tech:

Spoločnosť Blade-Tech vyrába kvalitné holstre na krátke zbrane, zásobníky, nože, taktické baterky, prístroje nočného videnia, putá, brokové náboje, navigačné systémy ...

Puzdra na krátke zbrane sú vyrábané v mnohých prevedeniach.  Tieto modely sa líšia upevnením na opasok (patentovaný systém Tek-lok umožňujúci ľahké upevnenie i odňatie, prevlek na opasok, skryté nosenie z vnútornej strany opasku, s nastavovaním uhla závesu i odstupu od tela).  K dispozícii sú modely určené pre Molle systémy, podpažné puzdra, taktické stehenné. Blade-tech vyvinul vlastný systém zabezpečenia zbrane WRS, ktorý zabezpečí zbraň pred neoprávneným odňatím cudzou osobou, pri zlaňovaní dole hlavou alebo pri behu, ale na druhej strane umožňuje veľmi rýchle tasenie zbrane. Okrem toho je používaný i systém thumbraek (odopínateľný pásik), ktorý nie je taký pohotový a sofistikovaný, avšak jeho cena je nižšia.

Blade-tech vyrába holstre i pre ľavákov, pre atypické typy zbraní –napr. HK Mark 23, STI Edge, 1911 s railami, 1911 s dust coverom predĺženým až k ústiu hlavne, jednotlivé zbrane s doplnkami (taktické svetlo – od Surefire, Insight Technology, Streamlight, laser, kombinované svetlá s laserom).  Samozrejmosťou je plná ponuka pre modelové rady 1911, Glockov, Hecker-Kochov, STI-čiek či Springfieldov.

Puzdra na zásobníky sú určené pre prakticky všetky typy jedno i dvojradových zásobníkov krátkych zbraní, ale aj napríklad pre 20 či 30 ranné zásobníky pre AR- 15 (sú vhodné aj pre P-Magy), AK-47, Steyr AUG, HK G-36, brokové automaty Saiga, HK MP-5...

Všetky výrobky Blade-Techu sú veľmi bezpečné, odolné s dlhou životnosťou. Sú vyrábané i vo viacerých farebných kombináciách (čierna, olivovo zelená, foliage zelená, zemito hnedá, púštna hnedá, s karbónovým vzorom, ...)

Možností je nepreberne, preto prosíme vážených zákazníkov, aby nás kontaktovali, prípadne navštívili domovskú stránku spoločnosti Blade-Tech.

Stehenné puzdra Blade-tech pre Glocky 17 s podveseným modulom GTL-10, 11 a 21 si vybrali i príslušníci špeciálnych policajných útvarov PPU.  

Odoslať požiadavku

Meno: *
Adresa: *
Mesto: *
PSČ: *
Email: *
Telefón: *
Poznámka:
* Povinné údaje

informujte ma o novinkách na stránke prostredníctvom emailu

captcha
Overovací kód:


Odoslaním požiadavky klient vyjadruje súhlas s použitím ním poskytnutých kontaktných údajov za účelom komunikácie so spoločnosťou LVL Armory, s.r.o. a taktiež vyjadruje súhlas s obchodnými podmienkami spoločnosti LVL Armory, s.r.o.


Týmto vyhlasujem, že som ako sa ako dotknutá osoba v súlade s  zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov oboznámil/a s informáciami o ochrane osobných údajov a bol/a som poučená o svojich právach.

spat na zoznam
3562701
0.097960948944092