sk en de hu

Spoločnosť LVL Armory, s.r.o., činná od roku 2007, je oficiálnym distribútorom produktov spoločnosti DEP Photonis. Spoločnosť DEP Photonis dodáva od roku 2013 datasheety svojich meničov v elektronickej podobe na CD a ich pravosť si zákazník môže overiť na oficiálnej stránke výrobcu DEP Photonis www.photonis.com
Pre kompletný sortiment produktov nočného videnia navštívte prosím našu stránku www.nocne.sk 
Využite možnosť nákupu tovaru na splátky so spoločnosťou QUATRO.

Laser Devices DBAL-A3Laser Devices DBAL-A3
Kimber Eclipse Target .45 ACPKimber Eclipse Target .45 ACP
Accuracy International AX .308 Win aAccuracy International AX .308 Win
slide 1
AR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LRAR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LR
Laser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag ArmsLaser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag Arms
Laser Devices DBAL A2Laser Devices DBAL-A2
slide 2
slide 3
MKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LEDMKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LED
Sphinx 3000 CompactSphinx 3000 Compact

Surefire - predaj produktov

SureFire - svietidlá s najvyššou odolnosťou a spoľahlivosťou od prestížneho amerického producenta.

Robustnosť Surefire výrobkov je legendárna. Ako príklad je často uvádzaný príbeh príslušníka polície Mikea Daniela z Boulder City Police Department v Nevade (USA). Menovaný policajt bol pri rutinnej kontrole osobného motorového vozidla zasiahnutý strelou vypálenou zo zbrane odsúdeného zločinca, ktorý viedol uvedené vozidlo. Strela skončila v tele baterky Surefire, ktorú mal Daniel na opasku. Daniel bol zrazený na zem, ale okamžite nezranený opätoval paľbu a zabránil zavraždeniu svojho kolegu, ktorého mal zločinec vo svojej moci. Batéria na prekvapenie všetkých po zapnutí ďalej svietidla.
Iným dobrým príkladom robustnosti Surefirov je Surefire X-200 podvesený pod Glockom príslušníka Chrisa D. z Orange City Florida. Ten ho použil ako prostriedok na rozbitie autoskla páchateľa. Toto autosklo odolalo niekoľkým pokusom Chrisovho partnera rozbiť ho pomocou teleskopického obuška. Po rozbití, napriek Chrisovmu prekvapeniu, X-200 nielenže fungovala bez najmenších problémov, pričom sa nenaplnili ani Chrisove predpoklady o rozbitej šošovke, ale Surefire neniesol ani škrabanec.
Surefire navrhuje svoje výrobky do bojových podmienok. Surefiry nepatria do kategórie batérii strednej cenovej a kvalitatívnej úrovne, ktorých je na trhu dostatok, ale medzi absolútnu špičku. Surefire je jedným z priekopníkov medzi výrobcami taktického nasvietenia a mnohé pojmy, ktoré dnes bežne používame ako aj postupy boli definované práve pracovníkmi a inžiniermi spoločnosti SureFire.

4210664
0.085684061050415