sk en de hu

Spoločnosť LVL Armory, s.r.o., činná od roku 2007, je oficiálnym distribútorom produktov spoločnosti DEP Photonis. Spoločnosť DEP Photonis dodáva od roku 2013 datasheety svojich meničov v elektronickej podobe na CD a ich pravosť si zákazník môže overiť na oficiálnej stránke výrobcu DEP Photonis www.photonis.com
Pre kompletný sortiment produktov nočného videnia navštívte prosím našu stránku www.nocne.sk 
Využite možnosť nákupu tovaru na splátky so spoločnosťou QUATRO.

Laser Devices DBAL-A3Laser Devices DBAL-A3
Kimber Eclipse Target .45 ACPKimber Eclipse Target .45 ACP
Accuracy International AX .308 Win aAccuracy International AX .308 Win
slide 1
AR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LRAR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LR
Laser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag ArmsLaser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag Arms
Laser Devices DBAL A2Laser Devices DBAL-A2
slide 2
slide 3
MKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LEDMKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LED
Sphinx 3000 CompactSphinx 3000 Compact

LMT Defense - predaj produktov

Lewis Machine & Tool Company

Americká spoločnosť Lewis Machine & Tool Company (LMT) bola založená v roku 1980 v Milane, v štáte Illinois, USA, so zámerom vyrábať a dodávať kvalitné a presné dlhé strelné zbrane, ich komponenty a modulárne tuningové diely. Od počiatku sa spoločnosť zameriavala na výrobu a vývoj len high-endových výrobkov z prvotriednych materiálov. Koncentruje sa na náročných súkromných zákazníkov, požadujúcich výnimočnú kvalitu, nie na cenovo orientovanú klientelu. K odberateľom sa radia i americké ozbrojené sily, vládne agentúry a lokálne (štátne i obecné) policajné zbory. LMT vyčnieva z bežného priemeru producentov AR-15 podobne ako Porsche alebo skôr Lamborghini (ale so spoľahlivosťou Porsche) medzi automobilovými producentmi. Výrobný program zahŕňa nielen AR-15 a ich prémiové komponenty, ale aj zbraňové systémy, ich súčasti, granátomety a podobne. LMT je pre svoj výrobný potenciál, vysokú kvalitu a vynikajúce technické zázemie vyhľadávaným partnerom iných zbrojoviek. Strojový park  pozostáva z najmodernejších H-500 PC obrábacích centier, CNC sústruhov a fréz. LMT si dokonca navrhuje  a vyrába vlastné obrábacie nástroje. Vo vlastnej réžii si LMT dokáže zabezpečiť prakticky všetky výrobné procesy potrebné k produkcii ručných strelných zbraní.
LMT pokračuje v spolupráci s príslušníkmi amerických ozbrojených síl, predovšetkým počas vývoja komponentov zohľadňuje ich pripomienky a požiadavky. Výsledkom týchto snáh je napríklad MRP, LMT pažba – jedna z najlepších na svete či nová modelová rada pistonových AR-15-tiek. Mimochodom LMT je výhradným dodávateľom SOPMOD pažieb pre US Special Ops Command, US Army, US Navy, US Air Force, US Marine Corps a ďalšie vládne agentúry a úrady.
Pri vývoji nových produktov sú dôsledne uplatňované moderné postupy počítačových simulácií, CAD/CAM a  ProEngineer Solid Modeling. Vedenie spoločnosti dôsledne uplatňuje prísne kontroly kvality a priebežné inovácie výrobného programu v spolupráci s armádnymi špecialistami, čo je obrovskou výhodou. Výsledkom sú špičkové zbrane v najvyššej kvalite, ich nekompromisná spoľahlivosť a dlhá životnosť. LMT plnia najnáročnejšie štandardy spoľahlivosti a presnosti. Všetky LMT  AR-15 sú vo verzii A3, to je upper receiver s hornou plochou vyfrézovanou do podoby Picatinny railu. Upper je vyrábaný z blokov (polotovarov) kovaného legovaného hliníka  7075 T6 zaručujúceho o 30-40% vyššiu pevnosť, ako je bežné klasickými technológiami trieskovým obrábaním. Tento akostný hliník je používaný v leteckom i kozmickom priemysle. Následne sú diely anodizované. Vnútorné plochy upperu majú autolubrikačnú povrchovú úpravu znižujúcu trenie a prakticky s odnímateľnou rukoväťou s mieridlami. Hlavne sú vyrábané z vysokokvalitnej hlavňovej chróm-molybdén-vanádiovej ocele. Všetky hlavne sú vyrábané technológiami používaných pri výrobe guľometných hlavní, umožňujúcimi streľbu mnohotisíc rán dlhotrvajúcimi dávkami. Tomu je prispôsobený aj poťah tvrdochrómom kryjúcim vývrt i nábojovú komoru. Hlavne umožňujú streľbu nábojmi s prachovými laboráciami prevyšujúcimi povolené maximá o 50% bez havárie, zádržky alebo inej poruchy. Minimálna životnosť LMT hlavní je 10 000 rán.
LMT je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001:2000, certifikátov kvalifikovaného vládneho dodávateľa GSA od roku 2005. Zbrane LMT v súčasnosti používa viac ako 300 000 federálnych zamestnancov. Spoločnosť je držiteľom viacerých ocenení a výročných cien za kvalitu výroby.  Výrobky  sú od založenia spoločnosti LMT vyrábane kontinuálne do dnešných dní s dôrazom na maximálnu spoľahlivosť, kvalitu, dlhú životnosť a ľahkú údržbu.
Všetky tieto vlastnosti osvedčujú nielen v domácom prostredí na americkom kontinente, ale aj v prostrediach lokálnych konfliktov blízkovýchodných púští.
Spoločnosť LMT v roku 2009 zvíťazila v tendri Ozbrojených síl Veľkej Británie presnú odstreľovciu pušku v kalibri 7,62x51. Vo výberovom konaní sa LMT .308 stretla s prestížnymi konkurentmi FN Herstal SCAR-H, Heckler&Koch HK 417 a Sabre Defence XR-10. Zbraň od LMT s prehľadom i keď prekvapujúco zvíťazila a od roku 2010 bola zaradená do výzbroje Britskej armády ako L129A1. Väčšina zbraní je osadená optikou od spoločnosti Trijicon ACOG 6x48 Combo doplnenú RMR minikolimátorom. Menšia časť je osadená zámerným puškohľadom  L17A2 spoločnosti Schmidt & Bender  v prevedení 3-12 × 50. Od roku 2010 bola zbraň k plnej spokojnosti nasadená v bojových operáciách v Afganistane a Iraku.

Video:Ďalším úspechom bolo víťazstvo v tendri na základnú zbraň jednotlivca Armády, Letectva a Námorníctva Nového Zélandu. Vo výberovom konaní sa LMT MRP 5,56 v roku 2014 stretla opäť s prestížnymi konkurentmi, ale ešte vo väčšom množstve:

FN Herstal SCAR-L
Heckler&Koch HK 416
Beretta 160
Colt Canada Corp s derivátom AR15
Česká Zbrojovka Bren 5,56
Steyr Mannlicher GmbH 5,56
Sig Sauer 516

Zbraň od LMT opäť presvedčivo zvíťazila, opäť prekvapujúco a dokonca v prevedení s priamym vedením plynov.  Ozbrojené sily Nového Zélandu zaviedli cez 9000 kusov zbraní s primárnou optikou Trijicon ACOG 4x32 BAC COMBO s RMR minikolimátorom. Nový Zéland objednal od spoločnosti LMT ďalší typ zbrane, tentokrát v kalibri .308 Winchester, ktorá je veľmi podobná britskej L129A1.

4212020
0.13460803031921