sk en de hu

Spoločnosť LVL Armory, s.r.o., činná od roku 2007, je oficiálnym distribútorom produktov spoločnosti DEP Photonis. Spoločnosť DEP Photonis dodáva od roku 2013 datasheety svojich meničov v elektronickej podobe na CD a ich pravosť si zákazník môže overiť na oficiálnej stránke výrobcu DEP Photonis www.photonis.com
Pre kompletný sortiment produktov nočného videnia navštívte prosím našu stránku www.nocne.sk 
Využite možnosť nákupu tovaru na splátky so spoločnosťou QUATRO.

Laser Devices DBAL-A3Laser Devices DBAL-A3
Kimber Eclipse Target .45 ACPKimber Eclipse Target .45 ACP
Accuracy International AX .308 Win aAccuracy International AX .308 Win
slide 1
AR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LRAR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LR
Laser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag ArmsLaser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag Arms
Laser Devices DBAL A2Laser Devices DBAL-A2
slide 2
slide 3
MKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LEDMKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LED
Sphinx 3000 CompactSphinx 3000 Compact

Kimber Custom CDP II - .45 ACP

1 600.00 € s DPH
 

Výrobca: Kimber

kimber-custom-cdp-2016-pistole-zbrane-guns_c598c02960c0ff0e530e1a5edc903530.jpg
 

Fotogaléria produktu:

 

Kimber  krátke zbrane pištoľ 1911

 

Kaliber:  .45 ACP

Popis:

Modely Kimber podliehajú priebežným dielčim modernizáciám a úpravám. Fotografie nemusia zobrazovať aktuálny výzor daných typov zbraní.
Pre rok 2017 modely CDP obdržali drevené pažbičky z ružového dreva svetlejšieho odtieňa s double diamond checkeringom a logom Kimber, ale predovšetkým novú povrchovú úpravu. Záver z nehrdzavejúcej ocele je ošetrený Kim Pro II povrchovou úpravou, naproti tomu duralový rám nesie rovnako Kim Pro avšak v tmavo šedom odtieni.Kim Pro bola zvolená nielen pre jej mechanickú chemickú odolnosť, ale aj pre autolubrukačné účinky.
CDP Custom II™ .45 ACP  je verzia v plnej veľkosti s 5-palcovou bull barel hlavňou vystredenou do záveru pomocou bushingu, záverom a rámom zbrane v plnej veľkosti. 8-ranový zásobník štandardom (v ráži .45 ACP). Tento model je ideálnym pre skryté nosenie alebo ako služobná zbraň. Skryté nosenie uľačuje fakt, že všetky výrazné hrany a výstupky na CDP Kimberoch sú zaoblené (melted) pre zníženie rizika nechceného zachytenia sa zbrane o odev pri tasení z púzdra alebo zmene streleckej pozície. Zbraň, podobne ako všetky 1911 s jednoradovým zásobníkom, je ideálne plochá, čo má pre skryté nosenie ďaleko väčší význam, ako krátka konštrukčná dĺžka a šírka. Sebaobranné vlastnosti výrazne zlepšujú štandardné tríciové nočné mieridlá od spoločnosti Meprolight. Modely CDP sú zhotovované a dolaďované v Kimber Custom shope s výrazným podielom ručnej práce odborných a skúsených puškárov.
 
Parametre:

Výška: 13,97 cm
Hmotnosť s prázdnym zásobníkom: 879 g
Dĺžka: 22,1 cm
Kapacita zásobníka: 8
Obojstranná poistka

Rám:

Materiál: hliník
Povrchová úprava: Kim Pro II tmavo šedá Charcoal gray
Šírka: 3,25 cm
Zdrsnenie prednej časti pažby (frontstrap checkering): 30 LPI (lines per inch)

Záver:

Materiál:  nerezová oceľ
Povrchová úprava: Kim Pro II Satin Silver

Hlaveň:

Oceľová bull match grade
Dĺžka: 12,7 cm
Bushing: Match grade z nerez ocele
Stúpanie vývrtu (ľavotočivý): 16 palcov
 
Mieridlá:

3-bodové s tríciom od spoločnosti Meprolight, pevné typu Novak

Pažbičky:

z ružového dreva s double diamond checkeringom

Spúšť:

Premium aluminum match grade s továrensky nastaveným odporom 1816 - 2270 g.

O skupine zbraní CDP II:


Skupina zbraní CDP od spoločnosti Kimber je určená primárne pre sebaobranu. Pri riešení situácií typu nutná obrana a krajná núdza nie je priestor pre kompromisy a riešenia “z núdze cnosť“ a podobne. Zbrane sa musia vyznačovať maximálnou spoľahlivosťou funkcie, nenáročnosťou na používané strelivo, jednoduchou obsluhou a údržbou. Navyše konštruktéri by mali zohľadňovať požiadavky skrytého nosenia a ľahkého tasenia zbrane s minimalizáciou rizika zachytenia sa zbrane o odevnú súčiastku, vegetáciu alebo napríklad o vybavenie miestnosti.
CDP zbrane skĺbujú tieto požiadavky s určitým druhom elegancie a šarmu daných ich estetickým dizajnom. CDP modely využívajú presné terčové hlavne s takzvaným match grade vývrtom. Tieto hlavne sú predimenzované, vyrábané s presahmi, ktoré sú následne ručne dolícované skúsenými puškármi v Custom shope. Rovnako výroba pažbičiek z výberového ružového dreva je plne v réžii skúsených pracovníkov bez použitia automatizovanej strojovej výroby. CDP II je ideálne plochá zbraň, všetky modely majú alumíniový rám, v dôsledku čoho majú aj citeľne  nižšiu hmotnosť oproti celooceľovým verziám. V tomto prípade ide o bloky legovaného leteckého hliníka 7075T6, z ktorého sú rámy vyrábané trieskovým obrábaním. Hliníkové rámy boli podrobené náročným streleckým testom, ktoré potvrdili ich vysokú kvalitu, trvanlivosť a životnosť – po 20 000 ranách nevykazovali žiadne viditeľné opotrebenie.
Sériová výbava modelov CDP zahŕňa tríciové pevné mieridlá so zaoblenými hranami minimalizujúcimi riziko zachytenia sa o odev pri tasení zbrane. Tvar mieridiel vychádza z Dizajnu Novak-mieridiel, pričom bol modifikovaný do viac zaoblenej podoby. Samotné mieridlá sú zahĺbené pod horný okraj záveru, pre dosiahnutie čo najnižšieho profilu. Nočné mieridlá výrazne zvyšujú použiteľnosť zbrane v podmienkach slabej viditeľnosti.
Pre dosiahnutie pevného úchopu je predná plocha pažbičky zdrsnená kvalitným checkeringom s hodnotou 30 LPI (lines per inch). Vyladená spúšť z Kimber Custom shopu je typu Premium Aluminum Trigger™ s 2 otvormi a odporom 1.4 až 1.7 kg. Obojstranná poistka má, podobne ako ostatné ovládacie prvky, zväčšené hmatníky pre rýchle a bezproblémové ovládanie i v stresových situáciách. Podobne skosené hrany zásobníkovej šachty zlepšujú ovládateľnosť zbrane, zväčšený ejekčný port znižuje riziko zádržky počas streľby. 
CDP sú ideálnou voľbou pre príslušníkov ozbrojených zborov ako aj individuálnu ochranu. Dizajn zbraní je prispôsobený zamýšľanému dlhodobému noseniu bez kompromisov v oblasti spoľahlivosti.

Matne šedý rám z 7075T6 alumínia kontrastuje so záverom z nerezovej ocele a matne satinovanou povrchovou úpravou. 

 
O výrobcovi:

Krátka zbraň typu 1911 je jednoznačne najúspešnejšou konštrukciou krátkej zbrane minulého storočia a ako sa zdá, hodlá tento úspech zopakovať i v 21. storočí. Množstvo výrobcov ponúka nespočetné množstvo modelov vychádzajúcoch z Coltu 1911 v rôznych modifikáciách líšiacich sa dĺžkou hlavne, záveru, rámu, spúšťovýcm mechanizmom, kalibrom, kapacitou zásobníka, … Pred 28 rokmi založená spoločnosť Kimber v štáte Oregon (dnes sídlom v Yonkers, NY) sa zaradila v podstate nedávno k týmto výrobcom. V neuveriteľne krátkej dobe vďaka kvalitnej výrobe a širokému portfóliu ponúkaných zbraní dosiahla prvenstvo v množstve predaných zbraní typu 1911.

Receptom na úspech bolo predovšetkým použitie kvalitných materiálov (Kimber vyrába závery a rámy zbraní trieskovým obrábaním z plného kovaného polotovaru), obrábaných na CNC systémoch (umožňujúcich pri výrobe zohľadniť nielen požadované rozmery produktu, ale aj stupeň opotrebenia nástrojov). Všetky hlavne sú vybavené športovým prevedením vývrtu ako aj bushingu (vyrábaného výlučne z nerezu). Minimálne tolerancie (podľa údajov výrobcu dosahujú výrobky len 1/3 – nové tolerancie oproti konkurencii), rozsiahla štandardná výbava doplnkami ako aj spolupráca pri návrhu a optimalizácii dizajnu zbraní so špičkovým športovým strelcom Chipom McCormickom rovnako prispeli k predajným úspechom. Už základný model disponuje výbavou aká je u konkurencie dodávaná len za nemalé príplatky, napr. nastaviteľný triggerstop, dlhá vodiaca tyč pružiny, okrúhly kohút typu commander, zväčšené hmatníky poistky a záchytu záveru, zväčšenú dlaňovú poistku s bobrím chvostom, lievikovito rozšírenú zásobníkovú šachtu pre ľahšiu a rýchlejšiu výmenu zásobníka, single action hliníkovú spúšť s odporom cca 1816 - 2270 gramov. Prísna výstupná kontrola zahŕňa vyše 200 kontrol vykonaných nielen automatmi ale aj špecialistami. Precízne spracovaná nábojová komora a zväčený ejekčný port sú optimalizované z hľadiska zabezpečenia maximálnej spoľahlivosti zbraní.

Veľké množstvo modelov vyrábaných v rôznych kalibroch ako aj individualizácia zbrane podľa požiadaviek zákazníka umožňuje témer každému vlastniť zbraň zodpovedajúcu jeho požiadavkám. Kvality zbraní Kimber oceňujú nielen športoví strelci, ale neunikli ani pozornosti príslušníkov štátnych ozbrojených zložiek. Najväčšia zásahová jednotka v USA, legendárny SWAT team polície Los Angeles zaradila do výzbroje 1911-ku spoločnosti Kimber. Neutíchajúca diskusia o prednostiach .45 voči 9 mm Luger sa premietla i do nákupu zbraní pre špeciálnu jednotku US Marine Corps Detachment 1, ktorý zaviedol do výzbroje Kimber Marine Corps Pistol Nr. 1 v kalibri .45 (zbraň je známa aj pod názvami „MARSOC“ – Marine Special Operations Command alebo „ICQB“ – Interim Close Quarter Battle). Kvalitu zbraní 1911 od spoločnosti Kimber potvrdzuje i skutočnosť, že týmito zbraňami strieľa i Národný olympijský tím USA.

Odoslať požiadavku

Meno: *
Adresa: *
Mesto: *
PSČ: *
Email: *
Telefón: *
Poznámka:
* Povinné údaje

informujte ma o novinkách na stránke prostredníctvom emailu

captcha
Overovací kód:


Odoslaním požiadavky klient vyjadruje súhlas s použitím ním poskytnutých kontaktných údajov za účelom komunikácie so spoločnosťou LVL Armory, s.r.o. a taktiež vyjadruje súhlas s obchodnými podmienkami spoločnosti LVL Armory, s.r.o.


Týmto vyhlasujem, že som ako sa ako dotknutá osoba v súlade s  zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov oboznámil/a s informáciami o ochrane osobných údajov a bol/a som poučená o svojich právach.

spat na zoznam
4194002
0.073292970657349