sk en de hu

Spoločnosť LVL Armory, s.r.o., činná od roku 2007, je oficiálnym distribútorom produktov spoločnosti DEP Photonis. Spoločnosť DEP Photonis dodáva od roku 2013 datasheety svojich meničov v elektronickej podobe na CD a ich pravosť si zákazník môže overiť na oficiálnej stránke výrobcu DEP Photonis www.photonis.com
Pre kompletný sortiment produktov nočného videnia navštívte prosím našu stránku www.nocne.sk 
Využite možnosť nákupu tovaru na splátky so spoločnosťou QUATRO.

Laser Devices DBAL-A3Laser Devices DBAL-A3
Kimber Eclipse Target .45 ACPKimber Eclipse Target .45 ACP
Accuracy International AX .308 Win aAccuracy International AX .308 Win
slide 1
AR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LRAR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LR
Laser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag ArmsLaser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag Arms
Laser Devices DBAL A2Laser Devices DBAL-A2
slide 2
slide 3
MKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LEDMKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LED
Sphinx 3000 CompactSphinx 3000 Compact

Kimber Raptor II - .45 ACP

1 820.00 € s DPH
 

Výrobca: Kimber

raptor-ii_bbb480f4f0096f27babb7aa740f1eab1.jpg
 

Kimber  krátke zbrane pištoľ 1911

Kimber  Raptor

Kaliber: .45 ACP

Modely Kimber Raptor sa radia medzi najdrahšie a najkvalitnejšie modely z produkcie Kimber Custom shopu. Raptory majú bez ohľadu na prevedenie kvalitné terčové nerezové hlavne. Všetky hlavné konštrukčné diely ako hlaveň, záver a rám sú vyrábané z presahmi a následne ručne dopasované a zlícované. Hlaveň Kimberu Raptor 5“ z nehrdzavejúcej ocele je match grade terčovej kvality a jej presné vystredenie zabezpečuje match grade bushing rovnako z nehrdzavejúcej ocele. Rám i záver modelu Raptor 5“ je vyrábaný z kvalitnej uhlíkovej ocele s čiernou povrchovou úpravou, pričom plochy oboch konštrukčných celkov (rámu i záveru) sú leštené. Záver je opatrený pre modely Raptor  špecifickými úchopovým zdrsneniami v zadnej a pri 5“ modeloch i v prednej časti, ktoré tvarom pripomínajú šupiny plazov. Identickým vzorom – tzv. lastúrovaním je zdrsnená predná časť pažbičky zbrane, pričom tento krát je vzor orientovaný vertikálne, nie horizontálne ako pri závere. Rovnako črienky pažbičky disponujú týmto vzorom, ktorý výrobca nazýva rebrovacím vzorom Zebra. Výbavu dopĺňajú kvalitné nočné tríciové mieridlá od spoločnosti Meprolight umožňujúce presné mierenie i v prostredí so zníženou viditeľnosťou a v nočných podmienkach. Kimber Raptor 5“ disponuje obojstrannou palcouvou poistkou so zväčšenými hmatníkmi uľahčujúcimi hlboké posadenie zbrane do dlane a umožňujúce lepšie zvládanie zdvihu pištole pri streľbe. Ovládacie prvky dopĺňa dlaňová poistka so zväčšeným ryhovaným výstupkom umožňujúcim automatické deaktivovanie poistky i pri neštandardnom držaní alebo tasení zbrane v stresových podmienkach. Poistka v zadnej časti prechádza do výrazného bobrieho chvosta, ktorý opäť – podobne ako zväčšené hmatníky obojstrannej palcovej poistky - uľahčuje hlboké posadenie zbrane do dlane a umožňuje lepšie zvládanie zdvihu pištole pri streľbe. Spúšť je hliníková odľahčené tromi okrúhlymi otvormi a s matnou čiernou povrchovou úpravou.


Popis:
 
• 5-palcová terčová match grade hlaveň z nerez ocele.
• Zväčšené hmatníky palcovej poistky, zväčšená dlaňová poistka s bobrím chvostom, lievikovito rozšírenú zásobníkovú šachtu pre ľahšiu a rýchlejšiu výmenu zásobníka, zväčšené tlačíkto záchytu zásobníka, zväčšený hmatník páky záchytu záveru.
• Precízna hlaveň s dlhou životnosťou vybavená športovým prevedením vývrtu ako aj bushingom z nehrdzavejúcej ocele s charakteristikou match grade.
• Precízne spracovaná nábojová komora a zväčšený ejekčný port sú optimalizované z hľadiska zabezpečenia maximálnej spoľahlivosti zbraní.


Parametre:
 
Výška: 13,34 cm
Hmotnosť s prázdnym zásobníkom: 1 077 g
Dĺžka: 22,1 cm
Kapacita zásobníka: 8
 
Rám:
 
Materiál: oceľ
Povrchová úprava: matte black oxide s leštenými plochami 
Šírka: 3,25 cm
Zdrsnenie prednej časti pažby (frontstrap checkering): Zebra vertikálne orientovaný vzor pripomínajúci plazie šupiny

Záver:

Materiál: oceľ
Povrchová úprava: matte black oxide s leštenými plochami 
Zdrsnenie v prednej časti i zadnej časti Zebra horizontálne orientovaným vzorom pripomínajúci plazie šupiny
 
Hlaveň:

Oceľová match grade z nehrdzavejúcej ocele
Dĺžka: 12,7 cm
Bushing match grade z nerezovej ocele
Stúpanie vývrtu (ľavotočivý): 16 palcov
 
Mieridlá:

3-bodové s tríciom od spoločnosti Meprolight, pevné typu Wedge Tactical

Pažbičky:

Drevené so Zebra vertikálne orientovaným vzorom pripomínajúci plazie šupiny

Spúšť:

Aluminum match grade s tromi otvormi a továrensky nastaveným odporom 1816 – 2270 g.


O výrobcovi:

Krátka zbraň typu 1911 je jednoznačne najúspešnejšou konštrukciou krátkej zbrane minulého storočia a ako sa zdá, hodlá tento úspech zopakovať i v 21. storočí. Množstvo výrobcov ponúka nespočetné množstvo modelov vychádzajúcoch z Coltu 1911 v rôznych modifikáciách líšiacich sa dĺžkou hlavne, záveru, rámu, spúšťovýcm mechanizmom, kalibrom, kapacitou zásobníka, … Pred 28 rokmi založená spoločnosť Kimber v štáte Oregon (dnes sídlom v Yonkers, NY) sa zaradila v podstate nedávno k týmto výrobcom. V neuveriteľne krátkej dobe vďaka kvalitnej výrobe a širokému portfóliu ponúkaných zbraní dosiahla prvenstvo v množstve predaných zbraní typu 1911. Receptom na úspech bolo predovšetkým použitie kvalitných materiálov (Kimber vyrába závery a rámy zbraní trieskovým obrábaním z plného kovaného polotovaru), obrábaných na CNC systémoch (umožňujúcich pri výrobe zohľadniť nielen požadované rozmery produktu, ale aj stupeň opotrebenia nástrojov). Všetky hlavne sú vybavené športovým prevedením vývrtu ako aj bushingu (vyrábaného výlučne z nerezu). Minimálne tolerancie (podľa údajov výrobcu dosahujú výrobky len 1/3 – nové tolerancie oproti konkurencii), rozsiahla štandardná výbava doplnkami ako aj spolupráca pri návrhu a optimalizácii dizajnu zbraní so špičkovým športovým strelcom Chipom McCormickom rovnako prispeli k predajným úspechom. Už základný model disponuje výbavou aká je u konkurencie dodávaná len za nemalé príplatky, napr. nastaviteľný triggerstop, dlhá vodiaca tyč pružiny, okrúhly kohút typu commander, zväčšené hmatníky poistky a záchytu záveru, zväčšenú dlaňovú poistku s bobrím chvostom, lievikovito rozšírenú zásobníkovú šachtu pre ľahšiu a rýchlejšiu výmenu zásobníka, single action hliníkovú spúšť s odporom cca 1400 – 1800 gramov. Prísna výstupná kontrola zahŕňa vyše 200 kontrol vykonaných nielen automatmi ale aj špecialistami. Precízne spracovaná nábojová komora a zväčený ejekčný port sú optimalizované z hľadiska zabezpečenia maximálnej spoľahlivosti zbraní. Veľké množstvo modelov vyrábaných v rôznych kalibroch ako aj individualizácia zbrane podľa požiadaviek zákazníka umožňuje témer každému vlastniť zbraň zodpovedajúcu jeho požiadavkám. Kvality zbraní Kimber oceňujú nielen športoví strelci, ale neunikli ani pozornosti príslušníkov štátnych ozbrojených zložiek. Najväčšia zásahová jednotka v USA, legendárny SWAT team polície Los Angeles zaradila do výzbroje 1911-ku spoločnosti Kimber. Neutíchajúca diskusia o prednostiach .45 voči 9 mm Luger sa premietla i do nákupu zbraní pre špeciálnu jednotku US Marine Corps Detachment 1, ktorý zaviedol do výzbroje Kimber Marine Corps Pistol Nr. 1 v kalibri .45 (zbraň je známa aj pod názvami „MARSOC“ – Marine Special Operations Command alebo „ICQB“ – Interim Close Quarter Battle). Kvalitu zbraní 1911 od spoločnosti Kimber potvrdzuje i skutočnosť, že týmito zbraňami strieľa i Národný olympijský tím USA.

Odoslať požiadavku

Meno: *
Adresa: *
Mesto: *
PSČ: *
Email: *
Telefón: *
Poznámka:
* Povinné údaje

informujte ma o novinkách na stránke prostredníctvom emailu

captcha
Overovací kód:


Odoslaním požiadavky klient vyjadruje súhlas s použitím ním poskytnutých kontaktných údajov za účelom komunikácie so spoločnosťou LVL Armory, s.r.o. a taktiež vyjadruje súhlas s obchodnými podmienkami spoločnosti LVL Armory, s.r.o.


Týmto vyhlasujem, že som ako sa ako dotknutá osoba v súlade s  zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov oboznámil/a s informáciami o ochrane osobných údajov a bol/a som poučená o svojich právach.

spat na zoznam
4194011
0.080080986022949