sk en de hu

Spoločnosť LVL Armory, s.r.o., činná od roku 2007, je oficiálnym distribútorom produktov spoločnosti DEP Photonis. Spoločnosť DEP Photonis dodáva od roku 2013 datasheety svojich meničov v elektronickej podobe na CD a ich pravosť si zákazník môže overiť na oficiálnej stránke výrobcu DEP Photonis www.photonis.com
Pre kompletný sortiment produktov nočného videnia navštívte prosím našu stránku www.nocne.sk 
Využite možnosť nákupu tovaru na splátky so spoločnosťou QUATRO.

Laser Devices DBAL-A3Laser Devices DBAL-A3
Kimber Eclipse Target .45 ACPKimber Eclipse Target .45 ACP
Accuracy International AX .308 Win aAccuracy International AX .308 Win
slide 1
AR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LRAR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LR
Laser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag ArmsLaser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag Arms
Laser Devices DBAL A2Laser Devices DBAL-A2
slide 2
slide 3
MKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LEDMKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LED
Sphinx 3000 CompactSphinx 3000 Compact

Duty One 3"

Informujte sa o cene

Výrobca: STI International

sti-duty-one-pistol-v_c0adabb3175663bf3307173f02778c29.jpg
 

Fotogaléria produktu:

 

STI International 1911 krátke zbrane

Duty One patri medzi zbrane z kategórie klonov 1911-ok strednej až vyššej cenovej hladiny, ale z hľadiska kvality medzi minimálne strednú vyššiu triedu, navyše s niektorými exkluzívnymi dizajnovými prvkami použitých výlučne pre túto zbraň. Pôvodnú konštrukciu Johna Mosesa Browninga v STI optimalizovali použitím moderných výrobných technológií, ako aj dôslednou aplikáciou poznatkov získaných za posledných 30 rokov existencie modernej bojovej a praktickej streľby. Duty One je vynikajúcou voľbou pre športového strelca, či už v disciplíne mierenej alebo obrannej streľby, ale aj na sebaobranu. Bojové alebo obranné využitie zbrane zvyšuje integrálny taktický rail v prednej časti rámu (dust cover) určený na upnutie svetla, zámerného laseru alebo ich kombinovaného modulu. Kovaný rám zbrane má vybratie pod lučíkom spúšte umožňujúce hlbšie posadenie zbrane do dlane a zníženie osi hlavne voči ruke, čo významne znižuje zdvih zbrane a spevňuje úchop. Zbraň je vyrábaná v plnej veľkosti 5“ Government, 4“ Commander i 3“ Officer veľkosti. Duty One presviedča predovšetkým vynikajúcou presnosťou, takmer 100% spoľahlivosťou, nenáročnosťou na použité strelivo, odolnosťou a dlhou životnosťou. Duty One 3“je ponúkaný už z výroby v rozsiahlej praktickej výbave zahŕňajúcej skvelú a dokonale opracovanú rampovanú nerezovú bull STI hlaveň s dĺžkou 3,01“,  3“ oceľovým záverom bez bushingu s úchopovými drážkami v prednej i zadnej časti na oceľovom ráme, pričom zadné ale napokon i predné zdrsnenia majú osobitý dizajn. Duty One má prednú plochu pažbičky zdrsnenú špeciálnou textúrou korešpondujúcou s povrchom črienok,  záver má zväčšený ejekčný port so zníženou spodnou hranou. Ovládacie prvky tvoria obojstranná palcová poistka, dlaňová poistka s výrazným výstupkom  a bobrím chvostom, plastová odľahčená spúšť a bicie kladivo typu Commander. Sériovú výbavu Duty One dopĺňa RecoilMaster, čo je systém pružín spolu s vratnou pružinou, tlmiacich doraz záveru v zadnej polohe a znižujúcich hodnotu spätného rázu.

Duty One je ponúkaný už len v kalibroch 9 mm Luger a klasickej ráži .45 ACP


Vlastnosti:

Ponúkané kalibre: 9 mm, .45ACP
Rám : STI štandardný Officer kovaný jednoradový s lastúrovitou textúrou  čela pažbičky
Pažbičky: STI G10 s STI logom
Záver: 3“ Classic s hornou plochou časťou a úchopovými drážkami v prednej i zadnej časti špeciálneho dizajnu
Spúšť: STI long curved
Hlaveň: 3,01 STI rampovaná nerez s vystredením pomocou bushingu
Poistky: Obojstranná palcová poistka, dlaňová s výstupkom a bobrím chvostom, obe černené
Vratná pružina: RecoilMaster
STI predné s STI TAS – Taktickými nastaviteľnými zadnými mieridlami
Povrchová úprava: Blued Matte Finish
Celková dĺžka: 7,25" – 18,415 cm
Hmotnosť: 31,6 oz. asi 896 g


Výbava na želanie:

Tvrdochróm
STI pevné dvojbodové tríciové mieridlá
Jednostranná palcová poistka
Tenké črienky
Bull hlaveň

Odoslať požiadavku

Meno: *
Adresa: *
Mesto: *
PSČ: *
Email: *
Telefón: *
Poznámka:
* Povinné údaje

informujte ma o novinkách na stránke prostredníctvom emailu

captcha
Overovací kód:


Odoslaním požiadavky klient vyjadruje súhlas s použitím ním poskytnutých kontaktných údajov za účelom komunikácie so spoločnosťou LVL Armory, s.r.o. a taktiež vyjadruje súhlas s obchodnými podmienkami spoločnosti LVL Armory, s.r.o.


Týmto vyhlasujem, že som ako sa ako dotknutá osoba v súlade s  zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov oboznámil/a s informáciami o ochrane osobných údajov a bol/a som poučená o svojich právach.

spat na zoznam
4379434
0.08812403678894