sk en de hu

Spoločnosť LVL Armory, s.r.o., činná od roku 2007, je oficiálnym distribútorom produktov spoločnosti DEP Photonis. Spoločnosť DEP Photonis dodáva od roku 2013 datasheety svojich meničov v elektronickej podobe na CD a ich pravosť si zákazník môže overiť na oficiálnej stránke výrobcu DEP Photonis www.photonis.com
Pre kompletný sortiment produktov nočného videnia navštívte prosím našu stránku www.nocne.sk 
Využite možnosť nákupu tovaru na splátky so spoločnosťou QUATRO.

Laser Devices DBAL-A3Laser Devices DBAL-A3
Kimber Eclipse Target .45 ACPKimber Eclipse Target .45 ACP
Accuracy International AX .308 Win aAccuracy International AX .308 Win
slide 1
AR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LRAR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LR
Laser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag ArmsLaser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag Arms
Laser Devices DBAL A2Laser Devices DBAL-A2
slide 2
slide 3
MKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LEDMKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LED
Sphinx 3000 CompactSphinx 3000 Compact

Trojan 5"

Informujte sa o cene

Výrobca: STI International

pistol-sti-trojan-zbrane_7df16883b6617df943d72a5acf679c21.jpg
 

Fotogaléria produktu:

 

STI International 1911 krátke zbrane

Trojan patri medzi zbrane z kategórie klonov 1911-ok strednej cenovej hladiny, ale z hľadiska kvality medzi minimálne strednú vyššiu triedu. Pôvodnú konštrukciu Johna Mosesa Browninga v STI International optimalizovali použitím moderných výrobných technológií, ako aj dôslednou aplikáciou poznatkov získaných za posledných 30 rokov existencie modernej bojovej a praktickej streľby. Trojan je vynikajúcou voľbou pre športového strelca, či už v disciplíne mierenej alebo obrannej streľby, ale aj na sebaobranu. Idúc tvrdohlavo proti súčasnému trendu zbraní kompaktných a superkompaktných veľkostí s plastovým rámom, Trojan presviedča predovšetkým vynikajúcou presnosťou, takmer 100% spoľahlivosťou, nenáročnosťou na použité strelivo, odolnosťou a dlhou životnosťou. Trojan je ponúkaný už z výroby v rozsiahlej praktickej výbave zahŕňajúcej skvelú a dokonale opracovanú nerezovú STI International hlaveň, match grade bushingom vystreďujúcim hlaveň, 5“ oceľovým záverom s úchopovými drážkami v prednej i zadnej časti na Government oceľovom ráme, s prednou plochou pažbičky zdrsnenou lastúrovitou textúrou,  mainspring housingom (síce plastovým, ale) s výrazným checkeringom. Ovládacie prvky tvoria jednostranná palcová poistka, dlaňová poistka s výrazným výstupkom  a bobrím chvostom, plastová odľahčená spúšť a bicie kladivo typu Commander.

Trojan je ponúkaný v kalibroch 9 mm Luger, .38 Super, .40 S&W a klasickej .45 ACP


Vlastnosti:

Ponúkané kalibre: 9 mm, .38 Super, .40 S&W, .45ACP
Rám : STI International štandardný Government jednoradový s lastúrovitou textúrou  čela pažbičky
Pažbičky: Cocobolo tenké s STI logom
Záver: 5“ Classic s hornou plochou časťou a úchopovými drážkami v prednej i zadnej časti
Spúšť: STI International long curved
Hlaveň: STI International rampovaná nerez s vystredením pomocou bushingu
Jednostranná palcová poistka, dlaňová s výstupkom a bobrím chvostom, obe černené
Vodiaca tyčka STI International z jedného kusa ocele
STI International predné s STI International nastaviteľnými zadnými mieridlami
Povrchová úprava: Flat Blue
Celková dĺžka: 8,5"
Hmotnosť: 36 oz.


Výbava za príplatok:

Tvrdochróm
Dawson s muškou so svetlovodného vlákna (.100)
STI nastaviteľné trojbodové tríciové mieridlá
Obojstranná palcová poistka
RecoilMaster
Bull hlaveň
Rozšírená zásobníková šachta - Magwell
Hrubšie črienky


O spoločnosti STI:

Pri zrode spoločnosti STI International z Georgetownu v štáte Texas, USA, stáli od počiatku špičkový strelec Chip McCormick, bratia Trippovci a ich spoločník pán Strayer. Tento tím predstavil na Shot Show 1992 nové produkty založené na nesmrteľnej konštrukcii 1911 pána Johna Mosesa Browninga a rámu s veľkokapacitným dvojradovým zásobníkom. Tento modulárny rám sa skladá z dvoch častí líšiacich i použitím rozličných konštrukčných materiálov (oceľ-plast). Portfólio spoločnosti teda spočiatku bolo založené predovšetkým na dvojradových modeloch, pričom hlavnou cieľovou skupinou boli športoví strelci. Títo búrlivo vítali možnosť strieľať 1911-ou i disciplíny, ktoré zvýhodňovali zbrane s vysokou kapacitou zásobníkov. Neskôr dochádza k odchodu Sandyho Strayera zo spoločnosti, pričom ten si zakladá vlastnú spoločnosť SVI, ktorá sa zaoberá produkciou konštrukčne identických zbraní, avšak vo vyšších cenových hladinách s rozsiahlou ponukou individualizácie konečným užívateľom. Po jeho odchode potrebný kapitál dodal svojím vstupom do spoločnosti STI International David Skinner. Finančná injekcia sa ukázala veľmi prospešnou a STI International zažíva dodnes obdobie konjunktúry. Viac ako polovica športových strelcov v USA používa zbraň alebo hlavný diel zbrane z produkcie STI International . Prednosti STI International objavili i príslušníci ozbrojených zložiek ako členovia SWAT tímov, HRT (Hostage Rescue Taems), štátne i obecné policajné oddiely, inštruktori streľby a podobne. Obľubu STI International zbraní umocňuje široká ponuka modelov, kde popri veľkokapacitných verziách 2011 STI International pristúpila i k produkcii klasických jednoradových 1911-ok.    


Niekoľko slov z praxe:

STI Trojan vlastním od decembra 2003. Mám z neho odstrieľaných k dnešnému dňu viac ako 7000 rán strelivom rôznych výrobcov. Patrí medzi najlepšie zbrane z akých som strieľal. Ani po uvedenom počte rán nebadám žiaden deficit v presnosti alebo známky opotrebenia. Zbraň funguje i s ARESmi a prebíjanými nábojmi bez akýchkoľvek problémov. Trojan je krásne spracovaný a skutočne veľmi robustný a odolný. Napriek tomu, že moja ruka je skôr z kategórie tých väčších s dlhšími prstami, sériovo dodávané tenké črienky (pažbičky) veľmi oceňujem. Spúšť pri dodaní vykazovala (veľmi) slabé drhnutie a akoby dvojstupňový odpor, tento stav sa však ďalším používaním upravil sám a dnes spúšť pracuje úplne bez drhnutia s jasne definovaným bodom odpalu. Zbraň som si od pána Martínka objednal spolu s Recoil Masterom, čo vôbec neľutujem, nakoľko tento prvok podľa môjho názoru zlepšuje chovanie zbrane počas streľby. Bomar style nastaviteľné tríciové mieridlá naproti tomu mi prichystali niekoľko horúcich chvíľ. Najprv mi zhasol jeden z tríciových bodov na cieľniku, čo sa vyriešilo reklamáciou (táto chyba sa objavila i na druhom modeli od STI International s rovnakým typom mieridiel). Neskôr na adjustačnej skrutke povolil závit a celý cieľnik sa rozpadol. Opäť reklamácia – vybavené, i keď ja som skrutku neskrátil natoľko, ako bola dodaná pôvodne, aby držala na väčšej ploche, ako na poslednom závite, takže teraz mierim trochu nižšie. Napriek opakovaným reklamáciám nebol Ing. Martinek schopný alebo ochotný vyriešiť nefunkčný záchyt záveru (napokon som to vzdal a vyrovnal som sa s tým). V spolupráci s naším puškárom sme napokon aj túto necnosť STI Trojana eliminovali. Neskôr došlo k poruchám vyťahovania nábojníc z nábojovej komory a z toho plynúcim zádržkám. V spolupráci s pánom inžinierom Martínkom sme to riešili svojpomocne väčším prehnutím vyťahovača. Za najvážnejší nedostatok považujem sériovo dodávanú povrchovú úpravu černením (blued). Tá je nielen extrémne náchylná na oter a oder, ale zároveň temer nechráni zbraň pred povrchovou koróziou. Ako všetky kvalitné uhlíkaté ocele je aj oceľ Trojana náchylná na tento nanajvýš nežiadúci proces. Po cca 1 roku mi časť rámu naliehajúce na telo pri črienkach začala hrdzavieť. Rovnako dlaňová poistka sa pokryla prakticky na celom povrchu bodovou koróziou. Takže som vymenil ovládacie prvky za nerezové a zbraň potiahol nitridom titánu. Nová povrchovka je veľmi (skutočne veľmi ?)odolná a zbraň mi slúži bez závad a zádržiek k mojej plnej spokojnosti. Nechcem vystrašiť zákaznikov, len chcem sa s nimi rozdeliť o svoje skúsenosti a doporučiť im – objednať si zbraň v tvrdochróme alebo riešiť povrchovku svojpomocne.

 

Test presnosti Trojan 5“ .45 ACP - Visier Special 32 – použité strelivo + rozptyl 5 rán na 25 metrov z Ransom rest.

230 grs Blei RK  .452  + 4,7 grs Vihtavuori N320 – rozptyl 5 rán na 25 m – 50 mm
230 grs H&N High Speed + 4,4 grs Alliant Bullseye  – rozptyl 5 rán na 25 m – 46 mm
230 grs Hornady VM-RK 55 + 4,3 grs Alliant Bullseye  – rozptyl 5 rán na 25 m – 43 mm
230 grs Fiocchi VM-RK + 4,7 grs Rottwel P 801 - rozptyl 5 rán na 25 m – 46 mm
230 grs Geco VM-RK  - Geco továrenské strelivo – rozptyl 5 rán na 25 m – 44 mm
200 grs Magtech B SWC + Magtech továrenské strelivo - rozptyl 5 rán na 25 m – 47 mm
180 grs MFS VM RK  - MFS továrenské strelivo – rozptyl 5 rán na 25 m – 38 mm

Odoslať požiadavku

Meno: *
Adresa: *
Mesto: *
PSČ: *
Email: *
Telefón: *
Poznámka:
* Povinné údaje

informujte ma o novinkách na stránke prostredníctvom emailu

captcha
Overovací kód:


Odoslaním požiadavky klient vyjadruje súhlas s použitím ním poskytnutých kontaktných údajov za účelom komunikácie so spoločnosťou LVL Armory, s.r.o. a taktiež vyjadruje súhlas s obchodnými podmienkami spoločnosti LVL Armory, s.r.o.


Týmto vyhlasujem, že som ako sa ako dotknutá osoba v súlade s  zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov oboznámil/a s informáciami o ochrane osobných údajov a bol/a som poučená o svojich právach.

spat na zoznam
4060553
0.092314004898071