sk en de hu

Spoločnosť LVL Armory, s.r.o., činná od roku 2007, je oficiálnym distribútorom produktov spoločnosti DEP Photonis. Spoločnosť DEP Photonis dodáva od roku 2013 datasheety svojich meničov v elektronickej podobe na CD a ich pravosť si zákazník môže overiť na oficiálnej stránke výrobcu DEP Photonis www.photonis.com
Pre kompletný sortiment produktov nočného videnia navštívte prosím našu stránku www.nocne.sk 
Využite možnosť nákupu tovaru na splátky so spoločnosťou QUATRO.

Laser Devices DBAL-A3Laser Devices DBAL-A3
Kimber Eclipse Target .45 ACPKimber Eclipse Target .45 ACP
Accuracy International AX .308 Win aAccuracy International AX .308 Win
slide 1
AR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LRAR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LR
Laser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag ArmsLaser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag Arms
Laser Devices DBAL A2Laser Devices DBAL-A2
slide 2
slide 3
MKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LEDMKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LED
Sphinx 3000 CompactSphinx 3000 Compact

STI DVC OMNI

Informujte sa o cene

Výrobca: STI International

sti-dvc-omni-zbrane-guns-pistol_bafd73eae555c6ac650f9a6457dc259d.jpg
 

STI International 2011 krátke zbrane

STI DVC OMNI je ďalšou zo skupiny ultimatívnych veľkokapacitných  zbraní zaraďovaných do skupiny s označením 2011. DVC OMNI je horúcou novinkou v produkcii STI pre rok 2018 predstavenou na Shot Show. DVC línia pre veľký záujem a sním spojený komerčný úspech sa dočkala ďalších nasledovníkov, ako sme predpovedali pred vyše rokom.  DVC OMNI podobne ako Limited, Open, 3Gun a DVC Classic patrí k vyšperkovaným modelom STI International a high-endovým 1911-kam  (2011-kam) všeobecne. Názov zbrane hovorí za všetko. OMNI totiž v latinčine znamená všetko. A STI DVC OMNI skutočne obsahuje výbavy požehnane. Nádhernú ultimatívnu bull hlaveň zakončenú kompenzátorom s ostrovčekom pre mušku, DLC povrchovou úpravou, vysokými taktickými tríciovými mieridlami umožňujúcimi mierenie i pri nasadenom kolimátore, záver uspôsobený pre montáž minikolimátora, tyčkou vratnej pružiny Dawson umožňujúcou beuzproblémovú demontáž zbrane, magwellom, pažbou od Extreme Shooters, ladenou spúšťou s odporom 3 libry....  DVC OMNI je ponúkaný iba (aspoň zatiaľ) v kalibri 9x19 mm, teda 9 Luger a .45 ACP. Spomedzi ostatných zbraní ide podľa výrobcu o zbraň blížiacu sa pomyslenému ideálu zbrane pre taktickú a obrannú streľbu. Zbraň je dizajnovaná a vyrobená pre dlhoročnú náročnú službu v najťažších podmienkach s predpokladaný m zaťažením niekoľko tisíc rán ročne pri intenzívnom výcviku či tréningu. Konštrukčne ide o 1911 s veľkokapacitným zásobníkom a dlhým modulárnym rámom z modelu Edge/Tactical, teda vlastne ide o 2011-ku. Samotná pažbička zbrane je z odolného polyméru, ktorý má špeciálnu textúru pripomínajúcu plazie šupiny od spoločnosti Extreme Shooters. Tento plast umožňuje použitie dvojradových zásobníkov pri relatívne malom zväčšení obvodu rukoväte. Pažbička je v čiernej farbe zakončená čiernym magwellom v prevedení Tactical Slim umožňujúcim rýchle a bezproblémové prebíjanie i pod stresom.  STI OMNI je ponúkaný už z výroby v rozsiahlej praktickej výbave zahŕňajúcej skvelú a dokonale opracovanú hrubostennú rampovanú nerezovú 4,15“ Bull STI hlaveň DVC vystredenú priamo v závere bez pomoci bushingu. Hlaveň v prednej časti plynule prechádza do účinného kompenzátora predĺženého po predný okraj rámu vybaveného Picatinny railom so šiestimi slotmi. Je potiahnutá vrstvou čierneho coatingu, ktorý zvyšuje povrchovú odolnosť hlavne voči poškrabaniu i oteru, ako aj znižuje koeficient trenia. Samozrejmosťou je prídavná ochrana voči korózii a nezanedbateľný je i tzv. taktický look, teda vzhľad alebo výzor celej zbrane. V terminológii STI ide o takzvanú Island Comp barrel, čo znamená, že je v prednej hornej časti vybavené výbežkom nesúcim muško zvýraznenú tríciovou kapsulou. Dôvodom je navýšenie hmotnosti v kritickom bode, čo výrazne zlepšuje správanie zbrane počas streľby. Spolu s ďalšími úpravami, ako efektívny kompenzátor, hlboké držanie zbrane v dlani, bobrí chvost umožňuje rýchlu a presnú streľbu.   
Ostrovček nesúci mušku presne výškovo s tvarovo lícuje s kovaným záverom so 6-mi odľahčujúcimi oválnymi otvormi znižujúcimi hmotnosť záveru a súčasne i spätný ráz celej zbrane, čo ďalej  významne zlepšuje chovanie zbrane pri streľbe ako aj cyklovanie a teda spoľahlivosť zbrane. Zároveň sa zlepšuje chladenie hlavne. Záver je netradičnej dĺžky pre 4,15“ hlaveň, rám je zarovnaný s predným okrajom kompenzátora. Úchopové zdrsnenia pre obtiahnutie zbrane sú kvôli odľahčovacím vybraniam v prednej časti záveru len v jeho zadnej časti a majú špeciálny tvar. Záver je ošetrený špeciálnou povrchovou úpravou DLC – Diamond Like Carbon, ktorá je mimoriadne odolná voči povrchovým mechanickým poškodeniam (oder, oter, poškriabanie), ako aj voči korózii. DLC je povrchová úprava zhotovená vystavením povrchu zbrane vysokteplotnej plazme na báze uhlíka. Len pre predstavu, tvrdosť povrchovej úpravy DLC dosahuje 3000 stupňov podľa Vickersa, kým povrchová úprava teniferáciou (QPQ, Melonite) dosahuje v metodike podľa Vickersa maximálne 1500 stupňov.
Záver kĺže po kovanom oceľovom ráme, s polymérovou pažbičkou zdrsnenou výraznou agresívnou textúrou od Extreme Shooters na všetkých plochách.  Táto textúra poskytuje strelcovi pevný úchop  i vylepšenú ergonómiu. V spodnej prednej časti je upravený do podoby pomerne dlhého picatinny railu určeného pre montáž príslušenstva – svetlo, laser, kombinovaný modul. Kovová časť rámu je ošetrená klasickým černením. Premyslenosť konštrukcie sa premieta i do takých detailov ako ochranný oblúk spúšte, ktorý v spodnej časti nesie dve oblúkovité vybrania pre prsty nedominantnej ruky strelca, čo spevňuje úchop a zlepšuje jeho ergonómiu. Záver nesie pevné vysoké taktické Ledge mieridlá zvýraznené kapsulami s tríciom. Tríciové mieridlá nazývané aj nočnými produkujú slabý svit a v podmienkach zníženej viditeľnosti umožňujú mierenie spoľahlivo zviditeľňujúc  mušku i cieľnik. Trícium by malo spoľahlivo fungovať počas  10-12 rokov. Vysoké mieridlá umožňujú i núdzové obtiahnutie zbrane o tvrdý okraj či hranu napríklad kydexové puzdro, dosku stola či iný typ nábytku a podobne. Navyše umožňujú mierenie i pri nasadenom opto-elektronickom zameriavači. Záver má totiž pred cieľnikom odfrézovanú časť záveru krytú adekvátnym krytom zachovávajúcim tvar záveru. Po jeho odstránení sa objaví  vybratie určené pre inštaláciu plošinky nesúcej prehľadový elektro-optický zameriavač, teda kolimátor z kategórie minikolimátorov. Zbrane sú sériovo dodávané s adaptérmi pre nasledujúce typy kolimátorov:  Leupold Delta Point, Vortex Viper, samozrejme Trijicon RMR (spoločnosť Trijicon LVL Armory zastupuje v SR) a C-More STS2.
Tyčka vratnej pružiny je od spoločnosti Dawson a vyznačuje sa jednoduchou demontážou bez pomoci nástrojov. Ovládacie prvky tvoria obojstranná palcová nerezová poistka, dlaňová poistka s výrazným výstupkom  a bobrím chvostom, plastová odľahčená spúšť a bicie kladivo typu nového dizajnu. Kovové drobné súčiastky sú rovnako ošetrené DLC povrchovou úpravou. Novo prekonštruovaný spúšťový mechanizmus sa vyznačuje veľmi krátkym resetom a odporom maximálne 3 libry, teda 1362 g. Sériovo dodávaný magwell je taktický model z leteckého hliníka pre rýchle a jednoduché prebíjanie i v stresových podmienkach v prevedení Tactical Slim. STI DVC OMNI  je dodávaný  sériovo s dvomi 140 a 170 mm nerezovými zásobníkmi v čiernej povrchovej úprave.

Odoslať požiadavku

Meno: *
Adresa: *
Mesto: *
PSČ: *
Email: *
Telefón: *
Poznámka:
* Povinné údaje

informujte ma o novinkách na stránke prostredníctvom emailu

captcha
Overovací kód:


Odoslaním požiadavky klient vyjadruje súhlas s použitím ním poskytnutých kontaktných údajov za účelom komunikácie so spoločnosťou LVL Armory, s.r.o. a taktiež vyjadruje súhlas s obchodnými podmienkami spoločnosti LVL Armory, s.r.o.


Týmto vyhlasujem, že som ako sa ako dotknutá osoba v súlade s  zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov oboznámil/a s informáciami o ochrane osobných údajov a bol/a som poučená o svojich právach.

spat na zoznam
2459808
0.16850900650024