sk en de hu

Spoločnosť LVL Armory, s.r.o., činná od roku 2007, je oficiálnym distribútorom produktov spoločnosti DEP Photonis. Spoločnosť DEP Photonis dodáva od roku 2013 datasheety svojich meničov v elektronickej podobe na CD a ich pravosť si zákazník môže overiť na oficiálnej stránke výrobcu DEP Photonis www.photonis.com
Pre kompletný sortiment produktov nočného videnia navštívte prosím našu stránku www.nocne.sk 
Využite možnosť nákupu tovaru na splátky so spoločnosťou QUATRO.

Laser Devices DBAL-A3Laser Devices DBAL-A3
Kimber Eclipse Target .45 ACPKimber Eclipse Target .45 ACP
Accuracy International AX .308 Win aAccuracy International AX .308 Win
slide 1
AR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LRAR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LR
Laser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag ArmsLaser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag Arms
Laser Devices DBAL A2Laser Devices DBAL-A2
slide 2
slide 3
MKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LEDMKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LED
Sphinx 3000 CompactSphinx 3000 Compact

Kimber Custom TLE/RL II TFS - .45 ACP, 9 mmL

Informujte sa o cene

Výrobca: Kimber

kimber-custom-em-zbrane-pistols-guns-1mm_e16306d31a07d52c431be071703d6387.jpg
 

Fotogaléria produktu:

 

Kimber  krátke zbrane pištoľ 1911

Model Custom TLE II .45 ACP je identický so služobnou zbraňou LAPD™ SWAT (Los Angeles Police Department zásahový tím).

Cena Kimber Custom TLE/RL II TFS 9 mm L = 1590 EUR

Po náročnom výberovom konaní v roku 2003, ktorého sa zúčastnilo 5 výrobcov klonu Coltu 1911 LAPD SWAT vybral model Custom II od spoločnosti Kimber. Testy boli veľmi náročné, pričom objektívne boli porovnávané jednotlivé vlastnosti testovaných zbraní. Jednotlivé zbrane boli postupne z dôvodov neplnenia podmienok zadania z testu vyradzované. Napokon z testu vyšiel víťazný Kimber. Následne bol model Custom II upravený podľa požiadaviek členov zásahového tímu a všetky tieto úpravy boli zapracované do sériového modelu Custom TLE II (Tactical Law Enforcement). Model TLE pre rok 2014 vybavil Kimber predĺženou hlavňou, čo umožňuje dosahovať lepšiu presnosť a výkon použitého streliva porovnateľnými so 6“ modelmi, avšak pri zachovaní rozmerov a hmotnosti modelov 5“. Kimber odporúča model pre služobné využitie, ako aj osobnú ochranu ako ideálnu zbraň. Model TLE/RL TFS je vybavený Picatinny railom pre upnutie taktického príslušenstva ako svetelných, laserových či kombinovaných  modulov, alebo športového príslušenstva ako závažia pre športové využitie v niektorých disciplínach (v niektorých štátoch). Oproti modelu TLE/RL disponuje predĺženou hlavňou presahujúcou predný okraj záveru. Model TLE/RL TFS je k dispozícii v kalibroch .45 ACP a 9 mm Luger.

Štyri zbrane značky Kimber testované redaktormi Visieru v čísle 6/2015. U všetkých zbraní redaktori ocenili prvotriedne dielenské spracovanie, vynikajúcu povrchovú úpravu, rozsiahlu sériovú výbavu ( u konkurencie sú mnohé položky dostupné len za príplatok, prípadne vôbec nie). U troch modelov bola zistená 100% spoľahlivosť bez ohľadu na typ munície a tvar projektilov, Kimber Solo mal v jednom prípade – Speer Gold Dot náboj - problém odpáliť zápalku na prvý pokus . Na druhý pokus bola zápalka spoľahlivo iniciovaná. Iné problémy sa pri  testovaní každej zbrane niekoľko sto ranami neobjavili. Zbrane boli vyhodnotené ako veľmi dobré, vynikajúco spracované, absolútne spoľahlivé (okrem jedného prípadu u Sola) a veľmi presné.

Kimber TLE/RL TFS 10 ranové položky z Ransom rest
Typ Streliva                                                       Rozptyl 10 rán na 25m z Ransom rest stolice
Fiocchi FMJ 115  grs                                                          95 mm
GECO Hexagon JHP 124 grs                                               53mm
GECO FMJ 124 grs                                                             55 mm
Speer Gold Dot JHP 124 grs                                                 77 mm
Prvi Partizan JSP 130 grs                                                     70 mm
Prvi Partizan JHP 147 grs                                                     67 mm

Kimber TLE/RL TFS v teste vykázal 100 % spoľahlivosť, odpor spúšte  2400 gramov bol subjektívne pociťovaný ako nižší, chod spúšte bol totiž plynulý, bez drhnutia. Zbraň tradične vykázala vynikajúce remeselné spracovanie s nulovými vôľami medzi hlavnými konštrukčnými celkami.Kaliber: .45 ACP, 9 mm Luger

Popis:
• 5,5-palcová hlaveň predĺžená so závitom a jeho chráničom
• Zväčšený hmatník poistky, zväčšená dlaňová poistka s bobrím chvostom, lievikovito rozšírenú zásobníkovú šachtu pre ľahšiu a rýchlejšiu výmenu zásobníka, zväčšené rozmery ovládacieho prvku pre vypúšťanie zásobníka, zväčšený hmatník páky záchytu záveru.
• Precízna predĺžená hlaveň s dlhou životnosťou vybavená športovým prevedením vývrtu ako aj bushingom s charakteristikou match grade a závitom s chráničom.
• Precízne spracovaná nábojová komora a zväčšený ejekčný port sú optimalizované z hľadiska zabezpečenia maximálnej spoľahlivosti zbraní.


Parametre:
 
Výška: 13,34 cm
Hmotnosť s prázdnym zásobníkom: 1 077 g
Dĺžka: 23,368 cm
Kapacita zásobníka: 7 (.45 ACP) / 9 (9 mm Luger)
Hmotnosť: 1105 gramov
 
Rám:
Materiál: oceľ
Povrchová úprava: matte black oxide
Šírka: 3,25 cm
Zdrsnenie prednej časti pažby (frontstrap checkering): 30 LPI (lines per inch), predná časť rámu Dust Cover je upravená do podoby Picatinny railu.
 
Záver:
Materiál: oceľ
Povrchová úprava: matte black oxide
Zdrsnenie v prednej i zadnej časti
 
Hlaveň:
Oceľová predĺžená match grade so závitom
Dĺžka: 13,97 cm
Bushing match grade z nerezovej ocele
Stúpanie vývrtu (ľavotočivý): 16 palcov
 
Mieridlá:
3-bodové s tríciom od spoločnosti Meprolight, pevné typu Novak
 
Pažbičky:
G-10 agresívne textúrované

Spúšť:
Aluminum match grade s továrensky nastaveným odporom 1816 – 2270 g.

Tento model je ponúkaný aj v tejto verzii:

• Custom TLE/RL II TFS 9 mm L: identický model v kalibri 9x19 Luger.

O skupine zbraní Custom II:

Spoločnosť Kimber zaviedla pred niekoľkými rokmi prax ponúkať vysoko kvalitné a spoľahlivé klony 1911-ky, aké bolo možné dovtedy získať len kúpou zbrane a následnou prácou tuningového špecialistu. Táto trvala istý čas – niekedy niekoľko mesiacov a stála často viac ako samotná nová zbraň. Kimber túto – pre zákazníka veľmi nevýhodnú – prax zmenil. Ponúka množstvo verzií, v rôznych kalibroch, materiáloch, povrchových úpravách – napr. KimPro II™ finish je patentom tejto spoločnosti, pričom sa vyznačuje nízkym trením bez potreby lubrikantu a súčasne vynikajúcimi ochrannými vlastnosťami. Povrchová úprava je možná za príplatok aj pre nerezové modely v prevedení KimPro black, Eclipse, …

O výrobcovi:

Krátka zbraň typu 1911 je jednoznačne najúspešnejšou konštrukciou krátkej zbrane minulého storočia a ako sa zdá, hodlá tento úspech zopakovať i v 21. storočí. Množstvo výrobcov ponúka nespočetné množstvo modelov vychádzajúcoch z Coltu 1911 v rôznych modifikáciách líšiacich sa dĺžkou hlavne, záveru, rámu, spúšťovýcm mechanizmom, kalibrom, kapacitou zásobníka, … Pred 28 rokmi založená spoločnosť Kimber v štáte Oregon (dnes sídlom v Yonkers, NY) sa zaradila v podstate nedávno k týmto výrobcom. V neuveriteľne krátkej dobe vďaka kvalitnej výrobe a širokému portfóliu ponúkaných zbraní dosiahla prvenstvo v množstve predaných zbraní typu 1911.

Receptom na úspech bolo predovšetkým použitie kvalitných materiálov (Kimber vyrába závery a rámy zbraní trieskovým obrábaním z plného kovaného polotovaru), obrábaných na CNC systémoch (umožňujúcich pri výrobe zohľadniť nielen požadované rozmery produktu, ale aj stupeň opotrebenia nástrojov). Všetky hlavne sú vybavené športovým prevedením vývrtu ako aj bushingu (vyrábaného výlučne z nerezu). Minimálne tolerancie (podľa údajov výrobcu dosahujú výrobky len 1/3 – nové tolerancie oproti konkurencii), rozsiahla štandardná výbava doplnkami ako aj spolupráca pri návrhu a optimalizácii dizajnu zbraní so špičkovým športovým strelcom Chipom McCormickom rovnako prispeli k predajným úspechom. Už základný model disponuje výbavou aká je u konkurencie dodávaná len za nemalé príplatky, napr. nastaviteľný triggerstop, dlhá vodiaca tyč pružiny, okrúhly kohút typu commander, zväčšené hmatníky poistky a záchytu záveru, zväčšenú dlaňovú poistku s bobrím chvostom, lievikovito rozšírenú zásobníkovú šachtu pre ľahšiu a rýchlejšiu výmenu zásobníka, single action hliníkovú spúšť s odporom cca 1400 – 1800 gramov. Prísna výstupná kontrola zahŕňa vyše 200 kontrol vykonaných nielen automatmi ale aj špecialistami. Precízne spracovaná nábojová komora a zväčený ejekčný port sú optimalizované z hľadiska zabezpečenia maximálnej spoľahlivosti zbraní.

Veľké množstvo modelov vyrábaných v rôznych kalibroch ako aj individualizácia zbrane podľa požiadaviek zákazníka umožňuje témer každému vlastniť zbraň zodpovedajúcu jeho požiadavkám. Kvality zbraní Kimber oceňujú nielen športoví strelci, ale neunikli ani pozornosti príslušníkov štátnych ozbrojených zložiek. Najväčšia zásahová jednotka v USA, legendárny SWAT team polície Los Angeles zaradila do výzbroje 1911-ku spoločnosti Kimber. Neutíchajúca diskusia o prednostiach .45 voči 9 mm Luger sa premietla i do nákupu zbraní pre špeciálnu jednotku US Marine Corps Detachment 1, ktorý zaviedol do výzbroje Kimber Marine Corps Pistol Nr. 1 v kalibri .45 (zbraň je známa aj pod názvami „MARSOC“ – Marine Special Operations Command alebo „ICQB“ – Interim Close Quarter Battle). Kvalitu zbraní 1911 od spoločnosti Kimber potvrdzuje i skutočnosť, že týmito zbraňami strieľa i Národný olympijský tím USA.

Odoslať požiadavku

Meno: *
Adresa: *
Mesto: *
PSČ: *
Email: *
Telefón: *
Poznámka:
* Povinné údaje

informujte ma o novinkách na stránke prostredníctvom emailu

captcha
Overovací kód:


Odoslaním požiadavky klient vyjadruje súhlas s použitím ním poskytnutých kontaktných údajov za účelom komunikácie so spoločnosťou LVL Armory, s.r.o. a taktiež vyjadruje súhlas s obchodnými podmienkami spoločnosti LVL Armory, s.r.o.


Týmto vyhlasujem, že som ako sa ako dotknutá osoba v súlade s  zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov oboznámil/a s informáciami o ochrane osobných údajov a bol/a som poučená o svojich právach.

spat na zoznam
2737555
0.13952398300171