sk en de hu

Spoločnosť LVL Armory, s.r.o., činná od roku 2007, je oficiálnym distribútorom produktov spoločnosti DEP Photonis. Spoločnosť DEP Photonis dodáva od roku 2013 datasheety svojich meničov v elektronickej podobe na CD a ich pravosť si zákazník môže overiť na oficiálnej stránke výrobcu DEP Photonis www.photonis.com
Pre kompletný sortiment produktov nočného videnia navštívte prosím našu stránku www.nocne.sk 
Využite možnosť nákupu tovaru na splátky so spoločnosťou QUATRO.

Laser Devices DBAL-A3Laser Devices DBAL-A3
Kimber Eclipse Target .45 ACPKimber Eclipse Target .45 ACP
Accuracy International AX .308 Win aAccuracy International AX .308 Win
slide 1
AR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LRAR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LR
Laser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag ArmsLaser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag Arms
Laser Devices DBAL A2Laser Devices DBAL-A2
slide 2
slide 3
MKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LEDMKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LED
Sphinx 3000 CompactSphinx 3000 Compact

Kimber Pro TLE / RL II - .45 ACP

Informujte sa o cene

Výrobca: Kimber

kimber-zbrane-pro-tle-rl-45-acp-1_30dfc0f63279ebc35bec565a4ca3a4ad.jpg
 

Fotogaléria produktu:

 

Kimber  krátke zbrane pištoľ 1911

Kaliber: .45 ACP

Test:

Test  prevedený redaktormi časopisu Visier 10/2011. Zbrane testované na vzdialenosť 25 metrov, 5-ranové položky, v zátvorke sústrel zo 4 rán. Vonkajšia teplota 29°C -30°C.

Pro TLE/RL II:


IMI 185 grs FMJ-WC                    37(23) mm
Magtech 200 grs LSWC                 92(71) mm
Federal Premium 200 grs FMJ        49(20) mm
WM Bullets Lead 200 grs SWC        42(33) mm
IMI 230 grs FMJ                            75(32) mm
Geco 230 grs VM                           49(47) mm
CCI Blazer Brass 230 grs FMJ          121(85) mm
PMC Bronze 230 grs FMJ                 89(59) mm
PMC Silver eRange  230 grs EMJ-NT  103(83) mm
Odpor spúšte: 1344 gramov

Redaktori ohodnotili spracovanie všetkých 3 zbraní (Eclipse Pro Target II, Tactical Pro II a Pro TLE/RL II) ako vynikajúce. Prakticky žiadne stopy po obrábaní kovu, čisto, bez drhnutia fungujúce ovládacie prvky s presne definovanými polohami, hlavne absolútne presne vystredené a pevne (bombenfest) osadené v záveroch, minimálne vôle medzi záverom a rámom zbrane, pričom záver sa pohyboval úplne hladko vo vodiacich drážkach.
Spúšte s minimálnym a hladkým chodom bez drhnutia  – okolo 0,8 mm(!) a s odpormi od 1344 gramov - Pro TLE/RL II cez 1354 gramov - Tactical Pro II po 1506 gramov - Eclipse Pro Target II. Celkovo redaktori časopisu Visier zhodnotili výkony 4“-vých Kimberov ako zodpovedajúce výrobcovi hodnotenému ako producenta  jedného z najlepších klonov legendárnej 1911-ky. I vzhľadom na tu testované 3 zbrane sa zhodli redaktori, že pozícia najpredávanejšieho výrobcu 1911-tiek i jedného z najdôležitejších US-dodávateľov amerických ozbrojených zložiek.

Popis:

• 4-palcová bull barel hlaveň bez bushingu v prevedení match grade.
• Zväčšený hmatník poistky, zväčšená dlaňová poistka s bobrím chvostom, lievikovito rozšírenú zásobníkovú šachtu pre ľahšiu a rýchlejšiu výmenu zásobníka, zväčšené tlačíkto záchytu zásobníka, zväčšený hmatník páky záchytu záveru.
• Precízna hrubostenná bull hlaveň s dlhou životnosťou vybavená športovým prevedením vývrtu s charakteristikou match grade.
• Pro TLE/RL II  sa vyznačuje oceľovým rámom.
• Precízne spracovaná nábojová komora a zväčený ejekčný port sú optimalizované z hľadiska zabezpečenia maximálnej spoľahlivosti zbraní.
• Kimber Tactical Rail™ umožňuje pevné uchytenie voliteľného príslušenstva na spodnú časť rámu zbrane.
 
Parametre:

Výška: 13,34 cm
Hmotnosť s prázdnym zásobníkom: 1 021 g
Dĺžka: 19,6 cm
Kapacita zásobníka: 7

Rám:

Materiál: oceľ
Povrchová úprava: matte black oxide
Šírka: 3,25 cm
Zdrsnenie prednej časti pažby (frontstrap checkering): 30 LPI (lines per inch)

Záver:

Materiál: oceľ
Povrchová úprava: matte black oxide

Hlaveň:

Oceľová bull match grade
Dĺžka: 10,2 cm
Stúpanie vývrtu (ľavotočivý): 16 palcov
 
Mieridlá:

3-bodové s tríciom od spoločnosti Meprolight, pevné typu Novak

 

Pažbičky:

 

G-10 agresívne textúrované
 
Spúšť:

Aluminum match grade s továrensky nastaveným odporom 1400 – 1800 g.

 

O skupine zbraní Pro Carry II:

 

Pro Cary je modifikáciou legendárneho modelu Commander. Ide o skrátenú verziu (o 1 palec) základného modelu so 4-palcovou hlavňou (bull match grade level) v prevedení bull, teda hrubostennou, vystredenie ktorej je realizované bez bushingu. Zbraň sa hodí vynikajúco ku skrytému noseniu a sebaobrane, je ideálne plochá, verzie s alumíniovým rámom majú aj príjemne nízku hmotnosť. V tomto prípade ide o bloky legovaného leteckého hliníka, z ktorého sú rámy vyrábané trieskovým obrábaním. Hliníkové rámy boli podrobené náročným streleckým testom, ktoré potvrdili ich vysokú kvalitu, trvanlivosť a životnosť – po 20 000 ranách nevykazovali žiadne opotrebenie. Samozrejmosťou je legendárna spoľahlivosť a ovládateľnosť konštrukcie J. M. Browninga. Noseniu a sebaobranným účelom mal za následok zaoblenie hrán zbrane i mieridiel, pre zníženie rizika zachytenia sa zbrane o odev pri rýchlom tasení. Zásobníková šachta je rozšírená pre rýchle prebitie, zväčšenie hmatníka zásobníkovej poistky má rovnaký dôvod.

Podobne ako u ostatných modelov, aj u Pro Carry  je k dispozícii široká paleta príslušenstva: mieridiel nastaviteľných, pevných tríciových, pažbičiek plastových, z rôznych druhov dreva, taktických railov, kalibrov od 9L, cez .38 Super, .40SW až po najrozšírenejší .45ACP.  Povrchová úprava je možná za príplatok aj pre nerezové modely prevedení KimPro black, Eclipse, … Policajné oddelenie Tacoma v štáte Washington v uplynulých 20-tich rokoch intenzívne testovalo palné zbrane, medzi inými aj Kimbery Pro Carry. Práve tieto vyšli z testov ako najspoľahlivejšia strelná zbraň nielen spomedzi pištolí, ale aj pušiek a brokovníc. Tieto testy potvrdil aj rozbor záznamov z ozbrojených stretov. Kúpou Kimberu zákazník získava zbraň, na ktorú sa môže absolútne spoľahnúť. 

 

O výrobcovi:

 

Krátka zbraň typu 1911 je jednoznačne najúspešnejšou konštrukciou krátkej zbrane minulého storočia a ako sa zdá, hodlá tento úspech zopakovať i v 21. storočí. Množstvo výrobcov ponúka nespočetné množstvo modelov vychádzajúcoch z Coltu 1911 v rôznych modifikáciách líšiacich sa dĺžkou hlavne, záveru, rámu, spúšťovýcm mechanizmom, kalibrom, kapacitou zásobníka, … Pred 28 rokmi založená spoločnosť Kimber v štáte Oregon (dnes sídlom v Yonkers, NY) sa zaradila v podstate nedávno k týmto výrobcom. V neuveriteľne krátkej dobe vďaka kvalitnej výrobe a širokému portfóliu ponúkaných zbraní dosiahla prvenstvo v množstve predaných zbraní typu 1911.

Receptom na úspech bolo predovšetkým použitie kvalitných materiálov (Kimber vyrába závery a rámy zbraní trieskovým obrábaním z plného kovaného polotovaru), obrábaných na CNC systémoch (umožňujúcich pri výrobe zohľadniť nielen požadované rozmery produktu, ale aj stupeň opotrebenia nástrojov). Všetky hlavne sú vybavené športovým prevedením vývrtu ako aj bushingu (vyrábaného výlučne z nerezu). Minimálne tolerancie (podľa údajov výrobcu dosahujú výrobky len 1/3 – nové tolerancie oproti konkurencii), rozsiahla štandardná výbava doplnkami ako aj spolupráca pri návrhu a optimalizácii dizajnu zbraní so špičkovým športovým strelcom Chipom McCormickom rovnako prispeli k predajným úspechom. Už základný model disponuje výbavou aká je u konkurencie dodávaná len za nemalé príplatky, napr. nastaviteľný triggerstop, dlhá vodiaca tyč pružiny, okrúhly kohút typu commander, zväčšené hmatníky poistky a záchytu záveru, zväčšenú dlaňovú poistku s bobrím chvostom, lievikovito rozšírenú zásobníkovú šachtu pre ľahšiu a rýchlejšiu výmenu zásobníka, single action hliníkovú spúšť s odporom cca 1400 – 1800 gramov. Prísna výstupná kontrola zahŕňa vyše 200 kontrol vykonaných nielen automatmi ale aj špecialistami. Precízne spracovaná nábojová komora a zväčený ejekčný port sú optimalizované z hľadiska zabezpečenia maximálnej spoľahlivosti zbraní.

Veľké množstvo modelov vyrábaných v rôznych kalibroch ako aj individualizácia zbrane podľa požiadaviek zákazníka umožňuje témer každému vlastniť zbraň zodpovedajúcu jeho požiadavkám. Kvality zbraní Kimber oceňujú nielen športoví strelci, ale neunikli ani pozornosti príslušníkov štátnych ozbrojených zložiek. Najväčšia zásahová jednotka v USA, legendárny SWAT team polície Los Angeles zaradila do výzbroje 1911-ku spoločnosti Kimber. Neutíchajúca diskusia o prednostiach .45 voči 9 mm Luger sa premietla i do nákupu zbraní pre špeciálnu jednotku US Marine Corps Detachment 1, ktorý zaviedol do výzbroje Kimber Marine Corps Pistol Nr. 1 v kalibri .45 (zbraň je známa aj pod názvami „MARSOC“ – Marine Special Operations Command alebo „ICQB“ – Interim Close Quarter Battle). Kvalitu zbraní 1911 od spoločnosti Kimber potvrdzuje i skutočnosť, že týmito zbraňami strieľa i Národný olympijský tím USA.

Redaktori časopisu Visier otestovali v čísle 10/2017 viacero modelov spoločnosti  KimberI, medzi nimi i 4“ model Pro TLE/RL. Odpor spúšte činil vynikajúcich 1500 gramov s vynikajúcou charakteristikou s krátkym resetom. Redaktori považujú zbraň za ideálnu voľbu pre obranné účely, ale aj taktické využitie.  Ocenili premyslenú konštrukciu, vynikajúce opracovanie, ako  aj vyvážený dizajn a  povrchovú úpravu.  Zaujala i obsiahla sériová  výbava zahŕňajúca i tríciové mieridlá. Strelecký test pozostával z 5-ranových položiek strieľaných na vzdialenosť 25 metrov. Zbrane boli upevnené v Ransom Rest streleckej stolici. Vzdialenosti sú merané od stredu k stredu zásahu.

Typ streliva v kalibri .45 ACP                                                                                  Rozptyl 5. rán na 25 m     
230 grs CCI Blazer Brass FM J                  CCI továrenské strelivo                                        57 mm
230 grs GECO  JHP                                   GECO továrenské strelivo                                    58 mm
230 grs PPU FMJ                                       Prvi Partizan továrenské strelivo                          76  mm
230 grs Remington MC                               Remington  továrenské strelivo                            71 mm
230 grs Magtech JHP                                  Magtech továrenské strelivo                                72 mm

Odoslať požiadavku

Meno: *
Adresa: *
Mesto: *
PSČ: *
Email: *
Telefón: *
Poznámka:
* Povinné údaje

informujte ma o novinkách na stránke prostredníctvom emailu

captcha
Overovací kód:


Odoslaním požiadavky klient vyjadruje súhlas s použitím ním poskytnutých kontaktných údajov za účelom komunikácie so spoločnosťou LVL Armory, s.r.o. a taktiež vyjadruje súhlas s obchodnými podmienkami spoločnosti LVL Armory, s.r.o.


Týmto vyhlasujem, že som ako sa ako dotknutá osoba v súlade s  zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov oboznámil/a s informáciami o ochrane osobných údajov a bol/a som poučená o svojich právach.

spat na zoznam
2747813
0.11686992645264