sk en de hu

Spoločnosť LVL Armory, s.r.o., činná od roku 2007, je oficiálnym distribútorom produktov spoločnosti DEP Photonis. Spoločnosť DEP Photonis dodáva od roku 2013 datasheety svojich meničov v elektronickej podobe na CD a ich pravosť si zákazník môže overiť na oficiálnej stránke výrobcu DEP Photonis www.photonis.com
Pre kompletný sortiment produktov nočného videnia navštívte prosím našu stránku www.nocne.sk 
Využite možnosť nákupu tovaru na splátky so spoločnosťou QUATRO.

Laser Devices DBAL-A3Laser Devices DBAL-A3
Kimber Eclipse Target .45 ACPKimber Eclipse Target .45 ACP
Accuracy International AX .308 Win aAccuracy International AX .308 Win
slide 1
AR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LRAR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LR
Laser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag ArmsLaser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag Arms
Laser Devices DBAL A2Laser Devices DBAL-A2
slide 2
slide 3
MKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LEDMKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LED
Sphinx 3000 CompactSphinx 3000 Compact

Kimber Desert Warrior TFS - .45 ACP

2 000.00 € s DPH
 

Výrobca: Kimber

kimber-desert-warrior-tfs-2016-zbrane-pistole-guns_fc875aa495a94499b9dfd3da4be2bbd2.jpg
 

Kimber  krátke zbrane pištoľ 1911

Modely Kimber podliehajú priebežným dielčim modernizáciám a úpravám. Fotografie nemusia zobrazovať aktuálny výzor daných typov zbraní.
Pre rok 2017 model línia Warriorov prešla decentnou rekonštrukciou vzhľadu. Všetky Warriory teraz majú povrchovú úpravu výhradne Kim Pro II v príslušnom odtieni, navyše predná časť pažbičky teraz je zdrsnená 30 lpi checkeringom. Zadná strana pažby teraz nesie slot pre upevnenie lanyardu. Kim Pro II má vynikajúce ochranné vlastnosti voči korózii i mechanickým poškodeniam a súčasne vykazuje autolubrikačné vlastnosti. Rovnako ako pri ostatných inovovaných modeloch pažbičky boli opäť zamenené tentokrát za agresívne textúrované G 10 črienky.  Drobné ovládacie prvky sú v matne čiernom odtieni Kim Pro II.
Kimber Desert Warrior TFS vychádza z modelu Kimber Desert Warrior. Ponúka rovnakú kapacitu zásobníka, spoľahlivosť i presnosť, avšak hlaveň tohto modelu je predĺžená v o pol palca a opatrená jemným závitom krytým maticou chrániacou závit pred poškodením. Navyše je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Kimber Desert Warrior je ďalším evolučným stupňom modelu Kimber Warrior. Desert Warrior bol optimalizovaný pre operácie a boj v púštnom prostredí. Od modelu Warrior sa odlišuje predovšetkým farebným prevedením záveru a rámu. Kimber Warrior je civilnou verziou Kimber Marine Corps Pistol Nr. 1 v kalibri .45 (zbraň je známa aj pod názvami MARSOC - Marine Special Operations Command alebo ICQB - Interim Close Quarter Battle) vyvinutou pre špeciálnu jednotku US Marine Corps Detachment 1. Zbraň mala spĺňať niektoré špecifické požiadavky USMC, medziiným presnosť do 4" na 25 yardov, taktický rail v prednej časti rámu, zväčšenú dlaňovú poistku, obojstranú krídlovú poistku so zväčšenými hmatníkmi, spúšť s jasne definovaným chodom bez drhnutia a s odporom maximálne do 5 libier, odolnú povchovú úpravu a životnosť minimálne 50 000 výstrelov bez nutnosti opravy alebo revízie. Zbraň vychádza z rodiny Kimber Custom II, avšak od väčšiny modelov sa líši niektorými úpravami požadovanými špecialistami US Marine Corps. Warrior má špeciálnu povrchovú úpravu odolnú voči slanému prostrediu, obojstrannú poistku so zväčšenými hmatníkmi. Zásobník má zväčšenú plastovú pätku v štýle Wilson combat, pažbičky sú vyrobené z extrémne stabilného kyseline a ropným derivátom odolného plastu. Ich povrch má špeciálnu štruktúru vhodnú do prašného prostredia, umožňujúcu pevný úchop i v extrémne nepriaznivých podmienkach. Farba pažbičiek je v prevedení Cojote Brown, podľa požiadaviek US Marine Corps. Spodná časť pažbičky má závesné oko pre úchyt na zabezpečenie zbrane proti strate z púzdra pomocou lanyard (šnúrky). Dlaňová poistka má výraznejší profil chrbtovej časti pre jej ľahšie stlačenie i v menej pevnom úchope.  Desert Warrior bezo zbytku spĺňa požiadavky USMC, ba výrazne ich prekračuje.

Kaliber: .45 ACP

Popis:

- 5-palcová hlaveň.
- Zväčšený hmatník poistky, zväčšená dlaňová poistka s bobrím chvostom, lievikovito rozšírenú zásobníkovú šachtu pre ľahšiu a rýchlejšiu výmenu zásobníka, zväčšené tlačíkto záchytu zásobníka, zväčšený hmatník páky záchytu záveru.
- Precízna hlaveň z nerezovej ocele s dlhou životnosťou vybavená športovým prevedením vývrtu ako aj bushingom s charakteristikou match grade.
- Precízne spracovaná nábojová komora a zväčený ejekčný port sú optimalizované z hľadiska zabezpečenia maximálnej spoľahlivosti zbraní.
- Kimber Tactical Rail umožňuje pevné uchytenie voliteľného príslušenstva na spodnú časť rámu zbrane.

Parametre:


Výška: 13,34 cm
Hmotnosť s prázdnym zásobníkom: 1 106 g
Dĺžka: 22,1 cm
Kapacita zásobníka: 7
Obojstranná poistka

Rám:

Materiál: oceľ
Povrchová úprava: KimPro II Desert Tan
Šírka: 3,25 cm

Záver:

Materiál: oceľ
Povrchová úprava: KimPro II Desert Tan
Zdrsnenie v prednej časti

Hlaveň:

Oceľová z nehrdzavejúcej ocele match grade
Dĺžka: cca 14 cm - 5,5"
Bushing match grade z nerezovej ocele
Stúpanie vývrtu (ľavotočivý): 16 palcov
 
Mieridlá:

pevné typu Novak
 
Spúšť:

Aluminum match grade s továrensky nastaveným odporom 1816 až 2270 g. Spúšť na rozdiel od ostatných modelov Custom II nie je vybavená odľahčovacími otvormi, ale tvarom pripomína pôvodnú vojenskú predlohu.

 
Typ streliva       Hmotnosť projektilu grs/g     Rozptyl mm
IMI FMJ-WC                   185/11,99                    90
WM Bullets SWC             200/12,96                   59
Magtech LSWC                200/12,96                   40
Hornady TAP +P FPD        200/12,96                   46
Wolf FMJ                          230/14,90                   72
Speer Lawman TMJ            230/14,90                   87
Hornady Custom +P XTP    230/14,90                   79
Remington MC                   230/14,90                   38
WM Bullets VM RN            230/14,90                   85

 
Rozptyl bol meraný zo 6-ranových položiek strieľaných na 25 metrov. V priebehu testu bolo vypálených viac ako 300 rán bez akejkoľvek poruchy alebo zádržky. Testované redakciou časopisu Visier  7/2010.

 
O skupine zbraní Custom II:

Spoločnosť Kimber zaviedla pred niekoľkými rokmi prax ponúkať vysoko kvalitné a spoľahlivé klony 1911-ky, aké bolo možné dovtedy získať len kúpou zbrane a následnou prácou tuningového špecialistu. Táto trvala istý čas - niekedy niekoľko mesiacov a stála často viac ako samotná nová zbraň. Kimber túto - pre zákazníka veľmi nevýhodnú - prax zmenil. Ponúka množstvo verzií, v rôznych kalibroch, materiáloch, povrchových úpravách - napr. KimPro II finish je patentom tejto spoločnosti, pričom sa vyznačuje nízkym trením bez potreby lubrikantu a súčasne vynikajúcimi ochrannýmih vlastnosťami. Povrchová úprava je možná za príplatok aj pre nerezové modely v prevedení KimPro black, Eclipse,

 
O výrobcovi:

Krátka zbraň typu 1911 je jednoznačne najúspešnejšou konštrukciou krátkej zbrane minulého storočia a ako sa zdá, hodlá tento úspech zopakovať i v 21. storočí. Množstvo výrobcov ponúka nespočetné množstvo modelov vychádzajúcoch z Coltu 1911 v rôznych modifikáciách líšiacich sa dĺžkou hlavne, záveru, rámu, spúšťovýcm mechanizmom, kalibrom, kapacitou zásobníka, ... Pred 28 rokmi založená spoločnosť Kimber v štáte Oregon (dnes sídlom v Yonkers, NY) sa zaradila v podstate nedávno k týmto výrobcom. V neuveriteľne krátkej dobe vďaka kvalitnej výrobe a širokému portfóliu ponúkaných zbraní dosiahla prvenstvo v množstve predaných zbraní typu 1911.
Receptom na úspech bolo predovšetkým použitie kvalitných materiálov (Kimber vyrába závery a rámy zbraní trieskovým obrábaním z plného kovaného polotovaru), obrábaných na CNC systémoch (umožňujúcich pri výrobe zohľadniť nielen požadované rozmery produktu, ale aj stupeň opotrebenia nástrojov). Všetky hlavne sú vybavené športovým prevedením vývrtu ako aj bushingu (vyrábaného výlučne z nerezu). Minimálne tolerancie (podľa údajov výrobcu dosahujú výrobky len 1/3-nové tolerancie oproti konkurencii), rozsiahla štandardná výbava doplnkami ako aj spolupráca pri návrhu a optimalizácii dizajnu zbraní so špičkovým športovým strelcom Chipom McCormickom rovnako prispeli k predajným úspechom. Už základný model disponuje výbavou aká je u konkurencie dodávaná len za nemalé príplatky, napr. nastaviteľný triggerstop, dlhá vodiaca tyč pružiny, okrúhly kohút typu commander, zväčšené hmatníky poistky a záchytu záveru, zväčšenú dlaňovú poistku s bobrím chvostom, lievikovito rozšírenú zásobníkovú šachtu pre ľahšiu a rýchlejšiu výmenu zásobníka, single action hliníkovú spúšť s odporom cca 1816 - 2270 gramov. Prísna výstupná kontrola zahŕňa vyše 200 kontrol vykonaných nielen automatmi ale aj špecialistami. Precízne spracovaná nábojová komora a zväčený ejekčný port sú optimalizované z hľadiska zabezpečenia maximálnej spoľahlivosti zbraní.
Veľké množstvo modelov vyrábaných v rôznych kalibroch ako aj individualizácia zbrane podľa požiadaviek zákazníka umožňuje témer každému vlastniť zbraň zodpovedajúcu jeho požiadavkám. Kvality zbraní Kimber oceňujú nielen športoví strelci, ale neunikli ani pozornosti príslušníkov štátnych ozbrojených zložiek. Najväčšia zásahová jednotka v USA, legendárny SWAT team polície Los Angeles zaradila do výzbroje 1911-ku spoločnosti Kimber. Neutíchajúca diskusia o prednostiach .45 voči 9 mm Luger sa premietla i do nákupu zbraní pre špeciálnu jednotku US Marine Corps Detachment 1, ktorý zaviedol do výzbroje Kimber Marine Corps Pistol Nr. 1 v kalibri .45 (zbraň je známa aj pod názvami MARSOC - Marine Special Operations Command alebo ICQB - Interim Close Quarter Battle). Kvalitu zbraní 1911 od spoločnosti Kimber potvrdzuje i skutočnosť, že týmito zbraňami strieľa i Národný olympijský tím USA.

Odoslať požiadavku

Meno: *
Adresa: *
Mesto: *
PSČ: *
Email: *
Telefón: *
Poznámka:
* Povinné údaje

informujte ma o novinkách na stránke prostredníctvom emailu

captcha
Overovací kód:


Odoslaním požiadavky klient vyjadruje súhlas s použitím ním poskytnutých kontaktných údajov za účelom komunikácie so spoločnosťou LVL Armory, s.r.o. a taktiež vyjadruje súhlas s obchodnými podmienkami spoločnosti LVL Armory, s.r.o.


Týmto vyhlasujem, že som ako sa ako dotknutá osoba v súlade s  zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov oboznámil/a s informáciami o ochrane osobných údajov a bol/a som poučená o svojich právach.

spat na zoznam
4348846
0.07849907875061