sk en de hu

Spoločnosť LVL Armory, s.r.o., činná od roku 2007, je oficiálnym distribútorom produktov spoločnosti DEP Photonis. Spoločnosť DEP Photonis dodáva od roku 2013 datasheety svojich meničov v elektronickej podobe na CD a ich pravosť si zákazník môže overiť na oficiálnej stránke výrobcu DEP Photonis www.photonis.com
Pre kompletný sortiment produktov nočného videnia navštívte prosím našu stránku www.nocne.sk 
Využite možnosť nákupu tovaru na splátky so spoločnosťou QUATRO.

Laser Devices DBAL-A3Laser Devices DBAL-A3
Kimber Eclipse Target .45 ACPKimber Eclipse Target .45 ACP
Accuracy International AX .308 Win aAccuracy International AX .308 Win
slide 1
AR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LRAR15 Stag Arms, Night Vision CNVD-LR
Laser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag ArmsLaser Devices DBAL-A2, Night Vision LVLMi-14, AR15 Stag Arms
Laser Devices DBAL A2Laser Devices DBAL-A2
slide 2
slide 3
MKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LEDMKE MP5, Aimpoint M2, Insight Tech. M6X LED
Sphinx 3000 CompactSphinx 3000 Compact

Kimber KHX - predaj produktov

Kimber KHX modelová rada.1911

Spoločnosť Kimber pre rok 2018 uviedla na trh novú líniu KHX. Modely KHX sú vyrábané v kalibri .45 ACP i 9 mm Luger. Zbrane produktovej línie KHX sa delia na dve základné skupiny. Klasickejšie poňaté sú ponúkané v dĺžke 3", 4" a 5" ako modely Ultra, Pro a Custom. Zbrane disponujú v sérii trojbodovými mieridlami s muškami zvýraznými svetlovodnými vláknami zelenej alebo červenej farby. Navyše tieto modely sú štandardne vybavené črienkami pažbičiek s integorvaným laserovým zameriavačom. Tentokrát Kimber uprednostnil model Enhanced MagGrip G10 Grips od spoločnosti Hogue.  Poplatná súčasným trendom je druhá skupina zbraní  označovaná ako OR - Optic Ready s montážnymi plochami na hornej časti záveru pre upnutie minikolimátora. Zbrane sú dodávané s montážnymi platňami pre minikolimátory spoločnosti Trijicon, Leupold a Vortex. Navyše disponujú vysokými mieridlami umožňujúcimi mierenie i s nasadeným kolimátorom skrz jeho sklo. Zbrane OR sú vyrábané iba v dĺžkach záveru 4" a 5" - verzie Pro a Custom. Napínacie drážky majú osobitý tvar pre túto líniu pozostávajúci zo šiestich radov šesťuholníkov. Pri modeloch Custom s 5" hlavňou sú úchopové plochy v prednej i zadnej časti záveru. Šesťuholníkový rad sa objavuje v modifikovanej podobe na črienkach. Pri modeloch Custom s 5" hlavňou sú úchopové plochy v prednej i zadnej časti záveru.
Všetky hrany a ostré plochy na vonkajšom povrchu zbraní sú zaoblené pre minimalizáciu rizika nechceného zachytenia sa pištole  o odev pri tasení alebo zmene streleckej pozície. KHX sú ideálne ploché zbrane vyrobené kompletne z nehrdzavejúcej ocele. Všetky modely majú teda rám ze nehrdzavejúcej ocele v povrchovej úprave KimPro II v matne čiernom sfarbení. Rámy modelov Pro so 4" hlavňou a čiastočne i Ultry s 3" hlavňou sú zaoblené v zadnej časti pre uľahčenie skrytého nosenia. Tento tvar Kimber označuje ako Round Heel Frame. Záver zhotovený rovnako z nehrdzavejúcej ocele má identickú povrchovú úpravu Kim Pro II s autolubrikačnými vlastnosťami. KimPro II finiš sa okrem autolubrikačných (samomazacích) vlastností aj vynikajúcimi fyzikálnymi, chemickými i mechanickými ochrannými vlastnosťami. Zbrane tým pádom disponujú obrovskou rezistenciou voči korózii, poškriabaniu, oteru i oderu. Hlavne sú takisto z nehrdzavejúcej ocele, pričom hlaveň v ráži 9 mm Luger je rampovaná.
Pre dosiahnutie pevného úchopu je predná plocha pažbičky zdrsnená kvalitným checkeringom s hodnotou 25 LPI (lines per inch). Vyladená spúšť z Kimber Custom shopu je typu Premium Aluminum Trigger™ s dvomi odľahčujúcimi oválnymi otvormi. Nová verzia Aegisov má tradičný vonkajší bicí kohút, dizajnovaný do podoby skeletonizovaného Commander kohúta, na rozdiel staršej verzie, ktorá ako jediná modelová línia z produkcie Kimberu  mala bicí kohút, ktorý nepresahoval rozmery zbrane, t.j. bez palečníka. KHX disponuje iba jednostrannou poistkou, tá má - podobne ako ostatné ovládacie prvky - zväčšené hmatníky pre rýchle a bezproblémové ovládanie i v stresových situáciach. Podobne skosené hrany zásobníkovej šachty zlepšujú ovládateľnosť zbrane,  pričom životnosť zásobníka predĺžuje jeho gumenná pätka (okrem modelu Ultra).  Črienky pažbičky s logom Kimber od spoločnosti Hogue sú vyrobené z G10 a majú zaujímavý vzhľad pozostávajúci čiastočne so šesťuholníkov a klasického checkeringu. 4rienky majú zvláštne plazie sfarbenie a vytváraju magwell spoločne s mainspring housingom rovnakého dizajnu i sfarbenia. Pažbičky modelov bez prídomku OR sú vybavené integrovaným laserovým zameriavačom. Zbrane sa vyznačujú aj ďalšími úpravami smerujúcimi k zabezpečeniu maximálnej spoľahlivosti ako napr. požitie rampovaných hlavní, zväčšenie ejekčných portov s výraznejším vykrojením ich predných spodných častí, leštenie niektorých plôch záverov. Tento modelový rad sa vyznačuje – rovnako ako všetky modely pochádzajúce z Kimber Custom shopu -  vysokým podielom ručnej práce a dolícovaním hlavných dielov vyrábaných z presahmi skúsenými puškármi Kimber Custom shopu.

Výrobca:
4379435
0.086912155151367